Káťa484 Káťa484 komentáře u knih

Čarodějky ze Sanctuary Čarodějky ze Sanctuary V. V. James (p)

Danielova matka se nedokáže smířit se smrti svého syna a tak poštve celé město proti místní čarodějnici a její dceři, kterou viní ze zabití. Byla to opravdu vražda nebo jen nešťastná náhoda? Velmi čtivý a napínavý příběh, který ukazuje jak funguje davová hysterie.

08.05.2023 5 z 5

O minutu později O minutu později Susan Lewis

(SPOILER) Kniha mi přijde spíše psaná na podporu dárcovství orgánů. Na tak "sladký" příběh je konec dost smutný.

15.04.2023 4 z 5

Úspěch je pro vás Úspěch je pro vás David R. Hawkins

Kniha je plná inspirace k úspěchu. I když se autor spíše zaměřil na stravovací zařízení, "úspěšný člověk" dokáže po přečtení této knihy informace přenést i do jiného oboru.

15.04.2023 4 z 5

Děkuji, že tato kniha vznikla. Kniha je čtivá, zábavná i vážná. Jen doufám, že se najde spousta podobných policistu, kteří se nebudou bát porušit předpisy a nařízení, které jdou proti logice, a budou si stát za svým rozhodnutím.

05.03.2023 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

První kniha od autorské dvojice. Příběh začínal docela slibně. Pak jako když utne. Uprostřed knihy začne Erik vzpomínat, co že se to stalo před deseti lety? A závěr? Totální propadák. Největší palec dolů za ukončení knihy štědrovečerní večeři v Mc ´Donalds!!!!

05.03.2023 1 z 5

Černá ovce Černá ovce Alex Hyland

Když se Jon dozví jaký život vede jeho bratr Michael, má mu to za zlé. Sám, byť žije spořádaně, má jedno velké tajemství. Zjistí Michael po Jonově smrti o co jde?

26.02.2023 4 z 5

Atlasova šestka Atlasova šestka Olivie Blake (p)

Začátek byl docela slibný, popis každé z schopnosti jednotlivého medeiana byl zajímavý. Neochota spolupracovat a rozvíjet své schopnosti společně mě moc nebavila. Příběh tak nedostal takové grády, které jsem očekávala.

26.02.2023 2 z 5

Bílá Voda Bílá Voda Kateřina Tučková

Trochu náročnější čtení, ale stojí za to číst. Díky autorčiným dílům se čtenář dozví o zajímavých místech a s nimi spojených dějinách naší republiky.

26.02.2023 5 z 5

Odkaz Hawthornů Odkaz Hawthornů Jennifer Lynn Barnes

Avery Grambsova pomáhá rozluštit hádanky rodiny Hawthornu, které zanechal starý pán svým vnukům. Podaří se najít záhadného Harryho?

31.12.2022 5 z 5

Hra o dědictví Hra o dědictví Jennifer Lynn Barnes

Avery Grambsova zdědí miliardové dědictví od pro ni neznámého člověka, podmínkou je však žít jeden rok v Hawthorne House. Proč tak starý pán rozhodl?

31.12.2022 5 z 5

Dobrovolník Dobrovolník Jack Fairweather

Příběh, ze kterého mrazí. Těžko odhadnout, co vedlo tehdejší západní politiky k takové ignoraci všech informací. Nenacházíme se v současné době v podobné situaci?

21.10.2022 5 z 5

Pod černou vlajkou Pod černou vlajkou Sean McFate

Tak nějak si s námi hrají ti, kteří mají moc...

28.09.2022 5 z 5

Kdo se směje naposled Kdo se směje naposled Amy Gentry

Ze začátku nuda popisující životy stand-up komiků. Později se příběh "rozjede" a vy musíte číst, abyste se dověděly, zda příběh dopadne podle vaší představy... Každý máme svou.

11.09.2022 4 z 5

Vdovy Vdovy Lynda La Plante

Do knihy jsem se nejdřív nemohla začíst, ale pak již nešla odložit. Filmové zpracování mě vůbec nebavilo, proto doporučuji pouze knihu.

11.09.2022 4 z 5

Pravidla se mají porušovat Pravidla se mají porušovat Natalie Williamson

Kniha velmi čtivá, určena spíše náctiletým. Závěr lehce předvídatelný.

01.09.2022 5 z 5

Smečka rváčů Smečka rváčů Markus Zusak

Každý se v životě s něčím pereme a to hezky po svém.

29.08.2022 4 z 5

Můj úžasný život a jiné katastrofy Můj úžasný život a jiné katastrofy Catherine Wilkins

Pro puberťačky dobrý a poučný. Scarlett stále nevymizely.

29.08.2022 2 z 5

Cesta praštěné slepice za štěstím Cesta praštěné slepice za štěstím Martina Skala

Název zajímavý, ale velmi nekvalitně napsaný komiks. Jako dítě bych knihu odložila při snaze přečíst jen první stránku. Zorientovat se bylo umění.

29.08.2022 odpad!

Psohlavci Psohlavci Alois Jirásek

Jiráskova klasika. A ať se podívám, kam se podívám, Lomikarů je na světě stále dost...

11.06.2022 5 z 5

Jak blbá, tak široká Jak blbá, tak široká Halina Pawlowská

V některých situacích jsme měli příležitost se ocitnout taky. Výstižněji to asi popsat nelze.

19.05.2022 5 z 5