Čarodějky ze Sanctuary přehled

Čarodějky ze Sanctuary
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/462257/bmid_carodejky-ze-sanctuary-8JZ-462257.jpg 4 51 51

Mladý Daniel Whitman je zabit na středoškolském večírku a obyvatelé městečka Sanctuary jsou v šoku. Smrt hvězdného quarterbacka se zdá být tragickou nehodou, ale každý ví, že jeho bývalá přítelkyně Harper Fenn je dcerou čarodějnice – a že byla u toho, když zemřel. Byla Danielova smrt nehoda, pomsta nebo něco mnohem zlověstnějšího? Lidé se vzájemně obviňují a komunitou se nezastavitelně šíří paranoia, která vyvrcholí honem na čarodějnice. Časy, kdy bylo městečko bezpečným útočištěm, začínají být minulostí. Fascinující příběh o ničivé síle bezpodmínečné lásky a městečku, z něhož se stává peklo na zemi.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Ikar (ČR)

Sanctuary , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Čarodějky ze Sanctuary. Přihlašte se a napište ho.

lenka5798
29.03.2024 4 z 5

Pravda je, že zadní strana přesně vystihuje celou knihu je to kombinace Sedmilhářek, Zoufalých manželek a Čarodějek ze Salemu. Kniha byla fajn, čtivá a napínavá, jen mě trošku zklamalo, že na začátku bylo jasně dáno, co má Maggi vyšetřovat. Nesouhlasila, šťourala se v tom, rozbouřila vody, aby nakonec uzavřela případ tak jak se po ní chtělo na začátku. Jakože, cože? A vývoj s Harper? No a o kamarádství, celého covenu ani nemluvím. Jak rychle se všechno zbortilo... Přes všechno, co Sarah, pro všechny udělala. Ale na každý pád, to byla hezká knížka, která mě moc bavila.

Káťa484
08.05.2023 5 z 5

Danielova matka se nedokáže smířit se smrti svého syna a tak poštve celé město proti místní čarodějnici a její dceři, kterou viní ze zabití. Byla to opravdu vražda nebo jen nešťastná náhoda? Velmi čtivý a napínavý příběh, který ukazuje jak funguje davová hysterie.

stefinam
09.03.2023 5 z 5

Strhující a pěkně napsaný příběh, hezky vykreslené postavy a hlavně ten psychologický vývoj v průběhu událostí. Doporučuji

Knižní novinky (40. týden)

03.10.2021

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Čarodějky ze Sanctuary v seznamech

v Právě čtených1x