Úspěch je pro vás

Známý autor David Hawkins vás v této knize seznámí s tím, jak dosáhnout úspěchu na všech úrovních vašeho života. Poradí, jak si na svoji stranu naklonit štěstí, ale ukáže i praktiky, abyste pouze na štěstí závislí nebyli. Kniha volně navazuje na autorův bestseller Moc versus síla. Sám autor tvrdí, že se mu v knize podařilo dekódovat klíče k úspěchu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/424976/uspech-je-pro-vas-UFq-424976.jpg 4.25
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Pragma

Success is for you, 2016

Kniha Úspěch je pro vás

GepardLady
24.05.2020

V porovnání s knihou Vzestup po úrovních vědomí, kterou jsem četla jako první, je tahle jiná, není tak "odborná" a je spíš přátelským monologem dr. Hawkinse k těm, kteří chtějí naslouchat. Vzestup po úrovních vědomí nepřekoná, ale i tak podává ryzí pravdu, kterou, jak sám píše, sice všichni známe, ale potřebujeme si ji uvědomit tím, že nám ji někdo řekne. Povídání o konkrétních případech někdy bylo zbytečně podrobné (vycházelo z vlastního prožitku dr. Hawkinse), ale celkově je to příjemné čtení :-)

BStone
23.02.2020

Skvělé rady pro všechny, kteří chtějí nějakým způsobem být úspěšní, nebo podnikat, ale nejen pro ně. Pohled lékaře, autora a výzkumníka na tuto činnost je opravdu osvěžující a zajímavý. Autobiografie v doslovu je mimořádná.

mariva
13.11.2019

Zajímavá kniha, i když mé pocity z ní jsou trochu rozpačité. Na jedné straně obsahuje myšlenky, se kterými nelze než souhlasit. Na druhé straně na mě příliš teorie. Škoda, že většina rad pro podnikatele je z oblasti gastro provozů. Podle toho, co jsem si četla u jeho dalších knih, tato je asi o něco slabší. Nejzajímavější byla závěrečná autobiografická poznámka (která se zřejmě v dalších knihách opakuje).