Jak blbá, tak široká

Sloupky, rady a vtipné postřehy známé spisovatelky, scenáristky a moderátorky.

https://www.databazeknih.cz/images_books/99_/99697/jak-blba-tak-siroka-2-vydani-99697.jpg 3.3113
Literatura česká
Vydáno

Kniha Jak blbá, tak široká

Taralcielle

Tahle kniha patří k těm, které se mi od Haliny líbí. Docela jsem se pobavila.

vendysantos

Halina je velmi vtipná a inteligentní žena. Umí si ze sebe udělat legraci, a to oceňuji. Její kniha mě bavila od začátku do konce. Super oddechové a zábavné čtení. :)
Moje oblíbené jsou: „Když máš depku, vem si něco k snědku.“ A „kdo chce s tebou cvičit, toho musíš zničit.“

Mirka2778

Když chci číst Halinu, tak vím do čeho jdu a proč právě teď potřebuju strávit čas s jejími bonmoty, hláškami a postřehy. Vůbec mi nevadí, že je to trapné, na jedno brdo, prvoplánové. Až zas pojedu na intelektuální vlně, sáhnu po Čapkovi nebo Tolstém.

Nejlepší sport, je kafe a dort!

Doubravka1975
10.12.2018

Jednou za čas Halinu její styl a humor můžu. Je to takový na jedno brdo. Některé povídky lepší, některé slabší. Ideální na výlet do vlaku nebo v mém případě do letadla na výlet do Anglie.....

Congo
25.07.2018

trochu zklamání, Pawlowskou čtu pro zasmání, ale tentokrát jsem byla trochu na suchu

ecila13
08.10.2017

Pár vtipných postřehů.

29.08.2017

Občas něco vtipného, sem tam dobrá hláška, ale jinak knížka neoslnila. Spíš průměr, měla jsem problém to vůbec dočíst. Určitě si teď dám nějaký čas od autorčiných knih pauzu. Dávám 3*, ale je to tak na 2,5*.

jany70
04.03.2016

Moje oblíbená autorka výborné jako vždy.