Jak blbá, tak široká

Jak blbá, tak široká https://www.databazeknih.cz/img/books/99_/99697/bmid_jak-blba-tak-siroka-2-vydani-99697.jpg 3 161 21

Sloupky, rady a vtipné postřehy známé spisovatelky, scenáristky a moderátorky.

Humor , Romány , Literatura česká

Vydáno: ,

Lele61
28.08.2023 3 z 5

Halina nám zde předkládá nějaký svůj soubor krátkých postřehů a rad. Něco je sice celkem vtipné, ale něco dalšího zase jen docela málo. Domnívám se, že knížku asi prodává zejména notoricky známé jméno Halina Pawlowská. Celkově to není nic zvláštního. Když si to nepřečtete, tak opravdu o nic nepřijdete. Stejně po přečtení brzy zapomenete, o čem to vlastně bylo.

Lotuska96
15.09.2022 1 z 5

Rozhodně nejsem cílová skupina a po knížce jsem v knihovně sáhla ze zvědavosti, jak vlastně paní Pawlowská píše. Očekávala jsem, že kniha bude vtipná a oddechová. Kniha mě ale nebavila. Ani jednou jsem se nezasmála a příběhy pro mě byly často bez pointy...

Káťa484
19.05.2022 5 z 5

V některých situacích jsme měli příležitost se ocitnout taky. Výstižněji to asi popsat nelze.

HaJC1978
13.02.2022 4 z 5

Ideální knížka na chvíle před spaním. Z hlavy vypudí starosti, problémy a vážné nahradí nevážným, odlehčí humorem, radostí a veselostí. Jo a když člověk do rána zapomene o čem že to bylo? Nevadí, svět se nezboří a alespoň si to večer může v klidu přečíst znovu.

_Michelle_
30.08.2021 4 z 5

Příjemná a humorná knížka, která mi rozjasnila deštivý den. Očekávala jsem pohodu a relax, obojí mi paní Halina s lehkostí a elegancí naservírovala, takže jsem spokojená.

Taralcielle
18.09.2019 4 z 5

Tahle kniha patří k těm, které se mi od Haliny líbí. Docela jsem se pobavila.

vendysantos
27.07.2019 5 z 5

Halina je velmi vtipná a inteligentní žena. Umí si ze sebe udělat legraci, a to oceňuji. Její kniha mě bavila od začátku do konce. Super oddechové a zábavné čtení. :)
Moje oblíbené jsou: „Když máš depku, vem si něco k snědku.“ A „kdo chce s tebou cvičit, toho musíš zničit.“

Mirka2778
06.04.2019 4 z 5

Když chci číst Halinu, tak vím do čeho jdu a proč právě teď potřebuju strávit čas s jejími bonmoty, hláškami a postřehy. Vůbec mi nevadí, že je to trapné, na jedno brdo, prvoplánové. Až zas pojedu na intelektuální vlně, sáhnu po Čapkovi nebo Tolstém.

Nejlepší sport, je kafe a dort!

Doubravka1975
10.12.2018 3 z 5

Jednou za čas Halinu její styl a humor můžu. Je to takový na jedno brdo. Některé povídky lepší, některé slabší. Ideální na výlet do vlaku nebo v mém případě do letadla na výlet do Anglie.....

Congo
25.07.2018 3 z 5

trochu zklamání, Pawlowskou čtu pro zasmání, ale tentokrát jsem byla trochu na suchu

ecila13
08.10.2017 2 z 5

Pár vtipných postřehů.

jany70
04.03.2016 5 z 5

Moje oblíbená autorka výborné jako vždy.

Milujem
13.10.2015 4 z 5

Kniha se mi libila. Opravdu oddechove cteni. Prijemne kratke kapitoly. Dodnes se smeju nad vetou, ze slecna nechodila s chlapem, co ma kotlety, protoze je vegetarianka. Pobavilo. Dekuji.

Peleus
26.09.2015 3 z 5

Naprosto To Ono, co se od autorky dá čekat a zřejmě i většina čtenářů očekává. Něco je povedené a pobaví (téma: Jak se na dovolené poznají Češky), něco klasicky průměrně (nepříliš)zajímavé (vše kolem nevěry, alkoholu a dětí).

P.S. Dobrá volba na oddechové čtení, kdy každý někdy potřebuje "no-brain" záležitost.

Centropenka
05.02.2015 3 z 5

Kniha splnila očekávání, oddechové povídky, některé lepší, jiné horší, některé svěží, jiné trochu kostrbaté. Na čtení do postele s nemocí dobré.

jindra13
11.12.2014 5 z 5

Super oddychovka. Halina prostě nezklame a pobaví.

Marčullkas
22.07.2013 3 z 5

Halininy povídky řadím jako oddechové čtení u kterého se ráda zasměji. Vtipně popisuje různé životní útrapy.

Neo1tex
25.06.2012 odpad!

Tohle..... tahle...... toto.....já nevím co to je, tahle věc..... No jedině když dojde papír na podpal. Něco strašnýho....

Darf...
02.04.2012 4 z 5

Mám ráda humor Haliny Pawlovské, takže mě se kniha líbila. Byla to první, a zatím jediná kniha, kterou jsem od ní četla, takže nemám srovnání, ale zdála se mi opravdu vtipná. Samozřejmě jsem se nesmála od začátku až do konce, ale celkový dojem z knihy mám pozitivní.

Verrrunka
23.12.2011 1 z 5

Co je moc, to je příliš… Napsat jednu takovou knížku- dobře. Napsat druhou- dejme tomu.. ale další a další? Samozřejmě jsem se i zasmála, ale moc to nestačilo na lepší hodnocení.