Káťa484 Káťa484 komentáře u knih

Černý oheň z Byzance Černý oheň z Byzance Dirk Husemann

Příběh vychází z historie. Chvílemi to vyznělo jakože musím něco napsat aby kniha byla obsáhlá, ale i tak se mi líbila.

14.11.2023 4 z 5

Špion: Třicet let jako tajný agent FBI Špion: Třicet let jako tajný agent FBI Ralph Pezzullo

Není co dodat. Ne všichni mají to štěstí v boji se zločinem přežít.

Zima světa Zima světa Ken Follett

Tentokráte rodiny Von Ulrichovych, Peškovových, Williamsových, Fitzherbertovych zasáhne druhá světová válka.

Zločiny beze cti Zločiny beze cti Lene Wold

Skvěle zpracované téma. Jak hluboce musí být člověk zoufalý, aby byl schopen spáchat tak hrozný čin jako je vražda svého nejbližšího příbuzného.

Krev za krev Krev za krev Victoria Selman

Člověk z těch všech detektivek, kriminálek, thrilleru.... jen pěkně otupělý a pořád čeká, kdy se ten zloduch vyklube jako vždy z nejbližšího okolí hlavního hrdiny. A ona změna. Příběh zajímavý, ale přidala bych ještě trochu na dramatičnosti.

21.09.2023 4 z 5

Samoživitelka Samoživitelka Karla Kubíková

Příběh z minulého režimu. Doba nebyla jednoduchá, ale záleží jen na nás samotných jak život prožije, jak si jej zařídíme. Bohužel všechno to špatně odnesou vždy děti...

20.09.2023 5 z 5

Dračí plamen Dračí plamen Patrick Ness

Příběh byl zajímavý. Zklamal mě v době, kdy se Sára přesunula do jiného světa. V tento okamžik mi přišlo, že se již žádný příběh neodehrává a tím to pro mě skončilo.

20.09.2023 3 z 5

Babička drsňačka znovu v akci Babička drsňačka znovu v akci David Walliams

Pokračování Babičky drsňačky již tolik nezaujalo. Možná pro dobrodružství použít jinou osobu?

08.09.2023 3 z 5

Naše povedená mamička Naše povedená mamička Hana Heřmánková

Kniha místy pobavila, i když z poloviny o mamičce nepadlo ani slovo.

27.08.2023 3 z 5

Babička drsňačka Babička drsňačka David Walliams

Kniha spíše pro mladší čtenáře, ale každý si najde to své... Pamatuji si obě babičky. Každá byla jiná, ale ani jedna nebyla "suchar".

27.08.2023 5 z 5

Rychlé šípy Rychlé šípy Jaroslav Foglar

Hezky psaný příběh o jednom velkém dobrodružství, přátelství, věrnosti. Jen škoda, že v dnešní době téměř nikoho nezajímá.

27.08.2023 4 z 5

Jak překonat zkoušky osudu Jak překonat zkoušky osudu Olga Kittnarová

U knihy jsem se zase až tak nepobavila.

19.08.2023 2 z 5

Sladká pomsta Sladká pomsta Jonas Jonasson

Škodit druhým se nevyplácí, protože pomsta může být sladká (někdy s hořkým nádechem). Velmi vtipně napsaná kniha.

30.07.2023 5 z 5

To To Stephen King

Byla to pro mě výzva. Kniha poměrně objemná, v některých pasážích by se dala kniha zkrátit, jelikož se stávaly nudnými. Jinak zajímavě zpracované téma boje se zlem a vlastním strachem.

06.07.2023 4 z 5

Dokonalá oběť Dokonalá oběť Emma Kavanagh

Kniha se četla dobře. Již na začátku mi bylo jasné, kdo tento čin spachal, ale nevěděla jsem proč. Mistr převleku toho bude mít na svědomí asi víc....

10.06.2023 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

S touto tématikou jsem přečetla už několik knih, viděla několik filmů a vždy mi běhá mráz po zádech. Kdybychom všichni v minulosti věděli to co víme dnes, určitě bychom se nemuseli trápit myšlenkami typu: "Kdybych já tehdy....".

26.05.2023 5 z 5

Bývalá manželka Bývalá manželka Jess Ryder

Jako bych se vžila do skutečných příběhů, kde si rodiče navzájem unáší děti. Vyhraje ten, který má peníze a kontakty nebo ten nejchytřejší?

20.05.2023 4 z 5

Na pokraji sil Na pokraji sil Samantha M. Bailey

Kniha se čte lehce. Zajímavý příběh, u kterého se člověk zamyslí, zda nemá ve svém okolí taky takového "nejlepšího přítele".

20.05.2023 4 z 5

Osobní asistentka Osobní asistentka Renée Knight

Jak slepá oddanost dokáže člověku změnit život. Kniha se četla docela dobře, jen z některých intrik se zvedal žaludek.

08.05.2023 4 z 5

Nová holka Nová holka Ingrid Alexandra

Příběh zajímavý, jen trochu kostrbatě napsaný. Když už to vypadá, že se čtenář dozví proč, najednou se to utne a začne vše nanovo.

08.05.2023 3 z 5