Babička drsňačka znovu v akci

Babička drsňačka znovu v akci https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/497501/bmid_babicka-drsnacka-znovu-v-akci-krz-497501.jpg 4 53 16

David Walliams se vrací do světa Babičky drsňačky v prvním a zároveň posledním (kdo ví) pokračování! Ben si zvyká na život bez své milované babičky. Byla svérázná: náruživě pojídala kapustu (což mělo za následek vytrvalé nevoňavé pokvákávání jejího zadku), skvěle hrála scrabble... a hlavně byla slavnou lupičkou známou pod přezdívkou Černá kočka. Benovi po ní zbyla báječná vzpomínka na neobyčejnou výpravu s cílem ukrást korunovační klenoty. A pak se stane cosi nevysvětlitelného. Pod rouškou tmy je uloupen největší světový poklad. A stopy vedou k Černé kočce! Ale to přece není možné... nebo je? Jestlipak Ben tuhle záhadu rozluští? Očekávejte nečekané. Bude to napínavé až do konce, a nadmíru zábavné!... celý text

Literatura světová Humor Pro děti a mládež
Vydáno: , Argo

Gangsta Granny Strikes Again! , 2021

StateOliver
29.03.2024 5 z 5

Nejdříve mi bylo divné, proč je to o babičce drsňačce, když ta v prvním díle zemřela. Ale pak se to v knížce vyřešilo, neprozradím jak. Na knize se mi líbilo, že jsou tam zápletky z historie. Kniha byla vtipná jako jednička. Bylo hezké a dojemné, že Ben na babičku často vzpomínal.

fénix56
20.03.2024 4 z 5

Další kniha, kterou mi k přečtení doporučil vnuk. Pobavila jsem se, ale jednička se mi líbila trochu víc. I tato kniha byla vtipná i dojemná zároveň, ale jak už to u druhých a dalších pokračování bývá, vždycky v něčem kopírují ten první díl. Taky mi trochu vadilo neustálé používání různých citoslovcí, které zabraly velkou část stránky.

E_Lan
13.02.2024 3 z 5

Posloucháno na dlouhé cestě do Rakouska. Skvělá interpretace Jiřího Lábuse, sem tam vtipná scénka a celkově pak roztomile ztřeštěné dílko pro odpočinkové dětské čtení. Takže ok.

dájavídek
12.12.2023 5 z 5

Velmi dobrý druhý díl Babičky drsňačky nebo spíše královny drsňačky. :)

šárofka
27.11.2023 5 z 5

Užasná knížka, která krásně navazovala na předchozí díl. Velmi se mi líbilo, jak to bylo napsané a mělo to moc pěkné ilustrace. Děj byl suprový a knížka se mi strašně moc líbila. Doufám, že vyjde další díl.

Blatty
26.11.2023 5 z 5

Další boží kniha od Walliamse

joanb
27.10.2023 5 z 5

Pěkné pokračování Babičky drsňačky. Četli jsme společně s dětmi, které příběh bavil. Moc se mi líbilo poselství, že máme žít své sny hned dnes.

Lienilda
19.10.2023 4 z 5

Zdařilé pokračování, ale první díl se nám líbil více.

Káťa484
08.09.2023 3 z 5

Pokračování Babičky drsňačky již tolik nezaujalo. Možná pro dobrodružství použít jinou osobu?

TJednorožec
29.07.2023

Je to skvělá kniha David Walliams je skvělý spisovatel

Ristridin
02.07.2023 4 z 5

Je to hezké a čtivé jako všechny knihy od Walliamse. Hezký humor střídá pasáže, kdy si říkám, jestli ta nadsázka není moc, ale baví mě to. Nicméně předchozí Babička drsňačka byla určitě lepší a i s lepší pointou příběhu. Zde mi trochu chyběla.

ŽabičkaHannie
14.06.2023 5 z 5

Pohodové čtení se překvapivou zápletkou.
Snad se dočkáme dalšího pokračování.
Velmi čtivé nejen pro děti :)

AničkaHedb
12.06.2023 4 z 5

Když porovnám s Babičkou Drsňačkou (1. díl), tato kniha bya jednoznačně mnohem slabší...

Štěpinambura
03.06.2023 5 z 5

ÚŽASNÁ, VÝBRONÁ KNIHA! Doufám, že bude další!

Eleynee
18.04.2023 5 z 5

Synovi se velmi líbilo. Přečetl rychle a byl s knihou a výkonem autora naprosto spokojený.

KubkoDe
27.12.2022 5 z 5

Super kniha s nečakaným koncom ktorý naznačuje možné pokračovanie série

humor krimi babička zábava

Kniha Babička drsňačka znovu v akci je v