Cesta praštěné slepice za štěstím

Cesta praštěné slepice za štěstím https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/435645/bmid_cesta-prastene-slepice-za-stestim-tpc-435645.jpg 2 10 10

Bláznivá slepice Ximena se ze své rodné vesnice ve španělské Katalánii vydává na dobrodružnou cestu přes Pyreneje, aby na druhé straně našla svou osudovou lásku. Doprovází ji kupa veselých kamarádů – koníci Fuerto, Fuego a Fito, křeček Počolo a akvarijní rybka Lola, která ještě nikdy neviděla moře. Pyreneje ale nejsou obyčejné pohoří, skrývají spoustu začarovaných míst a kouzelných bytostí, jako je duch hor Pirineu, který si moc rád fotí selfíčka, tajemní Pšouci či nebezpečný psanec a zloduch hřib Mlčoch. Podaří se Ximeně a jejím přátelům uniknout z jeho spárů? A shledá se Ximena se svojí láskou?... celý text

muchomurka
10.04.2024 1 z 5

Název zaujal, ale tím to končí. Vtipné mi to nepřišlo vůbec. A v podstatě se to nedalo číst. Souhlasím s komentáři níže (hlavně od Jadunky), že posloupnost textu byla nulová a to znemožňovalo čtení. Ještě, že knížku máme jen půjčenou z knihovny.

Anežka010101
31.05.2023 4 z 5

Můj syn má ten komiks moc rad. Mně by vadilo střídání fontů a zpřeházená posloupnost dialogů. Dětem to ale zřejmě nevadí. Příběh je vtipný i napínavý.Pekonate-li nástrahy s poněkud nepovedenou posloupnosti a návaznosti, bude se líbit i vám, rodičům. Komiksy nemám ráda, ale tento mě skutečně bavil

Káťa484
29.08.2022 odpad!

Název zajímavý, ale velmi nekvalitně napsaný komiks. Jako dítě bych knihu odložila při snaze přečíst jen první stránku. Zorientovat se bylo umění.

jadunka
21.08.2022 1 z 5

Mně na tom hrozně vadilo, že posloupnost textu nedávala smysl. Zleva doprava, shora dolů, nic takového zde nefungovalo, bubliny s textem byly rozloženy úplně náhodně a absolutně to neumožňovalo plynulé čtení. Stejně tak střídání písma, fontů, náhodně umístěno, co se napíše velkým textem a co malým. To prostě není koncipováno pro děti, které se teprve učí číst. Nespisovné výrazy v dětských knihách mi vadí obecně.
Dávám jednu hvězdu za to, že jsem se jednou zasmála, ale jinak považuji koupi této knihy za vyhozené peníze.