Smečka rváčů

Bratři Ruben a Cameron žijí na okraji – doslova. Na okraji Sydney, na okraji blahobytu. Ve světě psích závodů, bídy a nezaměstnanosti. Ve světě věčného zápasu. Celý život se rvou, spolu a za sebe. A tak když jim boxerský promotér nabídne, aby si ilegálními rvačkami přivydělali pár dolarů, přijmou. A rvou se jako psi. V sázce totiž nejsou jen peníze, ale i vlastní identita a hrdost... Silný, dojemně bolestný příběh je volným pokračováním debutového románu Roky pod psa (Argo 2014) Markuse Zusaka, australského spisovatele a autora slavné Zlodějky knih....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/243110/smecka-rvacu-qol-243110.jpg 4138

Wolfe Brothers 2.

Vydáno, Argo

Fighting Ruben Wolfe, 2000

Kniha Smečka rváčů

Nikusha
19.08.2020

"Zabiju tě!" ..."Dobře"
Já ty jeho knížky miluju.

bruntal
04.07.2020

Každý z nás v sobě občas najde rváče a každý z nás o sobě občas zapochybuje. "Rváč může zvítězit, ale neznamená to, že se vítěz umí rvát".

pablito
14.01.2020

Líbí se mi jazyk, který dokáže vtáhnout do prostředí. A líbí se mi i příběh. Knížka stojí za to. Přestože favoritem této trilogie je poslední kniha.

Jonny
08.11.2019

Za mě jednoznačně lepší než první díl. Tady příběh někam směřuje a místy je i napínavý. Je to oddechovka, ale když člověk chce, tak si najde i podněty pro zamyšlení.

Niky91
30.06.2019

Stále oddechová knížka.

JFK117
25.04.2019

Smečka se mi líbila ještě víc než Roky pod psa. Pan Zusak se tím zařadil mezi mé oblíbené současné spisovatele. Nemohu si odpustit krátký citát :"Mám takovou hrůzu ze selhání, že jsem ho v podstatě přijal za svý."

Hotovson
06.03.2019

V podstatě reakce na Jogese.

Srdce mám až u kotníků, dodávka jede pryč a my s Rubíkem jdeme pěšky domů. Kopám si srdce před sebou po dlažbě. Je mi do breku, ale nebrečím. Chtěl bych bejt jako Rubík. Chtěl bych bejt Rváč Ruben Wolfe, a ne Lůzr. Chtěl bych bejt svým bráchou.

Ve finále mi příde, že Rubík chce bejt svym bráchou Cameronem, pro tu zarputilost, pro ten boj a pro to, že se nevzdává, nic nepříde zadarmo, o všechno musí zabojovat. Finále je skvělý, prostě bráchové, sice si dají po držce, ale mají se rádi, tak to prostě je :)))

danyinsidebooks
22.12.2018

Smečka rváčů byla ještě lepší než Roky pod psa. Syrová a zároveň krásná. Smutná a zároveň nádherná. Zvláštní a zároveň pěkná.
Se Zusakovou tvorbou jsem začala s knihou Posel a pokračovala přes Zlodějku knih a Roky pod psa. A všemi jeho knihami jsem učarovaná.