Markus Zusak

australská, 1975, statistiky, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Populární knihy

Zlodějka knihSmečka rváčůRoky pod psaKdyž psi pláčouPosel

Komentáře (11)

Markus Zusak

Přidat komentář
market35
19.08.2018

Knihy od Markuse Zusaka naprosto miluju! Mam jeho všechny a rozhodně se těším na další! Mezi mě oblíbené patří rozhodně Posel a Zlodějka

anna246
16.02.2018

Ač jsem přečetla jen jeho dvě knihy, okamžitě jsem věděla, že je to jeden z mých favoritů.
Opravdu se mi trefil do noty jak zlodějkou knih, tak poslem, a nemůžu se dočkat dalších..

Faiglová
15.03.2016

Za mě jeden z nejlepších autorů!!

kalinkacz
23.02.2016

Markus Zusak je nejúžasnější autor dnešní doby.... Jeho knihy se liší tématem i způsobem vyprávění a přesto jsou skvělé! Není potřeba debatovat o tom, že jednoznačně nejlepší jeho kniha je Zlodějka knih, která uvnitř ukrývá dojemný příběh plný kruté reality, rodinných vztahů i nezapomenutelných citátů... Jeho další kniha Posel je příběhem úplně jiným, ale stejně pravdivým... Je o hledání sama sebe a jak si může člověk najít cestu k úplně cizímu člověku a jaké je jeho samotné poselství... U Markuse Zusaka si každý čtenář najde své a bude nadmíru spokojen!

BlankaZ
16.06.2015

Zlodějka mě naprosto uchvátila a kdybych to mohla říct spisovateli osobně neváhala bych,těším se na další jeho knihy a doufám že mě vtáhnou do děje úplně stejně jak Zlodějka knih

asanita
23.03.2015

Od Markuse Zusaka jsem zatím četla jedinou knihu, která byla však tak silná, že mě přiměla zařadit si ho mezi své oblíbené autory. Ano jistě že mluvím o Zlodějce knih, která mě pořád dokola dojímá i rozesmává. On je spisovatel s velkým S a málo kdo si ho dokáže neoblíbit. Už se těším na to, až začnu číst jeho další knihy.

Jančislava
27.11.2014

Markuse Zusaka jsem s radostí zařadila mezi své oblíbené autory, jejichž díla budu v knihkupectví vždy vyhledávat. Začala jsem sice od konce jeho tvorby, ale je vidět, že roste a těším se, co dalšího napíše. Podle mě slibný autor.

Kari15
02.08.2014

Skvělý autor. Opravdu, smekám před ním.

Marčullkas
24.02.2014

pro mě nově objevený autor, který mě dovedl nadchnout po přečtení jeho silné knihy a tou je Zlodějka knih.

Joges
29.12.2013

Žasnu nad Zusakovou fantazií! Hraje si se slovy, rozbíjí tradiční větu a z textu vytváří harmonický celek. Přitom zachovává plynulý děj, teda až na výjimky. Zlodějka knih je úžasně čtivá, má hlavu a patu, a především je velmi uvěřitelná. A tuto knihu o válečném Německu napsal mladý Australan. Má můj veškerý respekt. Doufám, že mu u nás vyjdou i další knihy.

Hezzy
03.10.2013

Zlodějka knih je pro mě naprosté překvapení :o. Jen tak z nudy pátrám v obchodě a zaujmul mě obal... A vyklubala se z toho naprosto úžasná kniha plná emocí, které však nejsou prvoplánové. Smekám před Markusem a doufám, že Argo vydá i další jeho knížky.