Koupit knihy

Markus Zusak

australská, 1975


Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 6 knih

Komentáře (14)

xxbarbarelaxx
02.09.2021

Knížky od tohoto autora jsou naprosto dokonalé. Musím vyzdvihnout jeho knihu Zlodějka knih.. příběh s nápadem, krásně popsán a zpracován.

tygřík2
26.07.2021

Citlivý, poetický a moudrý autor, který umí pracovat s příběhem i s jazykem tak, že žasnu. Jsem přesvědčena, že se mu chystá místečko v galerii světových klasiků. (Měli by ho číst i lidé, kteří žehrají na mladou generaci, že za nic nestojí.) Místo v ( nejen) mé čtenářské nirváně si získal na věky věků, i kdyby už nikdy nic jiného než Zlodějku knih nenapsal.

Lauralex
16.10.2020

Markus mi opětovně láme srdce, znovu a znovu, a já ho stejně bez jakékoliv výtky miluju, co chcete víc.

market35
19.08.2018

Knihy od Markuse Zusaka naprosto miluju! Mam jeho všechny a rozhodně se těším na další! Mezi mě oblíbené patří rozhodně Posel a Zlodějka

anna246
16.02.2018

Ač jsem přečetla jen jeho dvě knihy, okamžitě jsem věděla, že je to jeden z mých favoritů.
Opravdu se mi trefil do noty jak zlodějkou knih, tak poslem, a nemůžu se dočkat dalších..

Faiglová
15.03.2016

Za mě jeden z nejlepších autorů!!

kalinkacz
23.02.2016

Markus Zusak je nejúžasnější autor dnešní doby.... Jeho knihy se liší tématem i způsobem vyprávění a přesto jsou skvělé! Není potřeba debatovat o tom, že jednoznačně nejlepší jeho kniha je Zlodějka knih, která uvnitř ukrývá dojemný příběh plný kruté reality, rodinných vztahů i nezapomenutelných citátů... Jeho další kniha Posel je příběhem úplně jiným, ale stejně pravdivým... Je o hledání sama sebe a jak si může člověk najít cestu k úplně cizímu člověku a jaké je jeho samotné poselství... U Markuse Zusaka si každý čtenář najde své a bude nadmíru spokojen!

BlankaZ
16.06.2015

Zlodějka mě naprosto uchvátila a kdybych to mohla říct spisovateli osobně neváhala bych,těším se na další jeho knihy a doufám že mě vtáhnou do děje úplně stejně jak Zlodějka knih

1