Roky pod psa

Cameron a Ruben Wolfovi se rvou dnem i nocí, spřádají ujeté plány, aniž by domýšleli jejich důsledky, a pro rodiče, sourozence i všechny holky, které obdivují, jsou to jen budiž ničemové, co to nikdy nikam nedotáhnou. Jenže když se Cameron poprvé zamiluje, nic už není jako dřív... Příběh patnáctiletého australského kluka s širokým srdcem a praštěnými nápady je dojemný a zábavný zároveň a Zusak opět nezůstává nic dlužen své pověsti výjimečného vypravěče....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206482/roky-pod-psa-8sg-206482.jpg 3.1314

Wolfe Brothers 1.

Vydáno, Argo

The Underdog, 1999

Kniha Roky pod psa

Renatka11

Podepisuju to, co napsala Luciluc přede mnou, skoro každé písmenko, takže se nebudu opakovat. :)

Luciluc
31.08.2020

Zusak je můj oblíbený autor, četla jsem od něj Posla, Zlodějku knih a Clayův most a byla jsem zvědavá na jeho prvotinu Roky pod psa. Je to taková "zusakovská jednohubka", čte se to dobře, ale nebavilo mě to. Hlavní postava, Cameron Wolfe, mě neupoutala, ani nikdo z postav vedlejších. Dějově se vlastně nic moc neděje, hlubší myšlenku, pokud tam byla, jsem nepochytila. "Snové kapitoly" mi přišly nadbytečné.
Slabé tři hvězdičky a uvidím jestli se vůbec někdy pustím do pokračování.
"Samozřejmě jsme věděli, že není možný, aby se nám to povedlo. Jediná potíž byla v tom, že se nám to povedlo." (kap. 7)

pablito
05.01.2020

Knížka je čtivá, má i myšlenky. Nicméně udělal jsem asi chybu, že jsem nejprve přečetl Když psi pláčou, která nasadila laťku hodně vysoko.

Jonny
01.11.2019

Čtivá oddechovka, nic víc, nic míň.

Andrea_I_Am
04.09.2019

hrozně mě mrzí, že jsem knihu neznala v době, kdy jsme byla staá jako hlavní hrdina. To bych se v ní našla od začátku do konce a fakt si to užila. Takhle ve mně vyvolala vlastně jen vzpomínky, ale i za to jsem ráda.

JointlieKat94
03.09.2019

Kniha se četla velmi rychle a docela se mi i líbila.

Je to vyprávění patnáctiletýho kluka, kterej dělá samý průšvihy s bráchou Rubíkem. Pak ale potká dívku a vše se změní. Asi.

Každou kapitolu odděluje sen, který se mu zdál. Je to hezké, a možná si i přečtu pokračovaní. :)

JAnD
03.08.2019

Číst se to dalo, i jsem se u toho zasmál, ale další díl mne vůbec neláká.

Niky91
30.06.2019