Pravidla se mají porušovat přehled

Pravidla se mají porušovat
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/444644/bmid_pravidla-se-maji-porusovat-NDT-444644.jpg 3 91 91

Amber žije jen s mámou, a aby touhle soužití přežila, vytvořila si seznam pravidel, na která nedá dopustit. Její máma totiž často střídá partnery a s každým se po chvíli rozejde. Tím nejdůležitějším z Ambeřiných pravidel tedy je – nikdy si k máminým objevům ani jejich příbuzným nevytvořit žádný vztah. Jenže pak se nastěhují ke Kevinovi, mámině aktuálnímu příteli, a dodržovat nastavená pravidla přestává být tak jednoduché. Kevinova dcera Cammie se s Amber snaží skamarádit a Cammiin nejlepší přítel Jordan – školní basketbalová hvězda – s nimi tráví až příliš času... Amber má pro svá pravidla dobré důvody a držet se jich je jediný zaručený způsob jak neskončit se zlomeným srdcem, až se máma zase rozhodne odstěhovat. Čím déle však tohle soužití trvá, tím častěji si Amber říká, jestli není čas na změnu...... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Yoli (ČR)
Originální název:

Rules We´re Meant to Break , 2019


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pravidla se mají porušovat. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (28)

lenka5798
16.05.2024 5 z 5

Musím uznat, že jsem na tento druh knih již v pokročilém věku :-) Ale jako puberťačku by mě to bavilo hodně. Nicméně ani teď mě knížka nějak nezklamala. Bylo to oddechové čtení a příjemná změna oproti žánrům co čtu normálně. Bylo tam vše, co se dalo od takové knížky a jejího názvu očekávat. Dokonce bych řekla, že děj byl hodně předvídatelný. I tak ale příběh byl fajn a knížka se četla sama.

E.T.007
10.12.2023 2 z 5

Začiatok ma celkom zaujal, aj keď tie pravidlá sa mi zdali dosť o ničom. Veľmi sa mi páčili časti s Buffy - asi preto, že milujem psy. Romantická linka je taká jemná, milá. Ale asi od polovice ma príbeh akosi prestával baviť a zhruba posledných 80 strán ma čítanie všetkých tých sprostostí okolo vysokej a hľadania podnájmu hrozne nudili, až som preskakovala pasáže.


Elmini
02.12.2023 5 z 5

Jednoduchá teenage knížka. Když jsem ji ve třinácti/čtrnácti letech četla, velmi mě bavila. Přečetla jsem ji za dva dny, dala jsem jí kamarádce k narozeninám a ta z ní byla také naprosto nadšená.

všechny komentáře

Související novinky (2)

Knižní novinky (9. týden)

28.02.2021


Knižní novinky (40. týden)

27.09.2020


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Pravidla se mají porušovat v seznamech

v Přečtených119x
ve Čtenářské výzvě22x
v Doporučených3x
v Knihotéce126x
v Chystám se číst106x
v Chci si koupit23x
v dalších seznamech2x

Autorovy knížky

2020  65%Pravidla se mají porušovat