Pod černou vlajkou

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Po ztrátě iluzí při misi na Ukrajině, která se tragicky zvrtla, je elitní válečník Tom Locke na útěku před Apollem Outcomes, soukromou vojenskou korporací. S přeživšími členy svého týmu pracuje v utajení na frontě v islamisty zamořeném Iráku, když je osloví saúdský prostředník s nabídkou značné sumy peněz za nalezení ztraceného syna vysoce postaveného státního činitele. Locke ovšem netuší, že pohřešovaný mladý princ u sebe nejspíš má výsledek tajné úmluvy uzavřené v šedesátých letech s Pákistánci a že se jeho otec možná snaží svrhnout saúdskoarabskou vládu. S tím, jak proniká dál a dál na území ovládané ISIS, musí svádět boje nejen v terénu, ale také válku se stínovým státem, do níž opět zabředl. Kdo je onen záhadný Saúd, který si Lockův tým najal? Má princovo zmizení důvody osobní, nebo politické? A kolik stran proti sobě vlastně stojí na Blízkém východě, rozděleném spojenectvími, která jsou neslučitelná, a přesto se občas překrývají? Chce-li splnit úkol a současně ochránit své muže, musí bojem zocelený Locke nasadit vešker svůj um, aby porazil fanatického nepřítele na válčišti – mnohem blíž domovu ovšem čeká na svou šanci udeřit protivník podstatně zákeřnější… Pod černou vlajkou je druhým akčním thrillerem s Tomem Lockem z pera autora špionážního románu Stínová válka....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426557/big_pod-cernou-vlajkou-0mr-426557.jpg 4.111
Série:

Tom Locke 2.


Žánr:
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Kalibr
Originální název:

Deep Black, 2017


více info...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Pod černou vlajkou

Dandulka
09. ledna

Perfektní čtení! Hodně akce a rychlý spád. I když na můj vkus trochu moc mrtvol. Jen tak přemýšlím, proč se dnes většina thrillerů točí kolem jaderných zbraní? Asi je to moderní námět, jinak nevím.

derminator
26.10.2020

Pod černou vlajkou je jistě velmi vydařený thriller. Autor v knize vymyslel velmi věrohodny děj. Kniha se čte dobře na Silvu tedy nemá, ale mohu vřele doporučit. 75%.