Karola050716 Karola050716 komentáře u knih

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Dlouho jsem tuhle knížku přehlížela a rozhodně to byla chyba. Ačkoli ta výchozí situace je spíš pohádková, ve výsledku se tam dějí dost drsné věci...všechny hlavní postavy jsou skvěle napsané, to tápání, kdo je princ a kdo vrah bylo super..samozřejmě jsem byla úplně mimo :) rozhodně skvělý začátek trilogie.

18.03.2019 4 z 5

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Knížky od Kasie West jsou jako pohlazení. Tahle byla opět kouzelná, i když mi to dopisování připomínalo Simona a Blua, takže mi námět nepřišel až tak originální. Ale krom toho opět naprostá nádhera..

18.03.2019 4 z 5

Řvi potichu, brácho Řvi potichu, brácho Ivona Březinová

Ke knize jsem se dostala úplnou náhodou a totálně mě převálcovala..Co mi o autismu nedalo celé studium na pajdáku, to jsem tady zjistila během dvou dnů, kdy jsem knížku zhltla. Rozhodně doporučuji k přečtení, protože něco tak úžasného nečeká na každém kroku.

London Road London Road Samantha Young

Tahle knížka mě úplně pohltila..jasně je to ten a ten žánr, ale postava Jo toho má na krku tolik, že mi to nepřišlo jako taková klasická oddychovka, kterou jsem čekala, ale o dost vážnější kousek. Cole a Cam prostě k sežrání.

07.03.2019 4 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Kniha se čte sama, líbila se mi, jen mi dost připomínala jiné příběhy, takže jsem si jí asi neužila tak moc, ale i tak dobrý. Překvapivě mě asi víc zajímal vývoj vztahu Adama a Ellie, než Joss a Braden.

07.03.2019 3 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Taková příjemná oddychová knížka, třetí v sérii...obě hlavní postavy nadmíru sympatické, jejich interakce parádní a asi pro mě druzí v pořadí po London Road.

07.03.2019 3 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Řekla bych, že už jsem od Colleen četla lepší knížku, ale to bude spíš povahou příběhu, kdy Lily prostě dělá věci, se kterými zvenku úplně nesouhlasíte, na druhou stranu o ukázání té nečernobílosti autorce šlo...jinak úžasný popis emocí, jako vždycky, čtení je jak horská dráha...ty deníkové záznamy, to setkání s Rylem na střeše..dokonalosti sama a ten zvrat v patnácti vteřinách, panebože...ve výsledku super, jen to občas bolí číst.

Věř mi Věř mi Kylie Scott

Mně se to líbilo. Dost originální začátek s přepadením. Líbilo se mi, jak to jinak rozdílné osoby spojilo i ve vnímání světa, jak byla pak Edie jiná... Nejlepší je asi ten postupný vývoj vztahu Edie a Johna, není to klasická romance, spíš taková temnější, protože každý z nich má ještě spoustu vlastních problémů k vyřešení. Ale to jejich propojení se mi líbilo moc.

Lentilka pro dědu Edu Lentilka pro dědu Edu Ivona Březinová

Kniha určená pro malé děti, ale jako pro dospělého, pro mě pohled na Alzheimera úhlem pětiletého kluka byl o to zajímavější.

07.03.2019 4 z 5

Topím se v tobě Topím se v tobě Jasinda Wilder

Trochu temnější romance s motivem smrti a vyrovnávání se se smrtí. Čte se snadno, ale obsahuje příliš mnoho motivů, časových skoků a tak jsem si ve výsledku připadala ochuzená, protože se tam něco až moc rychle vyřeší, navíc ty porno scény..prostě se to k tomu nehodilo, celé takové nejednotné.

16.02.2019 2 z 5

Prach tisíce cest Prach tisíce cest Robert James Waller

Naprostá zbytečnost, která jen kazí dojem. Madisonské mosty kniha i film, jsou naprosto úchvatné, film i víc než kniha. Tak zvané pokračování není ničím víc, než jen vzpomínáním na minulost postav, ať už společnou, nebo ne. Dějová linka s Carlislem je umělá až na půdu, jen aby bylo o čem psát. Nestojí to za to.

13.02.2019 1 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Druhý díl božské série, pro mě slabší než Bastard, ale i tak zábavný, sexy, Sára a i Max sympatické postavy, jen ten zvrat se dal čekat na hony daleko a vlastně mi přišel docela nevyužitý, jen pár stránek a zase dobrý. Ráda si přečtu další díl, postavy mě baví, jen toho Bastarda asi u mě nic nepřekoná.

10.02.2019 3 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Tak úžasné, že jsem po dočtení chtěla chodit s někým (spoiler) neslyšícím...krásně napsané, dojemné, nepředvídatelné, což se v rámci žánru rovná zázraku, zábavné a ta hudební složka, prostě nádhera. Určitě se ke knížce vrátím a budu se modlit, aby se do přeložily další díly série.

10.02.2019 5 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Četla jsem nevěda, že jsou nějaké předcházející díly, takže mě zmínky o dřívějších hrdinech série nijak nepovzbuzovaly na duchu a samotný příběh ústředního páru mě nijak nezaujal, byla tam spousta klišé a ani ta erotická stránka nic moc...celkem zklamání.

10.02.2019 2 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Asi na třetí stránce mi spadla brada a hledala jsem jí ještě hodinu po dočtení. Naprosto luxusní kousek, neustálé napětí, hádky, sex...charaktery drží linku až do konce, nikdo tam nevyměkne a neotočí o 180 stupňů...prostě super. Kam se hrabe padesát odstínů.

10.02.2019 5 z 5

Pokud zůstaneš Pokud zůstaneš Courtney Cole

Tohle je hodně přitažené za vlasy a hodně uspěchané. Hajzl, který si nechá vykouřit a odměňuje se dávkou drogy a naivka, klasika...kdyby to bylo propracovanější a mělo tak o 200 stran víc, možná bych tu proměnu Paxovi věřila, takhle je to jen přisprostlá extra oddechovka o drsňákovi a naivce, která se bude líbit jen extra naivkám.

10.02.2019 2 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

Stále stejně čtivé jako jednička a stále o tom samém dokola hádka-usmíření blablabla. Vzhledem k délce knihy je to už neúnosné. Kdyby došlo aspoň k nějakému posunu, ale to ne...ne že by mě to nebavilo číst, je to zase nahoru dolů..ale Tessa mě časem začala štvát, takže pozitivum je asi jen snažící se Hardin a postava Landona. Další díly si určitě přečtu, ale ne hned..prozatím mám horské dráhy po krk. Ale těším se na film, minimálně trailer se povedl :)

18.01.2019 2 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Byla to jízda, neuvěřitelně čtivá knížka, kterou prostě díky krátkým kapitolám ani nejde odložit. Pořád se tam něco děje a vývoj vztahu ústřední dvojice je opravdu jak horská dráha. Když zapomenu na to, že spousta motivů připomíná Fifty shades, tak dobrý, jen bych to trochu zkrátila. Konec mi vyrazil dech.

Rockový polibek Rockový polibek Kylie Scott

Poslední díl rockové série. Nebude mým top, ale přečtené během jednoho dne a hodně jsem si to užila. Lizzy je sympatická holka, Ben stále tajemný, ale ne zlý. Bylo to takové milé, plynulé, výjimečně mě bavily časové skoky a hodně jsem si užila esemeskování. Konec trochu uspěchaný. Celou sérii si určitě ještě někdy dám..i když Mala asi vynechám :)

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Jako každá kniha, která je převyprávěním příběhu z pohledu druhé hlavní postavy, je to v něčem super a v něčem zbytečné. Pohled Travise mě bavil tam, kde se bavil s Sheplym, kde byl s bratry, kde se projevovalo to chlapáctví...ale jinak se to prostě už příběh, který znáte. Takže pokud se chystáte číst, dejte si mezi Krásnou a Učiněnou katastrofou hodně velkou pauzu.