kara kara komentáře u knih

Pražské příběhy - Na cestě Malou Stranou Pražské příběhy - Na cestě Malou Stranou Dan Hrubý

Opravdu zajímavá kniha, navíc s krásnou obálkou. Rozhodně stojí za přečtení, autor si musel při sběru materiálu pěkně máknout. :-)

07.02.2019 5 z 5

Náš manžel Náš manžel Jo Jakeman

Přečetla jsem za dva dny a náramně jsem se pobavila. Kniha je bez debat skvěle napsaná, velmi dobře se čte a má spád. Rozhodně doporučuji k přečtení. Myslím, že to bude rozhodně víc bavit ženské čtenářky, než muž, i když výjimky se jistě najdou.

20.01.2019 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Mírné zklamání.

08.07.2018 3 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Trochu drsné, ale velmi čtivé!

08.07.2018 5 z 5

Mrtvá a živá Mrtvá a živá Daphne du Maurier

Opravdu skvělá kniha! Četla jsem ji už asi potřetí a stálo to za to.

26.12.2017 5 z 5

Není římského lidu Není římského lidu Jarmila Loukotková

Když občas jedu do Říma, už se na něj vždycky dívám očima paní Jarmily Loukotkové, jedné z mých nejoblíbenějších českých spisovatelek. Člověk má při četbě tohoto jejího románu pocit, že je přítomen ději přímo na místě a společně s jejími hrdiny prožívá jejich osudy. Společně s nimi se raduje, bojí, děsí i miluje.

13.11.2017 5 z 5

Obraz Doriana Graye Obraz Doriana Graye Oscar Wilde

Perfektní!

27.12.2016 5 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Večer jsem si chtěla přečíst pár stránek před spaním a nakonec jsem šla spát až v půl čtvrté ráno. Tahle kniha mě úplně dostala.

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Skvělá!

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Fakt krásná! Doporučuji!

Amok Amok Stefan Zweig

Depresivní až na půdu, ale strhující a fascinující.

26.11.2016 5 z 5

Nebe nezná vyvolených Nebe nezná vyvolených Erich Maria Remarque (p)

Rozhodně doporučuji!

Bestiář Bestiář Barbara Nesvadbová

Jedna z mála knih, co jsem nedočetla. Fakt se nedalo.

26.11.2016 1 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Pořád se k této knížce vracím. Mám ji moc ráda.

26.11.2016 5 z 5

Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky Ivana Vostřáková

Knížka je dobře napsaná, velmi vtipná a má spád. Při jejím čtení se nejde ubránit záchvatům smíchu. Humor je snad na každé stránce a v nejrůznějších podobách. Je těžké se od knihy odtrhnout, protože vás úplně pohltí.
Inteligentních humoristických knih, jako je tato, nikdy není dost. Opravdu jsem se pobavila.

05.01.2016 5 z 5

Hledá se doprovod! Hledá se doprovod! Sophia Money-Coutts

Vcelku nuda.

18.09.2019 2 z 5

Z Čech až na konec světa Z Čech až na konec světa Alois Jirásek

Povinná četba, ale není to tak strašné. Dá se přečíst a ukazuje, že Jirásek stále ještě má co říct i dnešním generacím.

21.02.2019 4 z 5

Brána osudu Brána osudu Agatha Christie

Agathu Christie miluji, ale tenhle její příběh byl při vší úctě nejslabší z toho, co napsala. Ale i tak stojí za přečtení.

25.10.2018 4 z 5

Cirkus Humberto Cirkus Humberto Eduard Bass (p)

Krásná knížka. Dobře se četla.

23.10.2018 5 z 5

Jednooký král Václav I. Jednooký král Václav I. Vlastimil Vondruška

Pozoruhodná kniha! Poutavé přiblížení historického tématu. Podle mě by knížky Pana Vondrušky měly být zařazeny do povinné četby ve školách.

18.12.2017 5 z 5