Kačík Kačík komentáře u knih

Moře vzpomínek Moře vzpomínek Fiona Valpy

Krásný a velmi dojemný příběh, posledních cca 10stránek jsem probrečela. Rozhodně stojí za přečtení.

27.10.2020 5 z 5

Hotýlek v údolí Loiry Hotýlek v údolí Loiry Helen Pollard

Krásná knížka, která se výborně četla. Děj byl plynulý a poklidný, prostě super odpocinkovka

27.08.2020 5 z 5

Prázdniny na moři Prázdniny na moři Katie Fforde

Tuto knihu jsem četla po Lásce po řecku, také z edice Srdcovek. Z předchozí jsem byla nadšená, ale tady to bylo přemáhání ji dočíst. Telenovela - dokonalá hlavní hrdinka, která všechno zvládá, je multifunkční, ale neví, jestli má zůstat, nemá zůstat. K tomu vypila hektolitry čaje. Za mě nic moc.

26.05.2020 3 z 5

Láska po řecku Láska po řecku Kat French

Pohodové čtení na deštivé odpoledne. Jednoou za čas je nutná dávka čtiva z červené knihovny.

26.05.2020 5 z 5

Úžasný pan Darcy Úžasný pan Darcy Teri Wilson

Krásná oddychovka, kterou jsem přečetla na jeden zátah. Musela jsem vědět, jak to dopadne.

04.04.2020 5 z 5

Sexy hoteliér Sexy hoteliér Alice Clayton

Super jednohubka na odpoledne. Byla lepší než mlékař. Vtipné odpočinkové čtení.

15.03.2020 5 z 5

Až vysvitne slunce Až vysvitne slunce Debbie Macomber

Knížku jsem "slupla" jako malinu, výborně se četla. Nad posledními stránkou mi ukápla slza dojetí. Teším se na další srdcovky.

10.03.2020 5 z 5

Dům u ústí řeky Dům u ústí řeky Victoria Jones

Zajímavý příběh ve dvojí úrovni. 2.půlku knihy jsem dala najednou, zajímalo mě, jak dopadne hlavně ta historická část. Jednu hvězdičku jsem musela ubrat za ne moc srozumitelný konec ve starší dějové rovině. Strácela jsem se tam v lidech a chyběl mi pořádný konec. Byl takový podivně otevřený a ani současná rovina jej nevysvětlila.

07.01.2020 4 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Za mě super jednohubka, oddychovka. Rozhodně si přečtu i další z této série.

07.01.2020 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Příjemné oddychové, ale také zajímavé čtení.

02.12.2019 5 z 5

Ty letní noci Ty letní noci Mandy Baggot

Krásná odpočinková knížka. Ze začátku byla taková nic moc, ale pak jsem se začetla a chvílemi jsem měla dojem, že jsem na břehu moře. U několika scén mi dokonce ukápla slza dojetí. Asi zkusím i nějakou další knihu této autorky.

20.10.2019 5 z 5

Vysněná kavárna na zámku Vysněná kavárna na zámku Caroline Roberts

Oddechová knížka, která se výborně četla.

08.10.2019 5 z 5

Sexy mlékař Sexy mlékař Alice Clayton

Velká oddechovka na ošklivé podzimní odpoledne. Dobře se četla, ale byla to hodně silná červená knihovna. Trochu mě zklamala obálka (mlékař byl přece potetovaný). Plus dávám za hlavní postavu, která neměla postavu modelky a přesto se s tím dokázala poprat.

03.10.2019

Čokoládový průšvih Čokoládový průšvih Petra Hülsmann

Knížka mě úplně neoslovila. Recept vyzkouším, ale hlavní hrdinka byla trochu zvláštní.

06.07.2019 3 z 5

Čas vlčích máků Čas vlčích máků Corina Bomann

Příjemné čtení od mé oblíbené autorky.

05.03.2019 5 z 5

Dům na jezeře Dům na jezeře Ella Carey

Po dlouhé době knížka, kvůli které jsem byla vzhůru do půlnoci, abych zjistila,jak příběh dopadne. Bylo to napínavé a zajímavé čtení s trochou zamilovanosti. Klidně by kniha mohla být silnější a příběh víc rozpracovan.

11.11.2018 5 z 5

Něco jako láska Něco jako láska Tracy Brogan

Příjemné oddychove čtení. Kniha se dobře četla a vylepšila mi špatnou náladu.

29.10.2018 4 z 5

Na velikosti záleží Na velikosti záleží Alison Bliss

Dost jsem se trápila, abych knihu dočetla do konce. Děj byl jak na houpačce, předvídatelný konec. Druhou hvězdičku jsem přidala za pěkný popis erotických scén.

17.09.2018 2 z 5

Najdu si tě v Římě Najdu si tě v Římě Tatiana Brezinská Čuperková

Letní oddechové čtení, skoro tak trochu pohádka

12.09.2018 4 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Knížka se četla sama, rozhodně vyzkouším i další od této autorky, zkusím i některý z receptů. Pohodové, vtipné a trochu zamilované super čtení.

02.07.2018 4 z 5