Kačík Kačík komentáře u knih

Ranč u dědečka Ranč u dědečka Táňa Keleová-Vasilková

super knížka, je to takové nenáročné čtení třeba na dovolenou,vřele doporučuji :-)

11.05.2014 5 z 5

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Knížka se velmi pěkně četla, těším se na další díly.

05.05.2014 4 z 5

Láska v Provenci Láska v Provenci Bridget Asher (p)

Na knížku jsem se velice těšila, ale bohužel mě trochu zklamala, čekala jsem víc.

24.03.2014 2 z 5

Vůně pouštní růže Vůně pouštní růže Beatrix Mannel

Velmi pěkná oddechová četba třeba na dovolenou.

09.02.2014 4 z 5

Indická princezna Indická princezna Javier Moro

Pěkné čtení o Indii a Španělsku - lásce, moci, penězích a hluboce zakořeněných zvycích.

28.01.2014 4 z 5

Úterní ženy Úterní ženy Monika Peetz

Když jsem dočetla k místu, kde se ženy rozhodly, že pojedou na pouť do Francie, zděsila jsem se a říkala si, že to určitě nedočtu. Knížka mě ale velmi mile překvapila, přečetla jsem ji téměř jedním dechem.

07.01.2014 5 z 5

Pouto Pouto Mark Watson

Knížka o běžném životě, jeho radostech a strastech, která se dobře četla.

28.12.2013 4 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Druhý díl byl, co se týče děje, rozhodně lepší. Dobře se to čte, takže mám v plánu i třetí díl, abych věděla, jak to celé dopadne.

02.12.2013 4 z 5

Kašmírový šál Kašmírový šál Rosie Thomas (p)

Velmi pěkný a zajímavý příběh, který rozhodně stojí za přečtení.

10.11.2013 4 z 5

Letní snění Letní snění Carole Matthews

Příběh byl na můj vkus až moc ideální. Číst se to dalo, ale některé pasáže jsem občas i přeskočila. Jsem ráda, že jsem si knížku pouze půjčila v knihovně, protože by to jinak byly vyhozené peníze.

24.10.2013 2 z 5

Dobrý v posteli Dobrý v posteli Jennifer Weiner

Do 190.stránky jsem u knížky trpěla. Děj téměř žádný, jenom nářky plnoštíhlé dívky. Po zjištění, že je těhotná, ale nabral příběh spád a nedala jsem knížku z ruky, dokud jsem ji nedočetla.

16.10.2013 3 z 5

Madame dnes přijde později Madame dnes přijde později Susanna Kubelka

Knížka se mi moc líbila. Nenáročné, odpočinkové a přitom zajímavé čtení. Rozhodně stojí za přečtení.

02.10.2013 5 z 5

Intimní život Intimní život Cheryl T. Cohen Greene

Dobře se četla, bylo to zajímavé. Pro mě nový poznatek.

23.09.2013 4 z 5

Důvěrná setkání Důvěrná setkání Kathryn Harvey (p)

Oddychové čtení, události nabraly spád až na posledních cca 20ti stránkách. Knížka mě trochu zklamala.

17.09.2013 3 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Knížka měla pěkný spád, dobře se četla, zvládla jsem ji za sobotní odpoledne. Děj ale nic moc, na to, že je to 600 stran, se tam skoro nic neudálo. Do četby této knihy jsem se pustila hlavně kvůli pověsti, která ji předcházela. Mám v plánu přečíst si i další díly, abych věděla, jak to dopadlo. Osobně si ale myslím, že je kolem knihy moc velká mediální bublina, zas až tolik sexu a dobře rozepsaného tam nebylo, čekala jsem víc.

02.09.2013 3 z 5

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

Super knížka, četla jsem ji jedním dechem a na konci zamáčkla slzu dojetí, jak dobře to dopadlo.

30.08.2013 5 z 5

Sluncem spálená země Sluncem spálená země Elizabeth Haran

Super kniha,rozhodně doporučuji k přečtení. Začátek nic moc, pak jsem se ale do knížky zabrala a seděla jsem u ní, dokud jsem ji nedočetla až do konce.

26.08.2013 5 z 5

Jak mi Francie zachránila manželství Jak mi Francie zachránila manželství Amy Finley

Kniha mě příliš nezaujala, recepty byly zajímavé, ale jinak nic moc.

17.08.2013 3 z 5

Kruté hvězdy Kruté hvězdy Kathryn Harvey (p)

Skvělé pokračování knihy Nespoutané sny. Doporučuji k přečtení :-)

30.07.2013 5 z 5

Nespoutané sny Nespoutané sny Kathryn Harvey (p)

Doporučuji k přečtení. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout, moc mě zajímalo, zda to dobře dopadne. Jen konec byl na mě, co se týče dalších žen v knize vystupujících, až moc rychlý a takový neúplný, což byla škoda.

03.07.2013 4 z 5