Kačík Kačík komentáře u knih

Místo na slunci Místo na slunci Elizabeth Haran

Stojí za přečtení, vřele doporučuji. Je to oddechová četba :-)

19.06.2013 4 z 5

Červený dům Červený dům Francesca Marciano

Knihu vřele doporučuji, stojí za přečtení.

04.06.2013 4 z 5

Vládkyně koření Vládkyně koření Chitra Banerjee Divakaruni

Moc pěkná knížka, měla jsem ji přečtenou za chvíli. Částečně se liší od filmu, ale i ten se mi líbí. Vřele doporučuji, stojí za přečtení.

26.12.2012 5 z 5

Felčarova dcera Felčarova dcera Amy Tan

Moc pěkné čtení,vřele doporučuji

18.11.2012 4 z 5

Hrníček z lásky Hrníček z lásky Táňa Kubátová

Oddechová četba, doporučuji.

06.10.2012 5 z 5

Ostrov Ostrov Victoria Hislop

Super knížka, četla jsem na dovče. Dozvěděla jsem se něco nového o Řecku. Vřele doporučuji

06.10.2012 5 z 5

V rytmu charlestonu V rytmu charlestonu Sophie Kinsella (p)

Moc pěkná knížky, i když mě začala bavit asi až od 2.třetiny. Ze začátku nebyla příliš zajímavá. Pak jsem ji ale hltala a měla jsem ji dočtenou v krátkém čase. Vřele doporučuji. Je to pěkné počtení :-)

18.09.2012 4 z 5

Svedené a rozpustilé Svedené a rozpustilé Iva Hlaváčková

Bohužel jsem nedočetla, na můj vkus moc psychologických dialogů, téměř žádný děj.

27.08.2012 1 z 5

Já a pan Darcy Já a pan Darcy Alexandra Potter

Mediální kampaň byla pořádná, ale ti, co to propagovali, to asi nečetli. Já to přečetla, ale byla jsem zklamaná. Autorka se nechala částečně inspirovat Pýchou a předsudkem, zasadila jej do moderní doby. To bych ještě snesla, ale vizuální podoba průvodkyně s Jane Austenovou a zjevující se pan Darcy, to už na mě bylo trochu moc.

16.08.2012 2 z 5

Láska hory nepřenáší Láska hory nepřenáší Jaromíra Kolárová

Rozhodně doporučuji přečíst těm ženám, které přemýšlí nad dlouhodobým vztahem s mužem z arabských zemí. Mě tato kniha vyléčila. Autorce se podařilo výstižně popsat typ jejich povahy a způsob myšlení.

14.07.2012 4 z 5

Lázeňský dekameron Lázeňský dekameron Fay Weldon

Vřele doporučuji k přečtení. Příběh každé ženy, která přijela do Zámeckých lázní je něčím jedinečný. Je to odpočinková četba, ale rozhodně jsem se nenudila.

14.07.2012 4 z 5

Návrat Návrat Victoria Hislop

Kniha se mi moc líbila. Dozvěděla jsem se něco z historie Španělska. Díky této knížce si o občanské válce vyhledám více informací. Vřele doporučuji k přečtení :-)

02.07.2012 4 z 5

Na růžích ustláno Na růžích ustláno Nora Roberts

Na mě až příliš sladké, nevím jestli si přečtu další ze Svatebního quartetu. Přesto jsem na konci brečela jako želva, jak úžasně to dopadlo.

22.04.2012 4 z 5

Nalezený sen Nalezený sen Nora Roberts

Skvělé zakončení snové trilogie, na konci jsem břečela jak malé dítě, jak dobře to dopadlo.

21.02.2012 5 z 5

Odvaha snít Odvaha snít Nora Roberts

Bezva oddechové čtení. Právě načínám druhý díl a těším se na příběh Kate.

27.01.2012 5 z 5

Biomanželka Biomanželka Michal Viewegh

Pro mě ne moc záživná knížka, dočetla jsem ji spíše z úcty ke kamarádce, která mi ji půjčila a tvrdila, jak se u toho zasměju. Popravdě, Mojmíra jsem upřímně litovala a dulu bych vystěhovala v okamžiku, kdy by se mi začala míchat do rodinného života. Nevím sice, do jaké míry si autor vymýšlel, ale pokud takové ženy doopravdy existují, tak běda můžům, kteří si je vzali za manželky.

09.01.2012 2 z 5

Máme se téměř báječně Máme se téměř báječně Jenny Eclair

Pro mě až moc moderní kniha. Čtení by člověka mělo pozitivně naladit, tento titul mi však přivodil spíše depresi a ne příliš pěkný obrázek o tom, jak manželství vypadá po 15ti letech. Ještě že byla kniha půjčená, sama bych si ji rozhodně nekoupila.

01.01.2012 1 z 5

Síla ohně Síla ohně Nora Roberts

Konečný boj se zlem, které se prolínalo celou knihou a postupně sílilo, byl na můj vkus až příliš snadný a rychlý. Čekala jsem lepší závěr.

05.12.2011 3 z 5

Půlnoční zátoka Půlnoční zátoka Nora Roberts

Nádherná knížka, díky ní jsem objevila svoji současnou nejoblíbenější autorku :-)

10.10.2011

Zahrada kouzel Zahrada kouzel Sarah Addison Allen

Krásná zamilovaná a oddychová knížka s trochou kouzel.

26.06.2011