Síla ohně

Mia je silná a hrdá žena, schopná obchodnice, která svou krásou dokáže očarovat každého muže. Ale zájem všech naráží na Miin chlad a uzavřenost, nehodlá znovu plýtvat svými city. Samova láska k ní během dlouhého odloučení neochabla a on se nyní vrací, aby jejich vztah obnovil. Zklamaná Mia se brání, avšak boj s city není jediný problém, který ji čeká. Zlá moc nabírá na síle a usiluje jí o život. Temná věštba se začíná naplňovat. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/1079/sila-ohne-1079.jpg 4.2143

Ostrov tří sester (3.)

Face the Fire (2002)

Vydáno:, Alpress

ela2710
předevčíremodpad!

Mne sa táto séria nepáčila. Predtým som čítala sériu Sľub a tá ma bavila viac...tiež to nebola moja šálka kávy, ale páčila sa mi viac ako toto...no v prvej knihe mi dojem z týchto kníh zachránili len popisy ostrova, a kníhkupectva a potom zas v druhej Ripley, ktorá bola pre mňa top postavou, to jej pesimistické správanie aspoň trošku pohlo s tou nudou...Mám rada romantiku, aj fantasy, tu nebolo ani z jedného pre mňa dosť. Do čítania som sa musela nútiť, a tie hókusy pókusy mi tiež prišli strašne trápne, celé take detinské. No...už od Robertsovej knihy tohto žánru nehrozia :D

EvikU.

Celou trilogii si znovu přečtu a kdo má rád tajemno a napětí, tak vřele doporučuji. Fakt super, tyhle knihy se fakt povedly.

alzbeta4340

Hodně povedené. Pěkně napsaná romantická fantasy v podání Nory Roberts. Příběh plný lásky a magie. Navíc je hlavní hrdinka Mia hrdá majitelka knihkupectví, což je vždy sympatické.

moudivlacek

Hezké zakončení této série. Nádherná ukázka, jak láska - ta nádherná a nenahraditelná - dokáže i bolet, ale i přemoci zlo. Dokáže dokonce nenávist změnit znovu v lásku, i když to není tak snadné.
Hlavní hrdinka, také nejsilnější čarodějka z Trojice sester, má před sebou svůj úkol pro záchranu ostrova a života na něm. A i když je dlouho zvyklá dělat vše sama, zjišťuje, že její blízcí rozhodně nemíní stát stranou. Navíc se sem vrací její kdysi velká láska Sam, on tu lásku chce zpět, i on musí pochopit, jak moc svým odchodem Mie ublížil, a že musí dát i on něco ze sebe, aby se mohla dostavit k nim nová lepší láska.
A hlavně, blízcí už nejsou sami, mají své milé překvapení ....
Na konci bude plakat každý, kdo má rád romantiku a boj dobra nad zlem, který končí jak ve správných pohádkách.

xindl007
04.05.2016

Celá trilogie moc pěkná - pro mě nebyl ten či onen příběh horší, osudy všech tří hrdinek se prolínaly. Ano, někdo řekne čáry máry fuk, červená knihovna atd. , ale je to příjemná oddechovka a kdo to nemá rád, ať si takové knihy nečte. :)

lifeoptimist
10.05.2015

hezké ukončení serie, je fakt, že mám od Nory raději knihy bez té "duchařiny a čarodějek" ale na druhou stranu to šlo, tenhle díl mi nějak rychle uběhl, nikde pro mě nebylo nějaké hluché místo a kdo má rád oddechovky a trochou magie - jasná volba :-)

mariva
05.05.2015

První dva díly jsem četla už před delší dobou, proto si jejich děj už tak přesně nepamatuji, ale mám pocit, že v tomto díle už bylo méně zla a bylo to docela příjemné ukončení série. Mia mi byla hodně sympatická, protože stejně jako ona mám knihkupectví, škoda jen, že ne tak kouzelné jako ona :o))

zuzi1162
25.11.2014

Tahle trilogie se mi líbila celá, romantika spojená s napětím.

Pet 34
09.11.2014

První díl této trilogie byl nejlepší, druhý slabší a tento nejslabší. Čekala jsem trochu víc.

fionKa
26.03.2013

Same!!! Vem si mě!!!! :DDD Mám ráda trojici a Mie to přeji :))
ps: kdo by si nepřál být jako oni? :D

kika 13
03.03.2013

Dobrý román,čtivý a vtipně psaný.

princesse
12.02.2013

Zaverecny dil trilogie a opet ctivy. Jen jsem obcas ty carodejne pasaze cetla mezi radky. Urcite me kniha nezklamala, ale dle meho nazoru byl tento dil nejslabsi.

Ewiczka
28.11.2012odpad!

Robertsová umí psát úžasné příběhy, ALE tyhle nově napsané série o kouzlech, klíčích, svatbách - to je prostě srajda, zapadá tím do nějaké červené knihovny, což je škoda, pže některé kusy jsou skvělé (prvorozená, zaváté stopy, zkouška důvěry, poslední přípitek, zlověstný úplněk, zrádná věrnost). Od prvního dílu téhle série to bylo dost jasné, přesto první díl byl slušný, druhý ušel a tohleto bylo prostě jen smutné :(

Meo
23.08.2012

Je mi líto, že je to poslední díl trilogie, protože se mi opravdu líbil :-)

modranka
15.03.2012

Pekne napísané, ale na môj vkus veľa čáry máry fuk! :)

Kačík
05.12.2011

Konečný boj se zlem, které se prolínalo celou knihou a postupně sílilo, byl na můj vkus až příliš snadný a rychlý. Čekala jsem lepší závěr.