Kačík Kačík komentáře u knih

Sladké zapomínání Sladké zapomínání Kristin Harmel

Úžasná knížka, kterou se chystám koupit do své knihovny. Napínavý, zajímavý a dojemný příběh. V jedné části jsem tak brečela, že jsem ani neviděla na písmena. Čte se jedním dechem. Chci vyzkoušet i některé uvedené recepty a ke knížce se v budoucnu velmi ráda vrátím.

16.12.2016 5 z 5

Báječný krámek s čokoládou Báječný krámek s čokoládou Jenny Colgan

Krásný a dojemný příběh. Těším se na další knihy od této autorky.

26.11.2016 5 z 5

Panství Edenbrooke Panství Edenbrooke Julianne Donaldson

Úžasná knížka, kterou jsem přečetla jedním dechem. Romantika v rozumné míře, děj příjemně plynul. S tímto románem v ruce se mi krásně relaxovalo a na chvíli jsem zapomněla na starosti všedních dnů.

19.11.2016 5 z 5

Porodní bába od řeky Hope Porodní bába od řeky Hope Patricia Harman

Poutavý a drsný příběh, knížka se krásně četla, rozhodně doporučuji.

19.10.2016 5 z 5

Mariana Mariana Susanna Kearsley

Výborná kniha se zajímavým dějem. Da se číst jedním dechem a člověk je stále napjatý.

17.09.2016 5 z 5

Sultánova žena Sultánova žena Jane Johnson (p)

Poutavý příběh se šťastným koncem, příjemná oddychovka na letní dovolenou. Stojí za přečtení.

03.07.2016 5 z 5

Sny utkané sluncem Sny utkané sluncem D.J. Blackmore

Příjemná oddechovka třeba na dovolenou k moři

26.04.2016 3 z 5

Butik Astor Place Butik Astor Place Stephanie Lehmann

Knížka se výborně četla, byl to zajímavý příběh. Líbí se mi prolínání historie a současnosti. Brala bych klidně pokračování této knihy, jak by to bylo dál.

13.04.2016 5 z 5

Rozum a cit: Jane Austenová v jednadvacátém století Rozum a cit: Jane Austenová v jednadvacátém století Joanna Trollope

Stojí za přečtení už jen z toho důvodu, aby ji čtenář mohl porovnat s originálem. Jinak jsem ale z knížky celkem rozpačitá, nevím, co si o ní mám myslet, originál je prostě originál.

11.03.2016 4 z 5

Tři měsíce Florencie Tři měsíce Florencie Mary Carter

Knížka mě bohužel zklamala, nedokázala jsem se prokousat začátkem knihy, než hrdinka s dětmi dorazí do Itálie, takže jsem knížku odložila. Na můj vkus byla hrdinka trochu psychicky nevyrovnaná a hodně hysterická. Asi to bylo tím stylem psaní, škoda, na knížku jsem se těšila.

23.02.2016 2 z 5

Znamení bohyně Isis Znamení bohyně Isis Stephanie Dray

Pěkně sepsaný příběh o potomcích Kleopatry. Výborně se to četlo, doufám, že autorka vydá další knížky s podobnou tematikou.

02.02.2016 4 z 5

Nevěsty bez ženichů Nevěsty bez ženichů Adele Parks

Zajímavý příběh 4 kamarádek. Líbilo se mi propracování osudů každé z nich. Některé dlouhé odstavce jsem ke konci knížky přeskakovala, moc mě zajímalo, jestli to dobře dopadne. Ostatní tituly od této autorky mě po přečtení obalu nezaujaly, ale tato knížka rozhodně stojí za přečtení.

22.01.2016 4 z 5

Luční kvítí Luční kvítí Kimberley Freeman

Příjemná oddechovka na dlouhé zimní večery. Líbilo se mi prolínání dvou příběhů a také tajemství, které bylo prozrazeno až na konci.

13.12.2015 5 z 5

Za hranicí nevinnosti Za hranicí nevinnosti Abbi Glines

Děj byl tak trochu předvídatelný, takže mě happyend ani moc nepřekvapil. Oproti prvnímu dílu byl ten druhý takový nemastný neslaný.

13.12.2015 3 z 5

Daleká země Daleká země Charlotte Thomas

Pěkné vyprávění o dalekých krajích, četlo se dobře, ale děj trochu zdlouhavý.

03.12.2015 4 z 5

Slunné dny Slunné dny Kate Thompson

Velmi pěkná kniha s překvapivým koncem.

16.11.2015 4 z 5

Za hlasem srdce Za hlasem srdce Linda Lael Miller

Pěkné odpočinkové čtení na dlouhé zimní večery.

26.10.2015 4 z 5

Zahrada v měsíčním svitu Zahrada v měsíčním svitu Corina Bomann

Za mě úžasná knížka. Líbilo se mi prolínání historie a současnosti. Byla tam láska i záhada a k tomu trocha historie. Doufám, že autorka napíše další knížky, podobné těm předešlým. K oběma se v budoucnu rozhodně ráda vrátím.

01.10.2015 5 z 5

Karibu Keňa: láska v ohrožení voodoo Karibu Keňa: láska v ohrožení voodoo Hana Hindráková

Oddechové čtení pro letní dny

14.07.2015 4 z 5

Hranice nevinnosti Hranice nevinnosti Abbi Glines

Pěkně psaná knížka,výborně vymyšlené tajemství.Dá se přečíst za jedno odpoledne. Brala bych ale lepší závěr. Myslím, že se Blaire dost unáhlila, Rushe mi bylo trochu líto.

07.07.2015 5 z 5