Luční kvítí

Luční kvítí https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136974/bmid_lucni-kviti-4hd-136974.jpg 4 91 22

Dokud se Emma nezraní, neuvědomuje si, jak ji kariéra zcela pohltila. Zhroutí se jí svět. Nezbude jí než vrátit se do Austrálie a převzít nečekané dědictví po babičce. Aby mohla starou farmu prodat, musí co nejdřív vyklidit všechno harampádí. Nalezené staré dopisy a fotografie její rozhodnutí zvrátí. Není to však jen tajemství, co ji nutí zůstat...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Wildflower Hill , 2010

Ira13
21.03.2023 3 z 5

Krásný čtivý příběh. Minulost byla o hodně zajímavější. Líbí se mi prolínání časů a souhlasím, že konec je zrychlený.

Irsaf
03.07.2021 5 z 5

Moc krásný a dojemný příběh, který pohladí po duši...
Ani by mi nevadilo číst jen příběh Beattie...

alimraj1
22.04.2021 5 z 5

Na této knize se mi nejvíc líbí prolínání jednotlivých časových úseků a krásně popisovaná Austrálie.
Čtení šlo téměř samo - stačilo pár večerů. 5*

Kaja1
14.03.2021 4 z 5

Moc hezky se to četlo. Život plynul napříč dvěma časovými rovinami, nikdy to hlavní hrdinka neměla lehké, vinu si nesla celý svůj život, a tajemství si odnesla do hrobu. Je důležité naslouchat a setkávat se svými babičkami a dědečkami, to platí v tèto době víc jak, kdy jindy.Pak přijde doba na otázky, ale nebude tu nikdo, kdo by nám je zodpověděl.

Alzbetta
23.01.2021 5 z 5

Krásný příběh

Lemurka
28.09.2020 4 z 5

Moc pěkný příběh. Takové mám ráda- prolínání časů. prostředí Austrálie, romantika, ... Škoda, že poslední třetina knihy byla tak zrychlená a klidně mohla ještě pokračovat pár stránkama, i mě se konec zdál ukončený příliš brzy.

bezzink
28.01.2020 3 z 5

Prijemna oddechovka. Skoda, ze pribeh z pritomnosti nebyl stejne tak dobry jako pribeh z minulosti. Minulost mela hloubku, dej, logiku, emoce. Pritomnost byla rychlokvaska, a tak me moc nezajimala. Konec mi prisel useknuty, nedodelany. Za me prumer.

helenkan
05.06.2018 4 z 5

Přesně takové příběhy ráda čtu. Moc jsem si to vychutnala. Škoda,že si vždy pozdě uvědomíme, jak málo se zajímáme o život našich rodičů a prarodičů. Určitě bychom se dozvěděli hodně zajímavých věcí. Nám to však dojde, až když je pozdě a už na naše otázky nemůžou odpovědět.

amysa
20.03.2018 4 z 5

Pro mě sice lehce předvídatelný, nicméně velmi milý příběh, u kterého jsem si tak hezky a příjemně odpočinula... Tento styl vyprávění je můj oblíbený a vždy se k němu ráda vracím... Autorka mě rozhodně nalákala k tomu, abych si přečetla i její ostatní knížky, takže až budu mít zase chuť na nějakou romantiku, už vím, kam sáhnu:-)

Len2očka
31.10.2017 4 z 5

Moc příjemné počtení na pár večerů.

DBoudna
19.11.2016

Kniha na kterou dlouho nezapomenu, možná je to tím, že mi právě v té době naprosto sedla nebo je to tím, že je opravdu velmi dobře čtivá. Pro ženy, které mají rády všeho tak akorát co se týče romantiky, vášně, tajemství a nežijí pouze v domněnce teď a tady, ale že vše má svoji minulost i budoucnost, tak je tato kniha ideál.

Ivča39
04.05.2016 3 z 5

Velmi příjemná kniha, příběh s prolínáním minulosti, tajemství, kéž by takových bylo více....

Danago
01.02.2016 5 z 5

Moc krásná kížka, velmi čtivá. Velice zajímavé je prolínání dvou příběhů, které se odehrávají ve dvou časových osách. Můžu všem jenom doporučit asi spíše ženám :)
Kniha se mi tak líbila , že uvažuji o další knížce od této autorky.

Medvědářka
14.01.2016 5 z 5

výborná kniha,jen konec jsem čekala trochu jiný :-)

Kačík
13.12.2015 5 z 5

Příjemná oddechovka na dlouhé zimní večery. Líbilo se mi prolínání dvou příběhů a také tajemství, které bylo prozrazeno až na konci.

zuzana1798
28.10.2015 5 z 5

Perfektní kniha, kterou s velkou radostí doporučuji :)

anibeni
18.10.2015 5 z 5

Mám ráda tento styl knih, kdy se pátrá v minulosti a děje se tak prolínají... Kniha se mi líbila a četla se jedním dechem..

Prateri
14.07.2015 4 z 5

Když už máte dost všech těch thrillerů, tato kniha je to pravé ke čtení. Příběh, kde nechybí láska, trápení, postupně odkrývané tajemství, rozhodně stojí za přečtení.

hlina
02.07.2015 4 z 5

Příjemné čtení. Není to žádná vysoká literatura, ale sedla mi. Líbilo se mi prolínání současnosti s minulostí a odhalování tajemství.

alisondidilaur
24.11.2014