Za hlasem srdce

Za hlasem srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46175/bmid_za-hlasem-srdce-syf-46175.jpg 4 21 7

Women of Primrose Creek série

Nevada 1868 Christy si dělá starosti, jak zajistí budoucnost mladší sestry Megan. Vidí jedinou cestu v tom, že se sama provdá za nějakého bohatého muže, protože obě zůstaly bez prostředků. Na dlouhé cestě na zděděný pozemek v Primrose Creeku je doprovází mladý šerif Zachary, který právě nastoupil do úřadu a hmotnými statky rozhodně neoplývá. Během cesty to mezi ním a Christy sice zajiskří, ale její odhodlání vdát se pro peníze se nijak nezmění. Když konečně dojedou na místo, musí se ubytovat ve staré rozpadající se chýši na svém pozemku. Aby se tam vůbec dalo přečkat, Christy potřebuje sehnat peníze na opravu krytiny a nákup dříví. Kvůli tomu chce prodat ve městě brož zděděnou po matce a při té příležitosti se seznámí s majitelem pily. Okamžitě vidí v nesmělém Jakeovi perspektivního manžela a ani mladý muž nevypadá při pohledu na hezkou ženu, že by byl proti.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Christy , 2000

bábuška
12.04.2023 2 z 5

Na něco málo přes sto stránek romantický příběh z předminulého století v Nevadě. Oddychové čtení.

moudivlacek
22.02.2017 4 z 5

I když to byla útlá (pro mne) knížka, byl to hezký romantický příběh. Christy si ze začátku u plno lidí sympatie moc nezíská, ale svým činem s malou Indiánkou určitě ano.
Pohodář Zacharry je skvělý od začátku, trochu mne bylo líto Jakea, v pravé lásce mohou být jen dva.
Hezké odpolední oddechové čtení.

havrmoni
11.07.2016 3 z 5

Tak další rychlovka,jenže tato vinou tvrdohlavostí hrdinky,se mi moc nelìbila. V tomto případě bylo dobré,že má kniha tak málo stran.
Škoda,že nejsou další díly. Obě sestry hrdinek vypadaly fajn a Jake též.

Kačík
26.10.2015 4 z 5

Pěkné odpočinkové čtení na dlouhé zimní večery.

Luccy78
14.06.2015 4 z 5

Příběh hezký, romantický, dobrodružný, dobře se četl. Jen mohl být klidně delší, vůbec bych se nezlobila..

jaja10
10.09.2014 4 z 5

Pěkný romantický, ale krátký román. Hlavní hrdinka byla trochu tvrdohlavější a tak jsem s ní měla trochu problém, taky s tím, že autorka nechala děj plynout do úplné krajnosti, ale celkově se mi knížka líbila. Tato sérii by měla mít 4 díly, ale jak vidět, Alpress vydal jen dvě, když už něco milé nakladatelství začnu vydávat, tak neskončím v půlce, děkuji.

kika 13
30.10.2012 4 z 5

Nádherný román plný lásky.

Nevada sestry

Linda Lael Miller
americká, 1949
2009  75%Něžný rytíř
2002  79%Osud a vášeň
2003  73%Když promluví srdce
2001  81%Piráti
2005  82%Kapka štěstí

Kniha Za hlasem srdce je v