Osud na dlani

Osud na dlani https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48229/bmid_osud-na-dlani-7Zk-48229.jpg 4 27 9

Women of Primrose Creek série

Bridget se po smrti otce a ztrátě manžela ujímá zděděného pozemku v Nevadě. Přijede s mladší sestrou a malým synem do divokého a řídce obydleného kraje, aby zde začala nový život. Pro osamělou ženu je to nesmírně obtížné.Hrdě však odmítá pomoc Traceho Qualtrougha, nejlepšího přítele svého muže, protože ho obviňuje z manželovy smrti. Starost o malého syna nutí Bridget bojovat nejen s nehostinnou přírodou, ale i s nenávistí k muži, který jínabízí pomocnou ruku.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Bridget , 2000

Nočnípták
04.04.2019 3 z 5

Krátký romantický příběh na jeden večer. Tak trochu naivní hrdinka, která vlastně neví co chce. Okouzlující, charismatický hrdina/kovboj/, který zase moc dobře ví, co chce. Od začátku víte jak to skončí. Víte i to, že za chvíli si na ně už nevzpomenete.
Takové příběhy mne většinou nelákají. Možná, že právě proto, že to není moje oblíbená četba, jsem si to docela užila.

moudivlacek
29.11.2016 3 z 5

Hezké, i když moc krátké. Od začátku je jasný děj a nic neočekávaného se nestane. Mini příběh ke kávě.

havrmoni
11.07.2016 4 z 5

No taková rychlovka,ale nebyla špatná. U některých knih bych oželela několik stran a tady naopak mi chyběly. Mohla být delší.

Luccy78
14.06.2015 4 z 5

Pěkný romantický příběh s kapkou dobrodružství. Hezky se četl, jen by mi nevadilo, kdyby byl příběh rozvinutější.

PomněnkaPrvní
24.02.2014

Příběh nenadchne ani neurazí, lehce se čte a ještě lehčeji se zapomene. Jedná se o první díl ze čtyřdílné série. Druhý díl (Za hlasem srdce) je o Bridgetiné sestřenici Christy, další dva díly (v originále nazvané Skye a Megan) ještě česky zřejmě nevyšly. Paní Miller ještě napsala knihu Kapka štěstí, která se také odehrává v Primrose Creeku, ale do série nepatří, je ze současnosti.

kika 13
26.10.2012 3 z 5

Romantický román,který se velmi pěkně četl.

modranka
16.05.2012 3 z 5

Lavestory v tvrdej väzbe. Príbeh sa čítal rýchlo, nič dramatické, hlavnú hrdinku som občas nechápala. Teda, nechápala som jej správanie, príliš veľa nenávisti k človeku, do ktorého bola zamilovaná. Akosi mi to nešlo dohromady. Buď niekoho milujem, alebo nenávidím. Ale odporúčam prečítať, na dlhé zimné večery ako stvorené.

LibraryGirl
13.04.2012 5 z 5

Rychlý, svižný příběh plný romantiky a dobrodružství. Krásně se to četlo. Škoda, že u nás nevyšly všechny díly této série. Zajímala by mě knížka o Skye, o sestřenicích Megan a Christy moc ne. V knize byly vylíčeny jako pěkné semetriky, které jdou jen po penězích.

Danafantom
27.01.2012 3 z 5

Trochu schematické, ale číst to šlo.

Nevada

Linda Lael Miller
americká, 1949
2009  75%Něžný rytíř
2002  79%Osud a vášeň
2003  73%Když promluví srdce
2001  81%Piráti
2005  82%Kapka štěstí

Kniha Osud na dlani je v