Kapka štěstí

Kapka štěstí https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48012/bmid_kapka-stesti-jxb-48012.jpg 4 23 8

Women of Primrose Creek série

< 5. díl

Román pro ženy s kriminální zápletkou je zároveň psychologickým příběhem matky dvou malých dětí, prchající před pomstou bývalého manžela. Hrdinka dostane do rukou důkazy o kriminální činnosti svého bývalého manžela, který se je snaží získat. Žena opouští pohodlný život ve velkoměstě a bez přípravy zoufale prchá s dvěma dcerkami, až skončí za sněhové bouře s porouchaným autem v zapadlém městečku v malém bistru. Tady se na ni usměje štěstí v podobě dobrých lidí, kteří ji bez zbytečných otázek nabídnou přístřeší. Původně krátké zastavení se protáhne na několik týdnů, žena i děti se postupně sžívají s místními obyvateli a součástí jejich života se brzy stane i mladý sympatický farmář, který jim všemožně pomáhá. Neopatrnost dětí však přivede na stopu bývalého manžela, odhodlaného získat ohrožující listiny za každou cenu a rozvine se drama, v němž jde nejen o budoucnost, ale i o život.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Alpress

The Last Chance Cafe , 2002

MakiMel
MakiMel
01.12.2020 4 z 5

Čekala jsem jen romantiku typu Harlequine, ale dočkala jsem se celkem propracovaného příběhu, takže za mě super.

levap
levap
06.01.2020 5 z 5

Kniha mě bavila od začátku až do konce,četla jsem jedním dechem moc hezký příběh

moudivlacek
moudivlacek
06.05.2017 5 z 5

Krásný romantický příběh s prvky mini detektivky. Od začátku mi byl velice sympatický hrdina Chance. Miluje upřímně a díky němu hrdinka Hallie vše zvládne a nalezne novou opravdovou lásku.

havrmoni
havrmoni
20.07.2016 5 z 5

Moc pěkné. Chance je sympaťák a jak poznamenala PomněnkaPrvní měl s Hallií velkou trpělivost,protože já bych jí občas s chutí nakopla. Jinak celá série je fajn,jen škoda, že není celá.

malen
malen
19.10.2014

Čtivé, nenáročné, ale líbilo se mi.

PomněnkaPrvní
PomněnkaPrvní
25.02.2014

Příběh se mi líbil moc. Nepatří do série Women of Primrose Creek, ačkoliv se v tomto ospalém městečku odehrává a hlavní hrdina Chance je potomek (prapra... předků) Bridget a Traceho (kniha Osud na dlani). Chance je velký sympaťák a má s Hollie hodně trpělivosti. Je čestný, statečný a dobrý milenec. A miluje Holliiny dvojčata. Co víc si přát.

JanaPET
JanaPET
19.03.2013 5 z 5

Kniha mě příjemně překvapila a moc se mi líbila. Krásné oddechové čtení.
Něco ve stylu Sandry Brownové, nenáročné, ale zajímavé.

kika 13
kika 13
27.10.2012 3 z 5

Román s detektivní zápletkou kde láska zvítězí.Pěkně se to čte.

Linda Lael Miller
americká, 1949