Piráti

1780/1995 Ostrov Paradise, Karibik Čerstvě rozvedená Phoebe zamířila původně na víkend do Karibiku hlavně proto, aby si odpočinula a aby zapomněla na svoje momentální problémy, osamělost a tenčící se úspory. Nemohla tušit, že zde narazí na uhrančivého piráta Duncana, muže s neklidnýma očima, raněnou duší a nebezpečnou minulostí. Od podivuhodného setkání odbojného a hrdého korzára z osmnáctého století, jinak potomka vznešené anglické rodiny, s dnešní moderní emancipovanou americkou ženou nabírají neuvěřitelné události rychlý spád. Navzdory propasti času, která od sebe nesourodý pár dělí, k sobě Duncan a Phoebe nacházejí cestu a jeden do druhého se zamilují. Děsí se jedině okamžiku, kdy by se jejich světy mohly opět rozdělit…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/46_/46174/pirati-46174.jpg 423

Pirates (1995)

Vydáno:, Alpress

21.08.2016

Knihy tohoto typu, kde se prolíná minulost s budoucností. Se mi moc líbí. Krásná kniha, která vtáhne do děje a dobře se čte. Jsem ráda, že se nachází v mé knihovničce spolu s dalšími knihami této autorky.

havrmoni
07.07.2016

Další pěkná kniha o cestování časem. Opakovala bych jen co už je tu napsáno.

Elisabeth9
13.06.2016

Odpočinková četba, když nebudete přemýšlet nad "souzněním" dvou osob z různých století. Jen se nechat ukolébat překonáváním dobových překážek pomocí osudové přitažlivosti ;)

PomněnkaPrvní
23.02.2014

Moc, moc pěkná kniha. Opravdu jak píše modranka, pro mě je to jedna z mála knih tohoto žánru, kterou si s chutí časem přečtu znovu. Oba hrdinové jsou sympatičtí, dialogy jsou mnohdy vtipné, mnohdy k zamyšlení. Vlastně v celé knize paní Miller nešetřila různými moudry, při kterých jsem se dlouze zamýšlela a nemohla číst dál. Vadilo mi ale to jméno staré ženy. Měla ho říct hlasitě, aby se stalo kouzlo. A čtenář se ho měl dozvědět.

modranka
10.09.2012

Linda Lael Miller(ová) je známa príbehmi putovania časom. Kniha Piráti začala veľmi pekne, príbeh sa zdal originálny, pútavo napísaný a potom do príbehu vstúpila akási naivita, čo ma veľmi mrzelo. Práve preto som stiahla jednu hviezdičku. Ale aj tak som presvedčená, že kniha sa dá čítať aj druhý raz.

cestování časem

Linda Lael Miller