Osud a vášeň

Montana 1870 Evangeline Keatingová odjela na západ jen proto,že musela. Po manželově smrti si potřebovala vybudovat nový život a zajistit domov své dceři. Sňatek s cizím mužem z Montany jí připadá jako jedinečná příležitost. Po strastiplném cestování v zimě dojede do stanice zvané Spring Water, naprosto izolované od světa. Ale pohledný muž, který tam pro ni přijede, není její budoucí manžel a Evangeline se brzy dostává do velmi choulostivého a ze společenského hlediska neslušného postavení. Scully Wainwright neměl nikdy v úmyslu zůstat sám se snoubenkou svého partnera na ranči. Ale ten se má vrátit až na jaře a on cítí, že nemůže nechat bezbrannou ženu s dítětem bez ochrany, když jim hrozí nebezpečí od vlků a indiánů. Tím že začne trávit svůj čas v přítomnosti půvabné Evangeline, se oba dostávají nebezpečně blízko vytvoření skutečného domova. Ale když mezi nimi navíc vzplane vášeň, Scully o Evangeline zjistí, že jejich osud i láska jsou bez hranic....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30714/osud-a-vasen-30714.jpg 3.720

Springwater Seasons (1.)

Springwater (1998)

Vydáno:, MOBA (Moravská bastei)

22.05.2017

Příběh plný romantiky a dobrodružství. Jen mě docela štve, že u nás nakladatelství nevydalo celou tuto sérii. Knížky bych si ráda přečetla všechny.

moudivlacek
12.11.2016

Velice krásný příběh ze Západu, kde jde hlavně o to, že když potkáte lásku a svůj osud, neubráníte se ani jednomu. Skvělá ukázka ale i cti jak ženy, tak muže. Přiblížení tvrdosti života a zároveň vážení si prostých věcí a dobrých vlastností člověka.

Pative
25.12.2011

Pěkný příběh, ve kterém jsem až do konce očekávala, jak se Evangeline vyvlékne ze sňatku s mužem, kterého nezná, aby si vzala jiného, kterého miluje.