Něžný rytíř

Lady Gloriana se nemůže dočkat, až se její manžel rytíř Kenbrook vrátí z válečného tažení. Místo jeho vášnivého objetí, o kterém snila, ji však zaskočí mrazivé překvapení. Kdo je krásná Francouzka, kterou s sebou přivedl?

https://www.databazeknih.cz/images_books/46_/46173/nezny-rytir-46173.jpg 3.842

Knights (1996)

Vydáno:, Alpress

Kniha Něžný rytíř

moudivlacek
19.02.2017

Já cestování časem moc v knížkách ráda nemám, ale tady jsem si udělila výjimku. Do tohoto příběhu to prostě patří. Trošku se mi nelíbil ten počátek, trošku jsem se ze začátku zlobila na Dana, ale nakonec opravdu měl svou čest. A jakmile pochopil, komu patří jeho city a srdce, tak pak to byla jedna velká nádhera.
Jsem ráda, že autorka stále dělala nějaké překvapení, aby to nebylo tak moc přímé. Tak jako ve skutečném životě se musí člověk poprat s nějakými událostmi, tak i tito hrdinové.
Gloriana a její někdy ostré a jízlivé poznámky byly prostě skvělé. Dan k ní prostě patří.
Hezké odpočinkové čtení.

účetní
01.11.2016

Nádherná romantická kniha, pěkné téma, úplně jsem cítila tu nádhernou čistou lásku mezi Danem a Glorianou, jako by z té knihy vyzařovala, a když je osud rozdělil, dotýkala se mě ta beznaděj, smutek, to, že Dan i Gloriana jakoby nežili, ale jen přežívali dobu, než se snad opět setkají. Docela jsem měla chuť knihu odložit a uchovat si jen krásný zážitek z prvních dvou třetin knihy. Ale závěr byl naštěstí moc pěkný, jen jsem čekala, že autorka trochu víc objasní a dotáhne poslání Eleiny a smysl toho všeho ( tedy kromě toho hlavního, co si Gloriana donesla v igelitce, aby .... ).

17.08.2016

Ach! To bylo tak slaďoučký. Tahle kniha je skvělá.

havrmoni
13.06.2016

Nejdříve jsem jsem si říkala jo dobrý to už jsem někde někdy četla. A taky ano,ale tohle zpracování je moc hezké,opravdu krásná romantika a láska v každém čase. Nemohla jsem se přinutit přestat číst a jít něco dělat. Mohu vřele doporučit .

Luccy78
03.08.2015

Tak tento příběh mě úplně nadchl.. A cestování v čase... Hmm... Prostě náádhera, určitě se ke knize ještě ráda vrátím..

avad
23.01.2015

Román se mi velice líbil. Malá holčička se dostane časovou bránou do 13. století je provdána a čeká 15 let na svého muže, který však o ni nestojí. Rozbíhá se kolotoč událostí, který nemouhou nijak ovlivnit.

PomněnkaPrvní
27.04.2013

Nádherný román pro ženy, který chytne za srdce. Osamělá a nemilovaná pětiletá holčička se z 20. století ocitne ve století 13., kde je ještě v dětství provdána za rytíře Dana St. Gregoryho. Zatímco většinu svého života čeká na manžela, který se toulá po Evropě a svádí jednu bitvu za druhou, dorůstá v krásnou, bystrou a nekonvenční ženu. Pravý opak toho, co si představuje její manžel, když se domů vrací s mladou Francouzkou, se kterou má v plánu se oženit poté, co s Glorianou sňatek anuluje a zavře ji do kláštera. Do jejich sbližování však zasáhne osud a také časová brána, která Glorianu unáší do budoucnosti. Jedná se o jeden z nejčtivějších románů pro ženy, které jsem kdy četla.

kolacky
20.09.2012

Vypadalo to jako klasická červená knihovna, ale vyklubal se z toho docela pěkný příběh o cestování časem. Jako prázdninové čtení vřele doporučuju.

cestování časem 13. století

Linda Lael Miller