Kačík Kačík komentáře u knih

Sexy farmář Sexy farmář Alice Clayton

Příjemná oddychovka, erotické pasáže se už pak hodně opakovaly.

27.05.2018 4 z 5

Dražba Dražba Danielle Steel

Oddychové čtení, dle mého názoru až moc náhod dohromady.

20.05.2018 4 z 5

Kvůli tobě i zhubnu Kvůli tobě i zhubnu Ellen Berg

Zajímavé odpocinkove čtení

24.04.2018

Prokletý původ Prokletý původ Klára Janečková

Poutavý příběh, místy to ale bylo přehnané.

15.01.2018 3 z 5

Společný byt Společný byt Danielle Steel

Odpočinková četba, děj krásně plynul, doporučuji na dlouhé zimní večery

09.12.2017 4 z 5

Pochopíš, až budeš velká Pochopíš, až budeš velká Virginie Grimaldi

Az na ten konec to bylo pohodove čtení. Závěr jsem četla 3x a stejně jsem ty dialogy nějak nepobrala. Podle mě tam toto drama nebylo potřeba.

02.12.2017 2 z 5

Jezero snů Jezero snů Lisa Kleypas

Odpocinkove čtení s nádechem nadprirozena. Pro me fajn knížka u které se nemuselo přemýšlet .

02.12.2017 4 z 5

Malé černé a devět žen Malé černé a devět žen Jane L. Rosen

Příjemné čtení. Měla jsem strach, že se v množství osob a jejich příběhů ztratím, ale bylo to v pohodě.

12.10.2017 4 z 5

Calendar Girl 2: Duben, květen, červen Calendar Girl 2: Duben, květen, červen Audrey Carlan

Slabší než první díl. Doufám,ze ve třetím se autorka polepší. Nesedí mi,jak jí všichni ty rady do života baští.

09.09.2017 5 z 5

Jižan a blondýna Jižan a blondýna Jana Soukupová

Na odreagování a zasmání fajn knížka

09.09.2017 4 z 5

Kniha se mi líbila, takové oddechové čtení. Rozhodně je lepší se nad dějem nezamýšlet. Je to prostě pohádka pro dospělé. Další díly si přečtu ze zvědavosti, jak to bude dál.

23.08.2017 4 z 5

Chci to taky! Chci to taky! Ellen Berg

Pěkný příběh z červené knihovny. Nejdříve mi kardioložka lezla trochu na nervy, ale pak se pomalu srovnala. Byla jsem ráda za pozitivní konec.

23.08.2017 5 z 5

Porodní bábou proti své vůli Porodní bábou proti své vůli Patricia Harman

Líbilo se mi plynulé navázání na Porodní bábu od řeky Hope. Knížka se příjemně četla.
Byla pro mě zdrojem zajímavých informací. Rozhodně stojí za přečtení.

13.07.2017 5 z 5

Kavárna na pláži Kavárna na pláži Lucy Diamond (p)

Klidný odpočinkový příběh, který se plynule čte. Ze začátku byla hrdinka na můj vkus až moc ufňukaná, ale pak se vzchopila a fungovala na jedničku.

13.07.2017

Nevinná navždy Nevinná navždy Abbi Glines

Pro mě pěkný závěr pohádkového příběhu. Nenáročná oddechovka. Další díly z pohledu ostatních osob si přečtu ze zvědavosti. Zajímavý nápad sepsat jeden příběh z pohledu různých osob.

01.06.2017 4 z 5

Návrat na vinici Návrat na vinici Kristan Higgins

Krásný odpočinkový příběh, který stojí za přečtení.

24.04.2017 4 z 5

Agátina cesta k dokonalé postavě Agátina cesta k dokonalé postavě Jana Krátká

Grafický pěkně zpracovaná kniha. První půlku jsem četla poctivě, dozvěděla jsem se i něco nového, zbytek jsem jen prelitla. Trochu jiný pohled, myslím ze stojí za přečtení.

19.04.2017 3 z 5

Sběratelka parfémů Sběratelka parfémů Kathleen Tessaro

Úžasná knížka se zajímavým námětem, kterou si rozhodně pořídím do své knihovny. Ze začátku jsem se trochu ztrácela v postavách a časových rovinách. Jakmile jsem si toto urovnala, tak krása, zajímavé, napínavé, prostě super.

11.04.2017 5 z 5

Ostrov s vůní čerstvého chleba Ostrov s vůní čerstvého chleba Jenny Colgan

Další příjemná kniha od této autorky. Děj hezky plynul, dobře se četla. Některé recepty rozhodně vyzkouším.

21.01.2017 5 z 5

Kouzelný náramek Kouzelný náramek Viola Shipman

Úžasný příběh se zajímavým námětem, rozhodně stojí za přečtení.

08.01.2017 5 z 5