Agátina cesta k dokonalé postavě

Agátina cesta k dokonalé postavě

Nebudeme si nic nalhávat milé dámy, na tom, jak vypadáme, prostě záleží. Každá z nás může vytvořit tu NEJLEPŠÍ VERZI SEBE SAMA. Není však lehké přijít na to JAK. Hladovět? V žádném případě! Držet diety, u kterých padáte vyčerpáním? Ne! Nechat si odsát tuk liposukcí? To myslíte vážně?! Pak už jen zbývá trávit celé dny v tělocvičně… No dobře. A není ještě nějaká jiná cesta? Zkuste se nechat inspirovat Agátou. Známá česká moderátorka a modelka představuje vlastní cestu k dokonalé postavě. Deníkovou formou předává letité zkušenosti s formováním svého těla. Spolu s odbornicí na výživu Janou Krátkou se s vámi podělí o užitečné rady a tipy, které odzkoušely doslova na vlastní kůži. Zjistíte co jíst a jak cvičit, abyste měly postavu, po které toužíte. Pozor! Nejde o žádné teoretické návody, vše je ověřeno životem autorek, které mají skutečně dokonalou postavu. Pojďte se inspirovat a buďte sami sobě hvězdou!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/296004/agatina-cesta-k-dokonale-postave-cGt-296004.jpg 2.516
Biografie a memoáry, Osobní rozvoj a styl
Vydáno:, BizBooks

Pett01

U této knihy oceňuji možnost nahlédnout do soukromí Agáty, četlo se to skoro samo. Líbivé čtení pro dámy řekla bych, žádné složitosti, vše jednoduché a hezky popsané.

Kačík

Grafický pěkně zpracovaná kniha. První půlku jsem četla poctivě, dozvěděla jsem se i něco nového, zbytek jsem jen prelitla. Trochu jiný pohled, myslím ze stojí za přečtení.

Doubravka1975

začátek knihy mě bavil, pak už jsem to přelítla. Některé rady v pohodě, některé už ne, ale každý si musí stejně najít svůj styl, jak se udržovat a co na jeho tělo a mysl platí. Nemůže brát všechny rady a tipy doslova a řídit se jimi. Knihu jsem si půjčila z knihovny ze zvědavosti jak to Agáta dělá, že vypadá jak vypadá.

Gee.Rocks
29.10.2016

Je to takové půl na půl. Ale nutno říct, že v některých doporučeních jde opravdu o zdraví a Agáta se spoluautorkou jdou zcela proti vědě.

mariva
08.09.2016

Po knize jsem sáhla spíš ze zvědavosti s ohledem na populární autorku a byla jsem celkem příjemně překvapená. Agáta určitě nevede mladé dívky k anorexii, ale spíš jim ukazuje cestu, jak dosáhnout spokojenosti se svým vzhledem a přitom být zdravá. Podle mě dobré a přínosné rady hlavně pro mladší generaci, ale poučit se můžou i starší.
Jako plus oceňuji i pěkné grafické zpracování knihy.

ClaireM
22.08.2016

Zacatek me bavil a je videt ze Agata se snazi zit zdraveji nez drive. Kazdopadne druha polovina knihy velika nuda. Kniha je psana pro cilovku holky od 12let cca do 20 max bez zkusenosti s hubnutim. Me osobne se nelibi jak popisuje nutricni hodnoty potravin, na to ze se jedna o knihu pro mlade holky je to trochu komplikovane a zbytecne odborne. Jinak napad super a ocenuju ze se Agata do toho pustila. Necekejte navod na anorexii ani typy jak byt vychrtla, popisuje zde zdrave hubnuti a cviceni. Tesim se na dalsi knihu od teto autorky.

anais
14.05.2016

akorát návod pro mladý holky, jak si zničit zdraví, propracovat se k anorexii nebo bulimii