Jezero snů

Připustit si, že láska není jen pro pošetilce, někdy žádá velké sebezapření… Alex Nolan je zahořklý cynik. Jeho bratři Sam a Mark ještě stále věří v lásku; Alex je nad takové pošetilosti povznesen. Přece nebude riskovat zklamání kvůli jakémusi mlhavému příslibu štěstí! Mnohem lépe se cítí ve svém uzavřeném světě, kde je mu přítelem nejvěrnějším lahev whiskey. Jenomže pak se mu jednoho večera před očima zjeví duch. A Alexe zachvátí hrůza, že právě překročil práh šílenství. Zoe Hoffmanová je něžná a romantická duše. Když se setká s nebezpečně přitažlivým Alexem, všechny instinkty jí napovídají, aby vzala nohy na ramena. Dokonce jí to říká i samotný Alex. Avšak Zoe to nedokáže. Cosi ji na něm silně přitahuje a postupně Alexe dokonce přiměje, aby svůj život nahlédl z jiného úhlu – a aby připustil, že láska není jen pro pošetilce. Ano, Zoe a Alex jsou jako slunce a stín. Někdy však stačí velmi málo, aby světlo zahnalo temnotu. A třeba pak vyjde najevo, že láska nezná žádné hranice, někdy dokonce ani prostor a čas......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/210927/friday-harbor-jezero-snu-Eg0-210927.jpg 4.1216

Friday Harbor 2.

Vydáno, Domino

Dream Lake, 2012

Kniha Jezero snů

helenkan
29.12.2019

Pěkná romantika s bonusem v podobě ducha. Líbila se mi i jsem se bavila.

janqa410
10.12.2019

Tak tohle dílko se mi mooooc líbilo. Kdo by to byl řekl, že se opilec Alex dá dohromady zrovna s takovou dobrou duší, o babičku pečující Zoe. Ale ono se to stalo. Kniha je moc pěkně napsaná, děj plyne tak jak má, dle mě nikde nestagnuje. Líbí se mi vývoj především Alexovy postavy, měl to těžké nejen s pocitem bláznění v rozhovorech s duchem, ale aby takový cynik, který to má nejtěžší právě v boji se sebou samým, přehodnotil své dlouhodobé přístupy k životu, to je silné kafe, pro takové nátury. Vím o čem mluvím! Krásně to mezi nimi jiskřilo, dojalo mě, jak se Alex dokázal hezky chovat k Zoeině babičce, přesto že by se o něm dalo říct, že to byl vlastně hrozný bručoun. Kniha byla super, těším se na další ze série!

Simii45
06.11.2019

Kniha se krásně četla, těším se na další příběhy.

Lofda
24.10.2019

Moc hezká romanťárna, a to ani nevěřím na duchy :-) Příběh Toma a Emmy vše hezky doplnil, překvapivě mi trochu toho nadpřirozena nevadilo. První díl byl pro mě asi o kousíček hezčí, ale autorka pro mě zůstává příjemným překvapením a nejspíš se k ní v budoucnu budu vracet..

pip11
06.10.2019

Pěkný romantický příběh, postavy se mi líbily, včetně ducha. Je to čtivý román, jsem spokojená.

petraj30
26.07.2019

Tohle byla trochu jiná káva, než jsem u Lisy zvyklá, ale i to mě dostalo do kolen a to doslova

Kat9
23.07.2019

Mé hodnocení je především za příběh Emmy a Toma. Hlavní hrdinové mi nebyli moc sympatičtí, jejich příběh nebyl nijak výrazný. Plusem je nádherná obálka, kvůli které jsem si knihu vlastně půjčila. Jsem teď docela zvědavá na příběh Justine.

15.07.2019

Jak jinak, než nádherné romantické čtení, které mi sedlo. Tohle prostě Lisa umí a mě to baví.

Easy?
Easy?