Místo na slunci

Jacqueline se s manželem vydá na plavbu přes oceán, aby se usadili v Austrálii. Když konečně spatří pevninu, Henry své ženě oznámí, že se na palubě zamiloval a že se s ní chce rozvést. Šokovaná Jacqueline vystoupí v přístavu zcela bez prostředků, a protože nic neumí, nezbývá jí než přijmout práci na farmě. Avšak cestu jí zkříží dva bratři: Ben a Nick....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/64_/64709/misto-na-slunci-64709.jpg 4.485
Vydáno:, Alpress

A Faraway Place the Sun (2010)

Kniha Místo na slunci

ctenarkaEva

Příjemné odpočinkové čtení o dívce z města, která se řízením osudu ocitne sama v Austrálii a musí se poprat se životem.

Bobina74
08.09.2018

Tak tohle klidně ano. Další jednohubka od Haran a další pohodové čtení. Poprvé se mi u této autorky stalo, že jsem na začátku knihy přemýšlela zda neodložit, ale bylo to čistě z důvodů nemožný Jackie. Většinou jsou její hlavní postavy sympatický, ale tady ta nemožná fiflena mně trochu iritovala. Naštěstí se srovnala :-).
P.s.: Takže pro mně tato spisovatelka stále zůstává jedničkou červené knihovny....

Morgainne
05.08.2018

Oddechový romantický příběh z australského vnitrozemí, kde ti hodní najdou toho pravého/pravou a ti zlí dopadnou špatně :) Trošku černobílé, také jsem měla chvílemi pocit, že nejsme v roce 1964, ale o sto let dříve. Kromě toho mě trochu překvapilo, že se celý příběh odehrál během jednoho měsíce-čekala bych, že všechny ty změny budou trvat daleko delší dobu. Ale četlo se to příjemně, ideální knížka na dovolenou :-)

laura
08.04.2018

Tahle kniha mě moc bavila. Přerod Jackie byl bolestivý, ale krásný. Její láska, které se dlouho bránila, ji zaskočila a to, jak bojovala s tím, udržet si svou hrdost, tím si mě jednoduše získala - ačkoli byly chvíle, kdy se chovala jako rozmazlené děcko, zamilovala jsem si ji...

havrmoni
11.03.2018

Tak tohle mě bavilo. Hrdinka se mi líbila,ze začátku jsem jí vnímala jako zdroj zábavy,fakt jsem se usmívala celou dobu co ona vyváděla. Zhýčkaná dámička z města,která díky drsnému prostředí zjistila jaká je v ní síla a odvaha. Opravdu moc pěkné.

Lemurka
22.02.2018

Příjemné oddychové čtení. Nechybí romantika, napětí, dobrobružství, zajímavé prostředí, prostě od každého kousek. Jacqueline mi ze začátku lezla na nervy, naštěstí u ní došlo k proměně.

intelektuálka
17.11.2017

Odpočinkové čtení pro ženy. Jagqueline je městské dítě a když se vydá s mužem na plavbu do Austrálie, netuší, co ji čeká. Zůstává sama a musí se poprat s životem na australské farmě. Není to pro ni jednoduché, ale podaří se jí začlenit mezi domorodce a najít své štěstí. To se někdy stává, že hledáme hodnoty tam, kde nejsou. Pro romantičky doporučím.

Veveruškaaa
21.05.2017

Úžasná kniha, moc se mi líbila. Nasmála jsem se u ní. Krásné prostředí na farmě, Henry byl pěkný blbec teda.. Dobře se m mu to vymstilo :D.

Nightingale Way
Nightingale Way