Místo na slunci

Místo na slunci https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/64709/bmid_misto-na-slunci-d2J-64709.jpg 4 107 31

Jacqueline se s manželem vydá na plavbu přes oceán, aby se usadili v Austrálii. Když konečně spatří pevninu, Henry své ženě oznámí, že se na palubě zamiloval a že se s ní chce rozvést. Šokovaná Jacqueline vystoupí v přístavu zcela bez prostředků, a protože nic neumí, nezbývá jí než přijmout práci na farmě. Avšak cestu jí zkříží dva bratři: Ben a Nick.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

A Faraway Place the Sun , 2010

rajen
22.06.2015 4 z 5

Taková klasická australská romantika. Dobře se čte, vtáhne do děje, moc příjemná oddychovka.

Melaanie
22.04.2015 4 z 5

Knížka se mi líbila, do děje jsem se hned začetla na první stránce a nemohla jsem se odtrhnout. Je to takový ten typický oddechový romantický příběh, kde "dobro zvítězí nad zlem" a všichni jsou nakonec šťastní a spokojení.

kika 13
15.01.2015 5 z 5

Pěkná čtivá knížka.Děj jsem doslova hltala.

ovpana
02.12.2014 5 z 5

Moc hezká kniha,příjemné čtení o australské buši

sabca
24.11.2014 5 z 5

Kniha se mi moc líbila jako ostatně všechny od této autorky. Zajímavý příběh odehrávající se v Austrálii ve dvacátém století. Hlavní hrdinku knihy Jacqueline jsem si postupně zamilovala. Všem kdo mají rády romantické příběhy z Austrálie doporučuji.

klarka61
29.11.2013 5 z 5

Knihu právě čtu a musím říct, že jsem velice mile překvapená. Po kdysi přečtené knize Zrádné útesy jsem nic moc nečekala, ale tentokrát se autorce povedla velice dobrá kniha, která má poutavý děj, spád a reálně vypovídá o životě v australské buši. Doporučuji.

DendaRA
17.08.2013 5 z 5

Velmi zajímavá knížka z prostředí australské farmy. Děj byl dobře vymyšlený a zpracovaný. Líbila se mi a přečetla jsem ji za dva dny. Už jsem ji půjčila i babičce, která si ji také chválí.

bookcase
29.06.2013 4 z 5

Zase Austrálie :). Opět čtivé, líbilo se mi.

Kačík
19.06.2013 4 z 5

Stojí za přečtení, vřele doporučuji. Je to oddechová četba :-)

Smajlikish
21.07.2012

Kniha se mi velice líbila. Nepustila jsem ji z ruky, dokud jsem jí celou nepřečetla. Vřele doporučuji.

modranka
22.06.2012 4 z 5

Príbeh by som hodnotila ako rozsiahlejšiu Lovestory. Spočiatku som však nadobudla dojem, že čítam knihu pre adolescentov. Ide o ľahšie oddychové čítanie, hoci zápletka znie zložito. Štvrtú hviezdičku som dala za opis austrálskej prírody a priblíženie domorodej kultúry.

Austrálie osidlování

Elizabeth Haran
australská, 1954
2010  83%Divoké vody
2008  81%Vyprahlé srdce
2011  87%Místo na slunci
2005  86%Západ slunce nad Edenem
2004  89%Sluncem spálená země

Kniha Místo na slunci je v