Pouto

Dominic Kitchen je svatební fotograf. Od počátku své úspěšné kariéry zachycuje ženicha a nevěstu v nejšťastnějších okamžicích jejich života, kdy uzavírají svazek, o němž doufají, že potrvá navždy. Přitom jemu samému není pomoci, protože se naopak nedokáže vymanit z pouta k ženě, která by pro něj měla být za všech okolností tabu…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155825/pouto-155825.jpg 3.850

Vydáno: , Knižní klub

The Knot, 2012

Kniha Pouto

Dousabel
25.07.2017

No, na Jedenáct to teda nemá, docela mě to zklamalo. Kniha se čte dobře, děj hezky plyne, Dominica jsem si oblíbila prakticky hned, ale jakmile došlo na tu osudnou noc, od té doby jsem to nějak nemohla strávit. Nejsem žádná konzerva, ale otázka incestu je pro mě naprosto nepředstavitelná a mám z toho husí kůži. Nicméně, bravurně popsané chování, pocity, popírání a vypořádávání se hlavního hrdiny sám se sebou.

veronika7099
26.08.2016

Rozhodně svým způsobem zajímavá knížka. Hodně věcí se mi líbilo, první dvě třetiny to v ději příjemně pulzovalo a navozovalo to takovou lehce pikantní atmosféru. Bohužel ale musím souhlasit s komentáři níže - to vyvrcholení vztahu mezi Victorií a Dominikem bylo jak vyprávění o výletu do sámošky. Ale čte se to krásně, rychle. Navíc je z vyprávění cítit taková laskavost k tomu všemu.

Napsala jsem o tom recenzi na blog, můžete se podívat: https://sucre-fleur.blogspot.cz/2016/08/pouto-m-watson-o-citech-ktere-hreji-i.html

bartosovic00
10.03.2016

Příběh je velice zajímavý! Už dlouho mne nějaká kniha nechytila jako tato. Sice mne zprvu trochu odrazovala obálka, ale knihu jsem dostala darem a řekla jsem si, že si ji tedy přečtu. A rozhodně toho nelituji. Děj skvělý, kniha se dobře četla a i ukončení mi opravdu sedlo.
Za mě 5*

martinami
28.07.2015

Může za tím někdo hledat sexuální podtext, ale příběh je zajímavý. Umí psát. Narozdíl od příběhu Jedenáct, to už bylo opravdu moc postav

milamarus
11.06.2015

Výklad pana Watsona o životě svatebního fotografa je obdivuhodný, a kniha na mě působila skoro jako televizní reportáže, které obvykle prolamují společností přijaté normy a říkají nahlas to, o čem se obvykle mlčí. Pěkně (ne)vybíravě, v živých barvách!

Pokud zrovna také po něčem dychtivě toužíte, a nemůžete se vyhnout myšlence, co by na to řekli ostatní – přečtěte si tuto knihu. I když víte, že vše co se od počátku věků po člověku žádá je, aby se zařadil mezi ostatní, budete čekat na to, jak se situace vyvine. Dominikova síť činů a rozhodnutí je vystižena autorem velmi dobře!

marasaj
22.02.2015

V levných knihách jsem objevila od Watsona - Jedenáct - a líbilo se mi to. Proto jsem se rozhodla koupit si i Pouto.. Nebylo to špatně, dobře se to četlo, ale nic co by mě nějak nadchlo. Je to taková oddechová jednohubka.

LeVer
18.01.2015

Taková normální, průměrná kniha na odreagování. Za mě nic extra. Neurazí, ale ani nenadchne.

bookcase
05.02.2014

Zvláštní kniha, to téma incestu mě trochu překvapilo.