Nespoutané sny

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Napsáno pod pseudonymem Kathryn Harveyová. Rachel prožila dětství v neutěšených poměrech, násilnický otec ji zneužíval tak, že ve čtrnácti letech utekla z domova. Veškerou svou naději a lásku upnula k mladíkovi Dannymu, ale dočkala se trpkého zklamání. Zapřisáhla se, že se pomstí. Na svoji příležitost čekala řadu let. Ctižádostivý Danny Mackay se časem stal známou osobností po celých Spojených státech, mediální hvězdou, jež hlásá pokrytecké fráze o křesťanské lásce a později se dokonce rozhodne kandidovat na úřad prezidenta. Rachel se mezitím dopracovala k značnému majetku, změnila si jméno a díky plastickým operacím i podobu. Vykonat pomstu je však složitější, než se zdálo...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/2662/big_nespoutane-sny-R9u-2662.jpg 4.3166
Série:

Butterfly Trilogy 1.


Žánr:
Literatura světová, Romány

Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

Butterfly, 1989


více info...
Nahrávám...

Komentáře (30)

Kniha Nespoutané sny

maličkán
08. června

Když jsem začala číst, netušila jsem, že čtu knihu od mé oblíbené autorky. Dlouho mi ležela doma a nechtělo se mi do ní. Ale již od začátku mě kniha chytla. Velmi pěkně vypracovaný příběh vás nutí stále číst a číst. Žádná hluchá místa. Prostě super. Doporučuji.

Noisette73
28.08.2020

Hrozná obálka, zkažené charaktery, šílené prostředí.......


georginaa
03.08.2020

V jakém prostředí člověk žije, tak prožívá svůj život. Jakkoliv se musí vyrovnávat se špatnými zkušenostmi, má na výběr se z toho nějakým způsobem vymanit, nebo spadnout až na dno a zůstat a trpět. To se nakonec Rachel povedlo. Vymanila se z krutého prostředí, změnila si jméno a začala žít jinak. Bohužel se stálou myšlenkou na pomstu. Moc zajímavý příběh.

pavlinka0250
14.03.2020

Z mého pohledu velmi dobře napsaný příběh, kde se střídá současnost s minulostí a to mám hodně ráda.
Pro mě skvělá kniha, kterou určitě doporučuji. Patří k mým oblíbeným.
*****

smithynka
12.11.2019

Knihu jsem měla už několik let doma a moc jsem se do ní nehrnula, nic jsem od ní neočekávala. Teď jsem ji dočetla a musím říct, že jsem nadšená. Zajímavý, poutavý příběh, který se čte skoro sám.

Evaho73
16.02.2019

Príbeh, ktorého ústrednou témou je životná pomsta, na mňa nijako zvlášť nezapôsobil a dokonca som sa musela premáhať, aby som ho vôbec dočítala.
Postavy ako aj celá zápletka mi prišli dosť nereálne a miestami som sa mala problém zorientovať v celej tej spleti intríg, ktorých hlavnú úlohu väčšinou zohrával sex alebo erotické fantázie. Samozrejme skoro všetky postavy boli úspešné, bohaté o od "rozkoše" nevedeli, čo zo sebou.
Ani sa mi veriť nechce, že to napísala Barbara Wood....

gigi77
22.08.2018

Aaaaah, tak to bylo něco! Literatura spíše pro dámy, ale podstrčím ji i svému muži.
Knihu mi podávala knihovnice se slovy: “Další pěkný kousek od Barbary Woodové, je tam i trošku erotiky ... “ No tak to jen povrchně, žádná slaboduchá červená knihovna.
Stále se mi jevila filmová hláška: “Vitejte v Hollywoodu, městě zhmotněných snů. Ve městě, kde je možné všechno ... “ «Pretty Woman»

Doubravka1975
19.02.2018

Jelikož jsem už nedávno přečetla pokračování Kruté hvězdy, tak jsem musela přečíst i Nespoutané sny. Moc pěkně napsaný příběh o snech, pomstě, trpělivosti, vytrvalosti.... Určitě zkusím další knihy, které napsala jako Barbara Woodová.

1