Nespoutané sny

Nespoutané sny https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/2662/bmid_nespoutane-sny-R9u-2662.jpg 4 182 32

Butterfly Trilogy série

Napsáno pod pseudonymem Kathryn Harveyová. Rachel prožila dětství v neutěšených poměrech, násilnický otec ji zneužíval tak, že ve čtrnácti letech utekla z domova. Veškerou svou naději a lásku upnula k mladíkovi Dannymu, ale dočkala se trpkého zklamání. Zapřisáhla se, že se pomstí. Na svoji příležitost čekala řadu let. Ctižádostivý Danny Mackay se časem stal známou osobností po celých Spojených státech, mediální hvězdou, jež hlásá pokrytecké fráze o křesťanské lásce a později se dokonce rozhodne kandidovat na úřad prezidenta. Rachel se mezitím dopracovala k značnému majetku, změnila si jméno a díky plastickým operacím i podobu. Vykonat pomstu je však složitější, než se zdálo... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Butterfly , 1989

helenkan
29.05.2015 5 z 5

Jednim slovem ,,Super"!

Acinore
27.02.2015 5 z 5

Úžasná knížka, klidně bych brala i zfilmování :) doporučuji!

LéňaM
26.11.2014 5 z 5

Tato kniha trošku odbočuje od autorčina stylu (asi pro to je psaná pod pseudonymem) ale kniha mě naprosto pohltila a moc se mi líbyla

jindrusa
13.06.2014 3 z 5

Trochu červená knihovna, ale jako oddychovka... No, proč ne? :-)

cie
22.05.2014 2 z 5

Moc mě to nebavilo, přišlo mi to strašně naivní...asi potřebuju, alespoň trochu reálný základ (pokud to není scifi, či fantasy), abych mohla uvěřit, že se to mohlo stát. Ani já jsem si zpočátku nemyslela, že všechny příběhy v knize dopadnou šťastně, ale byla to pohádka pro dospělé se všemi happy endy, co si jen člověk může vymyslet, což mě dost zklamalo.

Charley
18.07.2013 4 z 5

Než jsem začala se čtením, neměla jsem do této knihy moc chuť, jelikož žánrově nepatří mezi mé nejoblíbenější. Když jsem začala chvíli mě vyděsila ta velká spousta postav, až jsem dostala pocit, že si je musím někam napsat, abych věděla kdo je vlastně kdo. Jenže.....po pár kapitolách se mi postavy zažily a příběh mě pohltil.

Byl to příběh ze kterého mi zůstala v hlavě jedna myšlenka a to: "nikdy se nevzdávej svých snů, i když se ti zdá tvoje situace naprosto neřešitelná. Když chceš můžeš svůj život změnit."

pidalka777
04.07.2013 4 z 5

Když jsem to začala číst, říkala jsem si, že ten styl psaní je někomu podobný. A taky, že jo. Když jsem otočila obálku už jsem objevila, že to napsala Barbara Woodová. A opět se ta kniha ukázala, že je prostě bombastická

Kačík
03.07.2013 4 z 5

Doporučuji k přečtení. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout, moc mě zajímalo, zda to dobře dopadne. Jen konec byl na mě, co se týče dalších žen v knize vystupujících, až moc rychlý a takový neúplný, což byla škoda.

SafiraDarkfire
12.03.2013

Velice úžasný příběh dívky, která se vyšplhá až úplně nahoru a pomstí se tomu kdo ji ubližoval. Naprosto dokonale promyšlené a kniha se čte sama. Kéž by bylo více takových knížek jako je tahle. :)

Aknel93
15.11.2012

mifie - Naprosto s Vámi souhlasím, kniha se četla sama.

matas888
22.07.2011 5 z 5

Psáno velmi poutavě, vtáhne do děje.

mifie
03.02.2011 5 z 5

Úžasná kniha..... čtená jedním dechem

Kathryn Harvey (p)
americká, 1947