Plamen duše

Krásná léčitelka Selené jde za svým osudem do starověkého Babylónu, Jeruzaléma a Alexandrie, do tajemného pouštního města Magny s němými otroky i do exotického paláce radostí v Persii. Sbírá nové zkušenosti, aby jednou založila místo, kde by se poskytla lékařská pomoc těm, kteří ji budou potřebovat. Celou její poutí ji doprovází vzpomínky na lékaře Andrease....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/2654/plamen-duse-Xrj-2654.jpg 4.4316
Literatura světová, Romány, Historie
Vydáno, Alpress

Soulflame, 1987

Kniha Plamen duše

Yustina

Napínavé čtení

JJJ007

Tuto knihu jsem četla opakovaně, je krásná, velmi poutavý příběh.
Doporučuji.

Linda007
17.10.2018

Moje první kniha od autorky. Moc se mi líbila. Nějaké zápletky mi přišly zbytečné a kniha mohla být klidně o 150 stran kratší. Nicméně se určitě podívám po dalších knihách autorky. Člověk si i trochu osvěží historické události. Zajímavé pro mě bylo i dávné léčení.

gigi77
18.08.2018

Tak si říkám, zda má smysl bezhlavý hon za splněním snu? Pro někoho poslání, pro mě moc dobrodružné, mnoho obětí. Já mám raději rodinu hezky v hnízdečku a pohromadě na jednom hnojníku štěstí.
Ke knize: je to moc pěkný příběh. Pro mě však slabší zážitek než u právě přečtených knih: Paní Říma od Kate Quinn a Doktorka Samantha od Barbara Wood. Ty byly lépe propracované.

petrulkaa
08.03.2018

Další nádherná kniha, čtena jedním dechem. Tato má oblíbená spisovatelka prostě nikdy nezklame. Až je mi líto, že tento napínavý, zajímavý i poučný příběh skončil.

tinka1974
03.02.2018

Paní Woodová prostě nikdy nezklame. Hezké čtení, dokonce jsem se i hodně dozvěděla z historie. Příběh zajímavý, zajímavě se rozvíjel. Na tyto večery příjemé čtení

Majulda8
27.12.2017

Další nádherná kniha od této spisovatelky.

petra4080
14.12.2017

Začetla jsem se bez problémů. Příběh je trochu překombinovaný a chybí mi zde ukončení pouti mnoha postav, které Selene na své cestě potkala. Také mi připadá nepochopitelné, že dceři nesvěří pravdu o jejím původu, když totéž kdysi sama chtěla vědět. Od začátku je jasné, jak to dopadne, nijak zvlášť mi to však nevadilo, v knize je důležitá především cesta a ne cíl.
Konec mě naštval, ale tak je mi jasné, že taková byla doba....