kačenka80 kačenka80 komentáře u knih

Obhájce Obhájce Victor Methos

Kniha se dala přečíst ale žádná pecka. Nezkušený právník zastupuje klientku, která zabila pedofila. Ten jí brutálně znásilnil a zabil malou dceru. Vlastně nejde ani o to jestli ji odsoudí ale o moc soudců a právníků.

20.06.2022 3 z 5

Zážitky z karantény Zážitky z karantény Halina Pawlowská

Kniha byla velké zklamání. Čekala jsem od paní Pawlowské mnohem více. V celé knize jen neustále vařila nebo se jí sem tam ozval někdo z minulosti. Jsem z knihy hodně zklamná.

21.02.2022 2 z 5

Poslední důkaz Poslední důkaz Jeffery Deaver

Tahle série knih nic moc. Nejlepší knihy byly ze série případy Lincolna Rhyma. Tato kniha byla až moc překombinovaná všemi možnými událostmi. Colter je už skoro lepší než superman a všechny tajné služby dohromady.

01.02.2022 3 z 5

Šarlatán Šarlatán Josef Klíma

Lehce čitelná kniha o životě Jana Mikoláška, který byl považován za léčitele. Kniha je přepisem scénáře k filmu Šarlatán. Na konci je vysvětlení co v knize byla fikce a co pravda a fotky z filmu Šarlatán.

07.01.2022 5 z 5

Spící obři Spící obři Sylvain Neuvel

Sci-fi nemusím ale příběh byl dobře zpracován. Konec byl sice předvídatelný ale zvraty, politické pletichaření a lehkost s jakou byla kniha napsaná se mi líbil. Trochu mi vadila forma rozhovoru, kterou je kniha napsaná.

12.10.2021 5 z 5

Maminko, nekřič! Maminko, nekřič! Jeannina Mik

Kniha o ničem. Jde opět jen o druh jógy, prodýchání, uvědomění sebe sama a života s druhými. Taková kniha je každá druhá a pořád to samé dokola. Přečteno se zapřením. Žádné nové a převratné informace.

17.08.2021 3 z 5

Kat lidumil Kat lidumil Jiří Hanibal

Ze začátku mě kniha bavila. Pořád se něco dělo a děj utíkal. Poté se nějak děj zadrhl a vše se točilo hlavně kolem sbírek. Život kolem šel do pozadí a psalo se o něm jen okrajově. Škoda, že kniha nebyla napínavá a zajímavá až do konce.

16.07.2021 4 z 5

Neviditelná knihovna Neviditelná knihovna Genevieve Cogman

Dalo se to přečíst ale žádná pecka to nebyla. Zajímavý nápad na knihu ale nějak nudně popsaná. Neseděl mi styl psaní ani spád.

22.06.2021 2 z 5

Dvojníci Dvojníci Rebecca Hanover

I když je kniha určena puberťákům, tak se mi líbila (už nejsem puberťák :-D). Nápad a zpracování mělo hlavu a patu i když byl předem jasný konec. Hodně hvězdiček je hlavně za nápad.

15.02.2021 4 z 5

Za tebou Za tebou Sibel Hodge

Číst se to dalo ale čekala jsem víc. Konec byl lehce předvídatelný a nudný. Autorka mohla knihu napsat více napínavou a plnou zvratů.

03.02.2021 2 z 5

Ať řekneš cokoli Ať řekneš cokoli Gillian McAllister

Přečteno jen se zapřením. Zbytečné a neustále úvahy a přemýšlení kdo co a jak dělá (každého koho potkala) bylo únavné a otravné. Jen díky tomu měla kniha 344 stran. Jinak by měla možná jen sto. Téma vypadalo zajímavě ale totálně nudná a nezajímavá kniha. Od autorky si už raději nic nepřečtu :-D

18.01.2021 1 z 5

Rakvář Rakvář Sharon J. Bolton

Kniha se četla lehce. Mám ráda když není vše, tak jak na první pohled vypadá. Hezky zpracované propletení tajemna a detektivky.

07.01.2021 3 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Kniha celkem ze začátku nudná a předvídatelná. Čekala jsem něco víc. Je to taková oddechovka pro vyčištění hlavy.

26.05.2020 2 z 5

Z lásky k vám Z lásky k vám Amanda Prowse

Kniha se čte jedním dechem. Je neuvěřitelné jak dokáží být lidé krutí a co vše dokáží udělat.

10.01.2020 4 z 5

Kejklíř: Životní příběh Johanna Georga Fausta Kejklíř: Životní příběh Johanna Georga Fausta Oliver Pötzsch

Kniha plná komediantů, kouzel, lásky, ďábla, putování, napětí a vražd.

20.06.2024 4 z 5

Duna Duna Frank Herbert

Momentálně velký hit nejen v kinech. Trochu komplikovaně napsaná a nebavila mě. Až na konci v dovětcích a vysvětlivkách mi některé věci došly. Čekala jsem mnohem více.

16.05.2024 3 z 5

Vyjednavač Vyjednavač Karel Pošíval

Nudná kniha sepsaná formou rozhovoru. Nic jsem se nového nedozvěděla. Kdyby knihu napsal pan Moravec, který umí tento styl, tak to bude pecka.

07.05.2024 3 z 5

Špionka v knihovně Špionka v knihovně Madeline Martin

V knize se prolínají životy dvou žen, které každá jinde a jinak pomáhá bojovat proti nacistům. Je zde ukázaná bezmoc, krutost ale i naděje a chuť bojovat. V realitě to bylo mnohem horší co si nikdo ani nedovede a ani nechce představit. Veškerá krutost, která se děla je v knize popsána pouze okrajově a v náznacích.

21.03.2024 4 z 5

Městečko Pines 3 Městečko Pines 3 Blake Crouch

Poslední díl byl opět napínavý ale konec mě dostal. Plno zápletek a nic není jak vypadá.

18.03.2024 4 z 5

Městečko Pines 2 Městečko Pines 2 Blake Crouch

Tahle kniha byla plná napětí a nečekaných zvratů. Bavila mě více než první díl. Přečteno rychle jedním dechem. Hned jsem se pustila do třetího dílu :-D

15.03.2024 4 z 5