Městečko Pines 2

Pokračování úspěšného sci-fi thrilleru, který posloužil jako předloha oceňovaného seriálu M. Night Shyamalana. Jaká další tajemství skrývá městečko ztracené v lesích?

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/407941/wayward-kfS-407941.jpg 4.255

Městečko Pines / Mestečko Wayward Pines 2.

Thrillery
Vydáno, Laser-books (Laser)

Wayward, 2013

Kniha Městečko Pines 2

Anette99

Ethan chtěl, aby lidé ve městečku znali pravdu, ale svojí statečností rozpoutal peklo. Jsem zvědavá, jak si s tim ve 3.
dílu Ethan a obyvatelè poradí, protože si myslím, že to bude pořádnej masakr.

Hotovson

Vynikající pokračování prvního dílu. Ethan se stále nemůže smířit s děnim v městečku, ovšem tentokrát to bere z docela jiný strany. Tady si ovšem myslim, že šlápnul do sršního hnízda (nebo dráždil hada bosou nohou?), což se ukáže na konci a je do docela průser a jsem velmi zvědav, jak se obyvatelé městečka s nastalou situací vypořádají.

Už odpočítávam dny do vydání třetího dílu, těšim se, jak to dopadne.

jaroiva

Za mě slabší než první díl, ale jsem samozřejmě zvědavá na třetí.

cori

Čtenář se do městečka vrací 14 dní po událostech prvního dílu, aby spolu s šerifem Burkem pátral po vrahovi mladé ženy. Těším se na závěrečný díl, kdy městečko musí čelit mutantům.

Svatopluk

Velice poutave pokracovani predchoziho dilu,nemohu rict ze bych se nudil prave naopak.Moc se tesim na treti dil.Za mě opet trefa mr. B.Crouch

Patapuf
07.12.2019

Opět luxus.... autor mě opravdu překvapil... většinou druhý díl přijde o nadšení z námětu jelikož už víte co vás čeká, ale tady autor dovedl mistrně vystupňovat napětí a s ukončením to úplně rozsekl... už se těším na další díl...

ThomasRuhe
02.12.2019

V tomto pokračování už chybí ten tajemný efekt prvního dílu, kdy jsem si říkal : co se to tady děje? Zde jako čtenář už vím co je za plotem, a ví to i hlavní postava Ethan Burke. Crouch zvolil alternativu, kdy z Burkea je šerif a teď si on musí poradit s městem jak dovede.
No a otázka kterou slýchá nejvíce je: co je za plotem?
Znalost skutečného stavu situace trochu snižuje napětí i tajemnost příběhu, což byla největší devíza prvního dílu. Přesto příběh zůstává kvalitní s velmi povedeným koncem, který láká k přečtení třetího dílu....

Aleen
28.10.2019

Netušila jsem, že Pines má pokračování! Ačkoliv se mi některé prvky zdály laciné, profláknuté a místy jsem byla zklamaná z vývoje událostí, pěkně jsem se pobavila. Kniha má spád a napětí. Atmosféra již není tak překvapivá, protože víme z předchozí knihy, přesto svíravý pocit nepomíjí a já jsem si čtení fakt pěkně užila.

Blake Crouch
americká, 1978