kacenka6144 kacenka6144 komentáře u knih

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Když jsem dala 4* druhému dílu (ano, opět čtu na přeskáčku), musím dát 4 i této knížce. I když jsem v hodnocení někde mezi 3 a 4. Příběh je docela naivní. Ale v kontextu vychází celá knížka docela dobře. Zkusím si najít další autorčiny knížky. Ale chvilku si dám pohov.

07.03.2023 4 z 5

Pravidla touhy Pravidla touhy Rachel Van Dyken

Příběh není nikterak komplikovaný. Ale ústřední dvojice svými dialogy, ve kterých to mezi nimi jiskří, baví. Vzala jsem to sice v sérii z druhé stany, ale myslím, že to vůbec ničemu nevadí.

06.03.2023 4 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Ke knížce jsem se vrátila už poněkolikáté. Teď zrovna z důvodu letošní čtenářské výzvy. Když jsem si měla vybrat jednu z knížek, kterou už jsem v minulosti četla, byla má volba téměř jednoznačná. Ne, že by to byla ta nejlepší knížka v mém životě, ale příběh Prestona a Tary mě vždycky hrozně bavil. Navíc není knížka jenom o sexu, ale má i nějakou dějovou linku. Postava Violet už je jen malou třešničkou na dortu.

27.02.2023 5 z 5

Syndrom hodné holky Syndrom hodné holky Elle Kennedy

Mám tuhle autorku ráda. Miluju její knížky z hokejového prostředí. Příběh Coopera a Mac mě bavil. Stejně tak i vedlejší postavy jejich kámošů. Těším se na další díl série a doufám, že nebude poslední. Parta z Avalon Bay má určitě literární potenciál.

23.02.2023 4 z 5

Křest svatého Vladimíra Křest svatého Vladimíra Karel Havlíček Borovský

Knížku jsem si přečetla kvůli letošní čtenářské výzvě. Myslím, že myšlenky K. H. Borovského a jeho ironie nesedí jenom na tehdejší dobu. Verše jsou sice jednoduché, ale trefně pojmenovávají všechny neřesti tehdejší doby. A ve své podstatě jsou nadčasové a platí pořád.

15.02.2023 4 z 5

Dokonalá hra Dokonalá hra Vi Keeland

Tohle byla zase knížka, na jakou jsem od těchto autorek zvyklá. Zajímavý příběh, dobrá zápletka, sympatická ústřední dvojice. A k tomu ještě pokušitelka Fern.

15.02.2023 5 z 5

Ve jménu pomsty Ve jménu pomsty Kinga Litkowiec

Něco tomu prostě chybělo. Je to příběh Joaquina - nájemného vraha. Asi jsem čekala víc dramatu, víc akce. Celá akce se nakonec smrskne do dvou stránek. Když se dvě různé spisovatelky snaží o totéž, není to nakonec vždy totéž.

15.02.2023 3 z 5

Pohanská princezna Pohanská princezna Patricia Grasso

Knížku jsem si vybrala kvůli čtenářské výzvě, protože se odehrává v 16. století. Celé je to takové naivňoučké. Knížka je součástí série, ale do češtiny je přeložený jenom jeden díl. Zajímal by mě příběh Rhyse a Morgany.

08.02.2023 3 z 5

Rivali Rivali Vi Keeland

Od téhle autorky mám přečtené snad všechno, co u nás vyšlo. Vždycky se u čtení dobře bavím. Většinou vhodně poskládaná ústřední dvojice, mezi kterou to jiskří. Dialogy nejsou trapné, někdy vás donutí se nahlas smát. Navíc jsem knížku mohla zařadit do letošní Čtenářské výzvy - Hlavní hrdina alkoholik.

05.02.2023 5 z 5

Polib mě Polib mě Stella Tack

Téma už bylo zpracováno mnohokrát. Někdy hůře, jindy lépe. Toto byla taková zlatá střední cesta. Příjemná oddychovka na hnusné zimní dny. A ještě má první knížku do čtenářské výzvy.

02.02.2023 4 z 5

Nebezpečná plavba Nebezpečná plavba Amanda Scott (p)

Taková jednohubka. O Skotsku a jeho rytířích jsou napsané daleko lepší knihy. S větší akcí, romantikou i erotikou.

24.01.2023 3 z 5

Pátá cesta k pádu Pátá cesta k pádu K. A. Tucker

Zajímavá knížka a asi i zajímavá série. Bohužel začínám od konce, takže neznám všechny vazby. Ale jdu to okamžitě napravit. I tak byl příběh Bena a Reese docela zajímavý. Musím souhlasit s názorem, že Reese byla chvílemi nevyzpytatelná, její chuť na pomstu skoro nezdravá a Ben ji sloužil za berličku. Ale celkově se příběh vydařil a těším se, až se vrátím zpátky na začátek.

23.01.2023 4 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Naprostá pecká. Pan Miles a Andersonová - chvíli jsem se smála, chvíli plakala. Romaňťárna se vším všudy. A kluci byli boží.

18.01.2023 5 z 5

Graysonův slib Graysonův slib Mia Sheridan

Miluju celou tuhle sérii. Jsou to jednotlivé příběhy, které vlastně nic nespojuje. Ale to přece kecám. Spojuje je silná osobnost hlavního hrdiny, který vždycky padne na dno, ale dokáže zase vstát a jít dál. A k tomu má u sebe po boku tu správnou ženu. Teď to trochu zlehčuji, protože se mi nechce úplně přiznat, že u každé této knížky se dostanu do bodu, kdy brečím jako želva. :-)

17.01.2023 5 z 5

Sladký nepřítel Sladký nepřítel Kristen Callihan

Příjemná, čtivá knížka. Příběh Emmy a Luciana vás baví. Je v něm všechno, co od takové knížky očekáváte. Stránky hladce plynou jedna za druhou a vy čtete a čtete a těšíte se, co bude dál.

12.01.2023 4 z 5

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

Sérii jsem sice četla na přeskáčku, takže jsem věděla jak vztah mezi Izzy, Colem a Willem dopadl, ale rozhodně to nevzalo knížce na čtivosti. Pro mě to byl příjemně strávený víkend.

09.01.2023 4 z 5

Nové sny Nové sny Lilly Lucas

Omylem jsem přeskočila druhý díl, ale asi to úplně nevadí. Zase jsem se vrátila do malé vesničky uprostřed Skalistých hor a zase jsem se dobře bavila. Je to sice spíš pro mladší generaci, ale i tak jsem knížku dočetla s radostí.

04.01.2023 4 z 5

Sváděj mě Sváděj mě Stacey Kennedy

Je to první díl série, která se pomalu rozjíždí. Příběh Zoye a Rhys je trošku přitažený za vlasy, ale je to přece jenom fikce a tak to taky beru. Po dočtení jsem byla nakonec spokojená. A tesim se na pribehy dalsich dvojic.

28.12.2022 4 z 5

Drž mě Drž mě Stacey Kennedy

Lepší než první díl. Vztah Archera a Elise měl postupný vývoj. Jejich vzájemný souboj se změní ve vzájemnou spolupráci. A k tomu nějaký ten sex.

28.12.2022 4 z 5

Jeden malý hřích Jeden malý hřích Liz Carlyle

Příjemná romanťárna, která nám připomene, že na každého jednou dojde. :-)

19.12.2022 4 z 5