kacenka6144 kacenka6144 komentáře u knih

Jenom ne Cade Jenom ne Cade Penelope Bloom

Druhý díl, druhý bratr. I když ten se občas chová jako rozmazlené dítě. Knížka je typická oddychovka - žádný velký příběh, žádné velké očekávání, určitě nezpůsobí díru do knižního světa. Donutí vás ale k úsměvu uprostřed deštivého odpoledne.

04.06.2024 4 z 5

Princezna Princezna Devney Perry

I když se příběh kolem vraždy Aminy Delaynové v minulé knížce uzavřel, hned jsem sáhla po dalším dílu této série, který jsem měla doma k dispozici. Presley je takové sluníčko pro všechny. Shaw je sice holywoodská superstar, ale má rozumný přístup k životu. S Presley k sobě pasují i svými životními příběhy. Zatím se mi celé tahle série líbí, knížky se netáhnou a mají spád.

03.06.2024 4 z 5

Rytíř Rytíř Devney Perry

Do druhého dílu jsme se vrhla plná očekávání. Nemůžu říct, že mě zklamal, ale příběh Geneviev a Isiaha byl úplně jiný než Bryce a Dashe. Vše se nakonec rozmotá a všechny dějové linky tady mají svůj konec. Některé lepší, jiné možná trochu horší. Ale to nechám na dalších čtenářích.

03.06.2024 4 z 5

Král Král Devney Perry

Knížka se mi moc líbila. Hlavní postavy už nejsou žádní puberťáci a ani se tak nechovají. Je tady detektivní zápletka, příběh má děj a spád. Jsem ráda, že jsem se čtením počkala, až budu mít víc dílů, protože jinak bych nadskakovala nedočkavostí jak poklička na hrnci. Hned se vrhám na pokračování a jsem zvědavá, jak to celé dopadne.

31.05.2024 5 z 5

Napravený prostopášník Napravený prostopášník Gayle Callen

Musím dát pěkné 4 hvězdičky. Povedené zakončení téhle série. Susanna je inteligentní dívka, která má svoje sny a očekávání a Leo představuje všechno možné, jenom ne její ideál. Jejich vzájemné poznávání a jejich kroužení kolem sebe je jako pomalý opatrný tanec. Když se věci zvrtnou a nezvratně se změní jejich život, musí v sobě najít sílu jeden druhému věřit. A nakonec nás čeká rozzuzlení záhady, kdo je vlastně ta tajemná dáma na obraze. Navíc se v celé sérii setkáváme s postavami jiných autorčiných knih, takže pořád víme, jak pokračuje jejich další život.

29.05.2024 4 z 5

Dáma z obrazu Dáma z obrazu Gayle Callen

Krásný příběh. Sice je tam pár málopraveděpodobných situací, ale vždyť je to jenom romantická knížka. A čte se moc dobře. Děj má spád, nejsou tam hluchá místa. Taky si autorka vystačila pouze s 260 stranami. Hned se vrhám na další díl.

23.05.2024 4 z 5

Nebezpečná záměna Nebezpečná záměna Susanna Craig

Tuhle sérii jsem začla od posledního dílu, ale ničemu to vlastně nevadí. Tenhle příběh je příjemnou romantikou, která je zpestřená špionážní zápletkou. Postavy Langleyho a Amandy k sobě pasují a dobře se doplňují. Dalším příjemným zpestřením příběhu jsou Amandini synové, které si prostě musíte oblíbit.

21.05.2024 4 z 5

Splněný sen Splněný sen Lisa Kleypas

Tady jsem si čtení knížky užila. Příběh Zacha a Holly se četl v podstatě sám. Příběh doplňuje i Hollyina dcera Rosie a další vedlejší postavy. Jak už píše Ewe291, knížce chybí epilog. Zajímalo by mě, jak to dopadlo se sídlem v Devonu a třeba i se Zachovou sestrou a matkou.

20.05.2024 4 z 5

Kde jsi, lásko? Kde jsi, lásko? Lisa Kleypas

Mám ráda knížky této autorky, ale tohle jsem dočetla spíš z povinnosti. Lucy a Heath se k sobě chovali jako malé děti. Čekala jsem nějaký příběh ohledně Daniela, novin, čehokoliv.

17.05.2024 3 z 5

Pan Náladový Pan Náladový Penelope Ward

Nějak mám pocit, že "starým" ostříleným spisovatelkám trošku dochází dech. Přečíst se to dá, ale žádné "wow" z vás asi nevypadne.

16.05.2024 3 z 5

Šéf, co tě nadzvedne Šéf, co tě nadzvedne Winter Renshaw

Není to špatné, ale ve své podstatě tam není žádný velký děj. Elli prožije klinickou smrt a uvědomí si, že chce věci dělat jinak. To je snad jediná akčnější věc na této knížce. Ale nakonec zjistíte, že po všech těch nervácích, které se odehrávají přes den ve vašem okolí, večer sedíte a čtete a čtete a čekáte na ten šťastný, bezstarostný konec.

13.05.2024 4 z 5

Soused na zabití Soused na zabití Lusy Adams (p)

Klasický příběh, kdy se dva milují i nenávidí, není nijak originální. Ale je skvěle napsaný. Má šmrnc a švih. A jaké bylo mé překvapení, že autorka je češka. Těším se na další knížku z téhle série.

10.05.2024 5 z 5

Jak trumfnout miliardáře Jak trumfnout miliardáře Max Monroe

Na začátku mi Cassie i Thatcher připadají spíš jako dva puberťáci, kteří neví, kdy se svými naschvály přestat. Pak se jejich vztah trošku upraví, ale hlavně Cassie je pořád jako náladové děcko. Knížkou jsem se dost prokousávala, byla i zbytečně dlouhá. Ale až vyjde, určitě si stejně přečtu knížku i o Wesovi.

07.05.2024 3 z 5

V zajetí hraběte z Glencrae V zajetí hraběte z Glencrae Stephanie Laurens (p)

Poslední díl série a pro mě i nejpovedenější. Cílevědomá Angelika, která si jde plně za svým cílem a k tomu Dominik, který se jenom nestačí divit.

29.04.2024 4 z 5

V patách Elize Cynsterové V patách Elize Cynsterové Stephanie Laurens (p)

Příběh další ze sester Cynsterových, tentokrát jemnější Elizy. Začátek kopíruje dějovou linku prvního dílu této trilogie, ale jsou zde vedlejší postavy (Cobby a Hugo), které děj trošku odlehčí. Jeremy a Eliza musí spojit svoje síly, aby unikly všem nebezpečím a nástrahám, které jim klade do cesty poťouchlý osud. A pořád je tady postava tajemného Skota. Jsem zvědavá, o co tady vlastně jde. A těším se, až to společně s nejmladší Angelikou zjistím.

24.04.2024 4 z 5

Podkoní, nebo vévoda? Podkoní, nebo vévoda? Valerie Bowman

Při čtení jsem se dobře bavila. Romantika plná jiskření a naschválů. Těším se i na třetí díl. Ale ten je zatím jenom ve Slovenštině.

22.04.2024 4 z 5

V rukou vikomta Breckenridge V rukou vikomta Breckenridge Stephanie Laurens (p)

Jde o pokračování příběhu Cynsterových. Je to trochu jako u Bridgertonových. Možná je už zbytečné celé série, které mají skvělý začátek takhle zbytečně protahovat. I když tady nechybí příběh, který v sobě skrývá tajemství. A tak nás nakonec donutí přečíst všechny díly, protože já určitě jsem od přírody zvědavá ženská a těším se, až se nakonec rozmotá celé klubíčko dávné historie.

22.04.2024 4 z 5

Nevinná léčka Nevinná léčka Stephanie Laurens (p)

Tenhle díl zatím asi opravdu nejlepší ze všech. Opět pár, který k sobě musí najít cestu, ale tady je i další zápletka. Sice žádné velké drama, ale příběh to trochu oživí.

19.04.2024 4 z 5

Ideální manželka Ideální manželka Stephanie Laurens (p)

Vzhledem k tomu, že se v knížce v podstatě nic neděje, je zbytečně dlouhá. V půlce jsem čekala nějakou zápletku, ale té jsem se nedočkala. Zbytečné opakované popisy vzhledu obou hlavních postav, žádné vtipné popichování. Ale abych jenom neplivala - pokud si chcete přečíst jednoduchou historickou romanci, tak jste tady správně.

16.04.2024 3 z 5

Důvody pro manželství Důvody pro manželství Stephanie Laurens (p)

V anotaci se píše o stydlivé slečně Lenoře. Nedejte se zmást, Lenora nebyla vůbec stydlivá a Jasonovi je rovnocenou partnerkou. Od autorky už jsem četla spoustu knížek a samozřejmě daleko lepších. Ale po sérii příběhů ze součastnosti, kde se řešila spousta dramatických situací, jsem potřebovala takovou jednoduchou oddechovku. Než se zase vrhnu do dalších dramat.

15.04.2024 3 z 5