Dáma z obrazu

V jednom z nejelegantnějších londýnských klubů visí pohoršující akt, avšak nikdo neví, kdo dotyčná poodhalená kráska je. Mohla by to být příslušnice smetánky? A jaký má úchvatná modelka vztah k bájnému rudému diamantu, s nímž byla nedávno viděna a který je spojen s tragickou událostí? Julian Delane, hrabě z Parkhurstu, je rozhodnutý očistit jméno své rodiny od skandálu, který stál život jeho otce. Věří, že k odpovědím ho dovede právě nádherná žena z obrazu. Oduševnělá, kurážná Rebeka Lelandová je však odhodlaná vyhýbat se jeho otázkám. V romantickém zápase mezi duchaplnou a krásnou Rebekou a neodolatelným, sexuálně přitažlivým Julianem, bez ohledu na intriky, brzy vzklíčí vášeň a láska....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/249371/dama-z-obrazu-JLr-249371.jpg 4.141

Scandalous Lady 1.

Vydáno, Oldag

In Pursuit of a Scandalous Lady, 2010

Kniha Dáma z obrazu

petraj30

Moc jsem tomu nevěřila, ale kniha byla celkem pěkná. Jen tam bylo splácáno dohromady všechno možné.
Rebeka byla spíš ztřeštěná a Julian se vyhrocené situace snažil uklidňovat. Bylo to celkem vtipné.
Možný SPOILER
Konečně jsem narazila na knihu, která mladé hrdiny zavede na místa, kde si budou muset vydělávat vlastníma rukama. Měla jsem možnost nahlédnout na skutečnost, která se nikomu z aristokratických rodin nezamlouvá. Bylo výstižně popsané, co všechno musí pracující lid a hlavně za jakých podmínek snášet.
Byla to skoro taková pohádka Pyšná princezna bez Pyšné princezny:-)
Doufám, že budu mít možnost přečíst si další dvě pokračování.

Elishkad
11.12.2019

Měla jsem chuť na nějakou romantiku, název má i mysteriózní nádech, ale tohle nebylo pro mě. Postavy se chovají divně a příběh je splácán tak, aby mohla hrdinka s hrdinou uprchnout a pátrat, i když to moc nedává smysl. Věty typu "Podle hodin na krbové římse poznala, že se blíží večer" můj čtenářský zážitek rozhodně nevylepšily.

malazluta
18.06.2019

Příjemná historická romace pro chvíle oddechu. Tato kniha nijak výrazně nevyniká nad těma, které jsou psané ve stejném žánru, ale i tak - je čtivá, lepší průměr.

munka
16.03.2019

Pekná, nenáročná kniha. Romantika, trošku napätia, vtipné situácie. Už sa teším na pokračovanie.

moudivlacek
12.08.2017

Tato kniha je skvělá pro odreagování po náročném dni, já ji stihla přečíst za jedno odpoledne. Je tu plno romantiky, ale zároveň i poznání reality všedního dne a hlavně poznání, co je v životě opravdu důležité.
Ústřední dvojici Juliana a Rebeku si určitě zamilujete od první chvíle. Je to klasická červená knihovna, je tu zde plno vtipných scének.
Pro romantiky mohu jen doporučit.

Jessybelle
19.03.2017

Velmi příjemná oddechovka. Určitě si přečtu i o osudech dvou dalších žen...

alzbeta4340
22.12.2016

Je to historická romance - nic víc, nic míň. Ale v tomto žánru velmi povedená, asi jedna z nejlepších, které jsem poslední dobou četla. Předpokládám, že budou ještě další dva díly o Suzanně a Elisabeth a už se na ně těším.

"...Potom si obě ženy pohlédly do očí a sdílely úlevu matek, které vědí, že jejich práce je skončena a jejich děti konečně našly lásku."
Amen.

havrmoni
01.02.2016

Příjemné čtení,vtipné dialogy a pěkná romantika. Už se těším na další. Je to volné navázání na Skandální syny, o jejich ženských příbuzných.