kacenka6144 kacenka6144 komentáře u knih

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

Jsem ráda, že jsem se čtením počkala, až budu mít pohromadě všechny 3 díly. Po dočtení první části jdu hned na druhou. Mám už svou vlastní teorii a jsem zvědavá, na kolik je správná. Už dlouho jsem nebyla u knížky takhle příjemně napnutá.

20.03.2024 4 z 5

Markýz hledá ženu Markýz hledá ženu Ella Quinn

Oproti prvnímu dílu je tady menší pokrok. Po pár knížkách ze současnosti jsem se opět vrátila k nějaké historické romanťárně a docela jsem si početla. Knížka má přijatelný počet stránek, neměla jsem pocit, že se děj táhne. A určitě se poohlédnu i po dalším díle této série.

18.03.2024

Zmetek Zmetek Elle Kennedy

Knížky Elle Kennedy jsem vždycky hltala jedním dechem. Bavila mě její znalost sportovního prostředí a příběhy jednotlivých dvojic dávaly smysl. Tady je to trošku taková patlanina. Nevím, jestli by to v takovém typu školy opravdu takto probíhalo. Knížku jsem měla ve svém seznamu na přečtení a pak jsem zjistila, že ji můžu použít i do letošní čtenářské výzvy. Další díl si asi nakonec přečtu taky, protože mě zajímá příběh Casey a jsem zvědavá, jaká bude pointa celého jejího příběhu. A budu doufat, že to autorka zvládne na míň než 400 stran. Mám pocit, že čím jsou vstupní suroviny dražší, tím jsou knihy tlustší. A ne vyždy je to knize ku prospěchu.

18.03.2024 3 z 5

Neopouštěj mě Neopouštěj mě Laura Kneidl

Celé je to zbytečně zdlouhavé. Stačila by jedna knížka, kde by se aspoň něco dělo. Druhému dílu dávám nakonec 4*, ale oba by si zasloužily tak 3,5.

13.03.2024 4 z 5

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

Příběh zajímavý, ale zbytečně zdlouhavý. U YA literatury to není téma nijak novátorské, ale četla jsem ho zpracovaný daleko svižněji a napínavěji. Stačila na to jedna knížka, která měla necelých 300, a od které jsem se nedokázala odrthnout.

11.03.2024 3 z 5

Poslední prostopášník Poslední prostopášník Nicola Cornick

Romantická jedhubka na jeden večer.

10.03.2024 4 z 5

Věž Věž Skye Warren

Po přečtení anotací u všech dílů této série jsem se na ni těšila. Čekala jsem, až budu mít všechny tři, abych nemusela čekat na další pokračování. Ale bylo to pro mě trošku zklamání. Dočetla jsem to celé hlavně kvůli tomu, abych se přesvědčila, že můj typ na závěrečnou zápletku je správný. Příběh by byl možná fajn, ale byl tak nějak divně napsaný. Mount trilogy prostě žádný z nových "mafiánských" románů zatím nedosahuje.

08.03.2024 3 z 5

Jezdec Jezdec Skye Warren

S komentářem jsem čekala až po dočtení obou zbývajících dílů. Pořád je takové divné. Nevím, jestli je to autorkou nebo překladem. Ale zajímalo by mě, jak říkal Gabriel Avery v originálu.

08.03.2024 3 z 5

Pěšec Pěšec Skye Warren

V poslední době se vyhrnulo nespočet knížek s tzv. mafiánskou tematikou. Ale většina je jen slabý odvar knížek královny tohoto tématu Maghan March. I toto je ten případ. Schválně jsem se čtením čekala, až jsem měla všechny tři díly, abych nemusela čekat na další pokračování. A teď jsem trochu zklamaná. Ale jdu hned na další díl a uvidím. Třeba se dočkám překvapení.

06.03.2024 3 z 5

Asher Black Asher Black Parker S. Huntington

Chvilku zábavné, chvilku nudné čtení, příběh je občas přitažený za vlasy. Autorka se nemůže rozhodnout mezi mafiánem a obyčejným boháčem. Míchá tady víc stylů dohromady a je z toho příběhový miš-maš - ani ryba, ani rak. Ale dívám se na hodnocení její další knížky a má vysokých 94%, takže si asi přečtu nějakou další knížku, až vyjde i v češtině.

05.03.2024 3 z 5

Měsíční zátoka Měsíční zátoka Heather Graham (p)

Romaňtárna, která se snaží hrát na detektivku. A není to úplně ani jedno, ani druhé. Plno věcí nevysvětlených, nedotažených. Ale na dovelnou k bazénu tak akorát.

04.03.2024 3 z 5

Twisted Hate: Nenávist na ostří nože Twisted Hate: Nenávist na ostří nože Ana Huang

Mám pocit, že tahle autorka s každou knížkou roste. I když počet stran se mi zdál až moc vysoký a určitě by se dal trošku zkorigovat. Ale na druhou stranu byla každá situace jasně popsaná a rozvedená a nebylo potřeba přemýšlet, jak se děj do tohoto bodu vlastně dostal. Tanečky mezi Joshem a Jules jsem si užila naplno. A už mě svrbí ruce, až otevřu další díl této série. Ale ten počet stran je skoro děsivý.

04.03.2024 5 z 5

Transcendence Transcendence Jewel E. Ann

Zatím dávám tři *, ale uvidím u dalšího dílu. Tyhle knížky zas až tak moc nemusím. Ale i když to není úplně můj šálek kávy, rozhodně příběh nechci zatratit a odepsat. Ještě se ke svému hodnoceni určitě vrátím.

28.02.2024 3 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Neprobrečela jsem ji úplně celou, ale určitě aspoň půlku. Krásně napsané. Ledger byl miláček a Kenně jsem držela obě pěsti.

28.02.2024 5 z 5

Jak se zasnoubit s hrabětem Jak se zasnoubit s hrabětem Janna MacGregor

Casandra a Jonathan - světlo a tma. Příjemná romantika, ve které jednoznačně fandíte světlu. A taky majordomovi.

28.02.2024 4 z 5

Jsem single a pomstím se Jsem single a pomstím se Tracy Bloom

Na začátku jsem nevěděla, co od knížky čekat. Suzie je novinářka se smůlou na chlapi. V jisté životní etapě se rozhodne všem jim to nandat a s nevšedním elánem a vynalezavostí se do toho úkolu pustí. Jízda je to trochu divoká, ale na jejím konci ji čeká veliké překvapení.

Vychytralý plán Vychytralý plán Susanna Craig

Pěkný příběh. Laura a Jeremy tvořili sehranou dvojici. Jejich herecké scénky mě vždy pobavily. Knížka nebyla nudná, prostředí špionů má svoje kouzlo.

Čarodějka Čarodějka Meagan McKinney

Něco mezi 3 a 4*. Nechápu, proč by žena nemohla říct pravdu o vraždě sestry. Ale to by pak nebyl ten správný příběh.

27.02.2024 4 z 5

Svět se zbláznil, když nás dva dal dohromady Svět se zbláznil, když nás dva dal dohromady Denisa Hoffer

Chvílemi jsem si připadala jako v jihoamerické telenovele. Takových zápletek a komplikací. Pro mě to prostě nebylo to "waw".

09.02.2024 3 z 5

Zátoka splněných snů Zátoka splněných snů Heather Graham Pozzessere

Mně se detektivky od téhle autorky líbí. Přečetla jsem snad skoro všechny její historické romance, které se mi mimochodem moc líbily, a na tahle její díla narazila až před nedávnem (asi to bude tím, že tohle začala psát pod svým jménem, pak začala používat pseudonym). Má to napětí a švih a není to žádný, hrůzu budící, horor. A nechybtí tomu ani špetka erotiky. Jo, a kdo je Sheilyn vrah jsem si tipla správně hned na první pokus. :-)

09.02.2024 4 z 5