Měsíční zátoka

Měsíční zátoka https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/61721/mid_mesicni-zatoka-SXH-61721.jpg 4 11 6

Alexandře McCordyové se zhroutil dosavadní poklidný život v letovisku Měsíční zátoka jako domeček z karet. Poté, co narazila na tělo mrtvé ženy, shledala, že se její pracovní ráj na jednom z ostrovů Middle Keys proměňuje ve zlý sen. Všechny důkazy, které se jí podařilo vypátrat, mířily k jedné osobě na ostrově – a k ní samé jako k poslední oběti. Ale kdo je vrahem? A proč si David Denhem, její bývalý manžel, jehož už roky neviděla, vybral právě tento okamžik, aby znovu vpadl do jejího života?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

In the Dark , 2004

kacenka6144
04.03.2024 3 z 5

Romaňtárna, která se snaží hrát na detektivku. A není to úplně ani jedno, ani druhé. Plno věcí nevysvětlených, nedotažených. Ale na dovelnou k bazénu tak akorát.

účetní
06.03.2021 5 z 5

Moc pěkné a čtivé, ostatně od této autorky nic jiného čekat nelze, ani když jde jen o Harlequinku, takže mohu jen doporučit.

janqa410
06.05.2020 3 z 5

Dobře znám Shannon, nyní jsem poznala i Heather. Dvě jména, jeden člověk, dvě různé tvorby. Je to možné? No jasně že jo, pokud je tím člověkem výjimečná spisovatelka, kterou Shannon/Heather bezpochyby je. Znám ji především z historických románů, prvně jsem od ní četla něco jiného. Nicméně to napětí, které v této malé detektivce vytvořila, se mi moc líbilo, přesto že jde vlastně o edici Harlequin. Alexa a David, ty jsem milovala od první chvíle a občas jsem měla stavy, kdy jsem sama tajila dech a hltala slova, jen abych se konečně dozvěděla, jestli David je nebo není ten padouch. Příjemně čtivá věc na pár hodin během pár večerů.

havrmoni
22.03.2018 5 z 5

Jako vždy super krimi s trochou té romantiky.

ina77
03.07.2013 4 z 5