kacenka6144 kacenka6144 komentáře u knih

Píseň lásky Píseň lásky Catherine Anderson

Příběh zasazený do zajímavého prostředí. Annie se stává díky Alexovi z roztřesené holčičky sebevědomou ženou.

02.02.2024 4 z 5

Aristokrat Aristokrat Penelope Ward

Na knížku jsem se chystala už dlouho a nakonec jsem ji přelouskla za jeden odpoledno-večer. Byla jsem totiž zvědavá, co se stane za pět let. A stálo to za to. U tohoto druhu literatury očekávám předem danou linku příběhu a byla bych zklamaná, kdyby bylo všechno jinak. Pokud někdo touží po drmatech plných zvratů, musí si zvolit jiný žánr a nebo alespoň jinou spisovatelku.

31.01.2024 4 z 5

Rozhodně ne on Rozhodně ne on Whitney G. (p)

Tuhle knížku jsem pokořila během jednoho dne. Řemeslně dobře napsaná oddychovka, u které nečekáte jestli se to stana, ale spíš kdy. A moc se mi líbily obě Chloiny kamarádky. I zajímavý výběr jejich povolání.

30.01.2024 4 z 5

Šťastně až do smrti Šťastně až do smrti Julia Quinn

Malé shrnutí příběhů všech Bridgertonů. Celou tuhle rodinu jsem si díky knížkám Julii Quinn velice oblíbila. Když pak přišel seriál a já si mohla jednotlivá jména spojit s tvářemi (i když jenom fiktivními), byli mi ještě bližší. Tuhle sérii už autorka nepřekonala.

29.01.2024 4 z 5

Sleduj mě Sleduj mě Stacey Kennedy

Takové trošku uspěchané. Z příběhu by se asi dalo vytěžit trošku víc. Ale i tak se těším na další díl s Nessou.

29.01.2024 4 z 5

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Tady jsem se moc bavila. I když mě Olive občas svým podceňováním trochu štvala, tak to bylo tak skvěle napsané, že jsem se vlastně nemohla vůbec zlobit a hltala jsem jednu stránku za druhou. A dokonce mě nenudilo ani vědecké prostředí. I tady dokázala udělat autorka zajímavou zápletku. Už se těším na další její knížky.

26.01.2024 5 z 5

Zoufalé vévodkyně Zoufalé vévodkyně Eloisa James

Dočetla jsem, ale nevím.... Příliš mnoho postav, příliš mnoho příběhů, které zůstaly nedořešeny a nevysvětleny. Není to napsané tak, abych hned sáhla po dalším díle. Nechám si trochu odstup.

23.01.2024 3 z 5

Když tě oslní Skot Když tě oslní Skot Hannah Howell

Slabé, slabé, slabé. Od Hannah Howell bych očekávala jiné počtení. Možná je to překladem, ale když se někdo vydá na celodenní cestu ráno a na místo dorazí 2 hodiny po rozednění, tak je někde něco špatně. A takových nesrovnalostí je knížka plná. Zatím si další příběhy bratrů MacEnroyových nechám ujít

19.01.2024 2 z 5

Láska z Manhattanu aneb Jak vyrobit gentlemana Láska z Manhattanu aneb Jak vyrobit gentlemana Lauren Layne

Knížku jsem slupla za jeden den. Neskončila jsem, dokud jsem nedočetla.

17.01.2024 5 z 5

Odvážná volba Odvážná volba Kate Bateman

Příjemná historická romanťárna s nádechem dobrodružství. Doufám, že se dočkáme i dalších pokračování příběhů těchto dvou rodin.

16.01.2024 4 z 5

Píseň válečníka Píseň válečníka Catherine Coulter

Chandra se chovala jako malý spratek a ne jako dospělá žena. Být Jervalem, ohla bych ji přes koleno už dávno.

14.01.2024 3 z 5

Sváděj mě znovu Sváděj mě znovu Barbara Dawson Smith

Historická romanťárna s troškou dobrodružství.

09.01.2024 3 z 5

Tři týdny do svatby Tři týdny do svatby Ella Quinn

Po nějaké době jsem se vrátila ke čtení historických romancí. Ale tohle nebylo to pravé, co jsem si představovala.

08.01.2024 2 z 5

Obětavý lord Bened Obětavý lord Bened Hannah Howell

Vzala jsem si ke čtení hned další díl, teď už vlastně poslední. A ani toto není ono. V knize jsou opět dějové nesmysly a nesrovnalosti. Doufám, že autorka svoje další knížky trošku víc propracuje.

04.01.2024 3 z 5

Statečná lady Catryn Statečná lady Catryn Hannah Howell

Další díl příběhů rodin Wherlockových a Vaugnových. K pokračování celé série jsem se vrátila s nějakým odstupem. Knížku jsem sice přečetla, ale pořád to není ono. Pro mě jsou od téhle autorky pořád nejlepší knížky ze skotské Vysočiny.

04.01.2024 3 z 5

Opatství Northanger Opatství Northanger Jane Austen

Tuhle autorčinu knížku jsem neznala. Je zde zajímavě vykreslená tehdejší doba a hlavně chování některých vrstev anglické společnosti.

18.12.2023 3 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Stacey Kennedy

Tohle je taková trochu lechtivější harlequinka. Děj nemá žádná velká dramata nebo zápletky. Ale protože jsem byla zvědavá na příběh dalších členů této malé skupiny, přečetla jsem knížku v podstatě na jeden zátah. Pomohl tomu i malý počet stránek.

18.12.2023 4 z 5

Twisted Games: Hry na ostří nože Twisted Games: Hry na ostří nože Ana Huang

Dvojka se mi líbila ještě víc než první díl. Bridget a Rhys byli taková "rozumná" dvojice. Sice se špičkovali, ale pořád zachovávali určité dekorum. Dokud se neprotrhla hráz jejich trpělivosti. A to pak byla docela jízda. Příběh bohaté ženy a jejího bodyguarda jsem četla už v několika verzích (vždycky to dobře dopadlo). Ale tenhle byl pro mě jeden z nejlepších. Už se těším na příběh Joshe a Jules. Doufám, že Ana Huang neusla na vavřínech a připravila nám další úžasný příběh.

15.12.2023 5 z 5

Twisted Love: Láska na ostří nože Twisted Love: Láska na ostří nože Ana Huang

Celý příběh jsem si neskutečně užila. Nebyl to klasický erotický román (i když tam erotika taky nechyběla). Bylo to spíš o pomstě a odpuštění. Už se těším na příběh Bridget a jejího bodyguarda, do kterého jsem se samozřejmě hned pustila.

13.12.2023 4 z 5

Sparrow Sparrow L. J. Shen

Jaký může být rozdíl mezi "mafiánskou" knížkou z Bostu a mafiánskou knížkou z Bostnu. Nelítostným princem jsem se "prokousávala", tady jsem "polykala" stránku za stránkou. Děj je samozřejmě předvídatelný, hlavního "padoucha" jsem si tipla ještě před půlkou a vyšlo to, ale jde o to, jak je knížka napsaná. A pak je tady ještě zjištění, že i taková knížka nemusí mít tři díly.

08.12.2023 4 z 5