Zoufalé vévodkyně přehled

Zoufalé vévodkyně
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46647/zoufale-vevodkyne-46647.jpg 4 68 68

Zoufalé vévodkyně série

1. díl >

Lady Roberta St. Gilesová je hýčkanou dcerou markýze, která vždy dosáhla splnění všech svých přání. A když nyní v tanečním sále spatřila vévodu Villierse, okamžitě věděla, že on je jediným mužem, za kterého se chce provdat. Získat jeho srdce nebude ovšem snadné, protože ho provází pověst sukničkáře a navíc nejeví nejmenší zájem o uzavření manželského svazku. Na pomoc Robertě přispěchá její vzdálená příbuzná Jemma, která oba mladé lidi pozve na své rodové sídlo, kde se budou moci blíže seznámit. Dámské intriky slaví úspěch a Villiers začíná jevit o Robertu zájem. Všechno se zdá být na dobré cestě, kdyby… Kdyby na panství nepobýval také hrabě Damon Reeve, kterého půvabná Roberta uhranula. Podaří se mu nalézt způsob, jak Robertiny plány na svatbu s Villiersem překazit a přesvědčit ji, aby své srdce věnovala jemu? Co by se muselo stát, aby se Roberta byla ochotna vzdát vidiny manželství s Villiersem? A je vlastně její vyvolený skutečně takovým člověkem, do jakého se zamilovala?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino
Originální název:

Desperate Duchesses , 2007


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zoufalé vévodkyně. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (12)

kacenka6144
23.01.2024 3 z 5

Dočetla jsem, ale nevím.... Příliš mnoho postav, příliš mnoho příběhů, které zůstaly nedořešeny a nevysvětleny. Není to napsané tak, abych hned sáhla po dalším díle. Nechám si trochu odstup.

moudivlacek
05.10.2022 3 z 5

Krásný romantický příběh prošpikovaný pořádnou dávkou humoru. Mladá lady Roberta s velice "svérázným" otcem markýzem se rozhodne vzít osud do svých rukou a provdat se. A velice záhy si pro tento účel vybere proslulého prostopášníka a vynikajícího šachistu vévodu Villierse. Roberta se usadí u své vzdálené příbuzné velice kontroverzní dámy vévodkyni lady Jemmy, zde Roberta potkává i Damona, bratra Jemmy. A určitě si dokážete představit, že to nebude jen tak. Do toho si přimýchejte bláznivého markýze a nemanželského synka Damona. A budete se smát. A výsledek se vám objeví ve své plné kráse.


rampapa
28.01.2021 5 z 5

Bože můj.Na tuhle sérii jsem byla hodně zvědavá a jsem nadšená. Roberta a Damon byly úžasný. Příběh se mi moc líbil. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Zoufalé vévodkyně v seznamech

v Přečtených103x
v Doporučených3x
v Knihotéce107x
v Chystám se číst16x
v Chci si koupit6x
v dalších seznamech2x

Štítky knihy

Anglie 18. století

Autorovy další knížky

Eloisa James
americká, 1964
2010  70%Zoufalé vévodkyně
2011  72%Osudová láska
2011  78%Vévodkyně v přestrojení
2021  79%Osudový návrat
2021  77%Nevhodná partie