Vévodkyně v přestrojení přehled

Vévodkyně v přestrojení
https://www.databazeknih.cz/img/books/83_/83341/vevodkyne-v-prestrojeni-83341.jpg 4 69 69

Zoufalé vévodkyně série

< 3. díl

Harriet má už dost povinností spojených se svým titulem vévodkyně z Berrow, nudí ji uhlazené čajové dýchánky i elegantní bály. Tak ráda by zavítala na nějaký nespoutaný večírek, kde by mohla popustit uzdu svým skrytým přáním a touhám! Ovšem kdyby navštívila nechvalně známou sešlost v sídle lorda Strangea, jež proslulo jako místo setkání nespoutaných mužů, žen i milostných hrátek, nevyhnula by se skandálu. A právě proto se musí přestrojit za někoho jiného… Lord Strange se těší na další noc plnou nevázané vášně…, ale pak zjistí, že onen rozkoší chtivý mladík je ve skutečnosti nejkrásnější ženou v místnosti. Proč jen takováto žena navštíví místo neřesti a dává tím v sázku svou dobrou pověst? A co víc - byla by ochotna zůstat? Nejen na dnešní noc, ale napořád?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino
Originální název:

Duchess By Night , 2008


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vévodkyně v přestrojení. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (11)

sappan
29.08.2021 4 z 5

Je tu příliš mnoho nakousnutých příběhů, což je k vzteku, protože je tu dost postav, o kterých by bylo fajn si přečíst víc. Jako obvykle naše "geniální" vydavatelství z nějakého prapodivného důvodu vydalo jen tři díly z devíti. Kdyby vydali všechno, mohli jsme si přečíst o lady Robertě (ta tu vyšla), lady Perditě (ta tu vyšla), lady Harriet (ta tu vyšla), lady Isidoře, lady Jemmě, vévodovi z Villiers, lady Xenobii Indii, lady Emilii, lady Eugenii. Vážně by mě zajímalo, kdo dělá ediční plán a vydá z devítidílné série jen tři díly - to musí být opravdu inteligent na druhou.

rampapa
28.01.2021 5 z 5

Na příběh o lordu Strangovi jsem byla hodně zvědavá. Harriet jsem si z předešlých dílu zamilovala. Příběh se mi moc líbil. Je velká škoda že knížky o Jemmě, Isidoře a Villiersovi jsou v angličtině a nepřeložily je. Přečetla jsem si je v angličtině a hrozně se mi líbily.
Jinak tuhle knížku velmi doporučuji.


karamelka57
15.01.2021 5 z 5

Najlepsie na koniec? Ked som citala prvy diel tejto serie, na smrt som sa nudila. Dvojka ovela lepsia a tato najlepsia!!!

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Vévodkyně v přestrojení v seznamech

v Přečtených106x
v Doporučených3x
v Knihotéce95x
v Chystám se číst17x
v Chci si koupit6x
v dalších seznamech1x

Autorovy další knížky

Eloisa James
americká, 1964
2010  70%Zoufalé vévodkyně
2011  72%Osudová láska
2011  78%Vévodkyně v přestrojení
2021  79%Osudový návrat
2021  77%Nevhodná partie