Osudová láska přehled

Osudová láska
https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/63275/osudova-laska-63275.jpg 4 66 66

Zoufalé vévodkyně série

< 2. díl >

Tvořili dokonalý pár: uhrančivě přitažlivý vévoda z Fletcheru a nevinně krásná Poppy Selbyová. Londýnská smetánka je považovala za ozdobu každého společenského setkání a jejich romantická svatba se stala událostí sezony. Avšak za zavřenými dveřmi začalo prvotní okouzlení chladnout, až vyhaslo docela. Fletchovi se stále více zajídá nedostatek vášně, kterou ve své ženě nedokáže vyvolat, zatímco Poppy nechápe, proč je její manžel tak podrážděný a tráví tolik času na lovu. A když Fletch jednoho dne svou choť veřejně poníží, Poppy udělá to, o čem už dlouho uvažuje: opustí ho. Očekávaná úleva se však nedostaví, spíše naopak. A protože osudová láska nás potkává jen jednou za život, budou muset Fletch i Poppy překonat nejedno úskalí, aby dokázali uskutečnit to, k čemu byli předurčeni…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

An Affair Before Christmas , 2007

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Osudová láska. Přihlašte se a napište ho.

Zomy
17.07.2021 3 z 5

Ke knížce jsem se dostala přes novější díla Eloisy James, z kterých jsem nadšená. Tam je to v podstatě jeden na jednoho - dialogy hrdinů, které jiskří, a láska, která se postupně prohlubuje.

Osudová láska má perfektní zápletku, opravdu se jen velmi zřídka setkáme s případem, který vlastně začíná až 4 roky po svatbě. Ovšem provedení pokulhává. Oba hrdinové byli slaboši, kteří si prostě mezi sebou neřekli, co je trápí, nehledě na to, jak s sebou nechali zametat Poppyinou matkou. Necítím mezi nimi tu chemii, ani tu nevidím vývoj vztahu.

Vedlejší dějové linky mě nebavily - ale hlavně proto, že Oldag další osudy ze série prostě už nevydal a my se tak (v české verzi) jejich pokračování nedozvíme.

rampapa
28.01.2021 5 z 5

Na druhý díl jsem se hodně těšila a sem šťastná. Poppy a Fletche jsem si hnedka oblíbila. Jejich příběh se mi moc líbil. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

karamelka57
06.01.2021 5 z 5

Tak to uz hej. Bala som sa zobrať do ruky tuto knihu,lebo prvy diel som citala dlho a strasne som sa nudila. Precitane za 2 dni pocas vianoc a o 200%lepsia ako predosly diel. Tak sa tesim na treti a snad sa konecne dozviem,ako dopadol Villiers a aj Jemma s manzelom...

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Osudová láska v seznamech

ve Čtenářské výzvě1x