Vévodkyně v přestrojení

Vévodkyně v přestrojení https://www.databazeknih.cz/img/books/83_/83341/vevodkyne-v-prestrojeni-83341.jpg 4 69 11

Zoufalé vévodkyně série

< 3. díl

Harriet má už dost povinností spojených se svým titulem vévodkyně z Berrow, nudí ji uhlazené čajové dýchánky i elegantní bály. Tak ráda by zavítala na nějaký nespoutaný večírek, kde by mohla popustit uzdu svým skrytým přáním a touhám! Ovšem kdyby navštívila nechvalně známou sešlost v sídle lorda Strangea, jež proslulo jako místo setkání nespoutaných mužů, žen i milostných hrátek, nevyhnula by se skandálu. A právě proto se musí přestrojit za někoho jiného… Lord Strange se těší na další noc plnou nevázané vášně…, ale pak zjistí, že onen rozkoší chtivý mladík je ve skutečnosti nejkrásnější ženou v místnosti. Proč jen takováto žena navštíví místo neřesti a dává tím v sázku svou dobrou pověst? A co víc - byla by ochotna zůstat? Nejen na dnešní noc, ale napořád?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Domino

Duchess By Night , 2008

sappan
sappan
29.08.2021 4 z 5

Je tu příliš mnoho nakousnutých příběhů, což je k vzteku, protože je tu dost postav, o kterých by bylo fajn si přečíst víc. Jako obvykle naše "geniální" vydavatelství z nějakého prapodivného důvodu vydalo jen tři díly z devíti. Kdyby vydali všechno, mohli jsme si přečíst o lady Robertě (ta tu vyšla), lady Perditě (ta tu vyšla), lady Harriet (ta tu vyšla), lady Isidoře, lady Jemmě, vévodovi z Villiers, lady Xenobii Indii, lady Emilii, lady Eugenii. Vážně by mě zajímalo, kdo dělá ediční plán a vydá z devítidílné série jen tři díly - to musí být opravdu inteligent na druhou.

rampapa
rampapa
28.01.2021 5 z 5

Na příběh o lordu Strangovi jsem byla hodně zvědavá. Harriet jsem si z předešlých dílu zamilovala. Příběh se mi moc líbil. Je velká škoda že knížky o Jemmě, Isidoře a Villiersovi jsou v angličtině a nepřeložily je. Přečetla jsem si je v angličtině a hrozně se mi líbily.
Jinak tuhle knížku velmi doporučuji.

karamelka57
karamelka57
15.01.2021 5 z 5

Najlepsie na koniec? Ked som citala prvy diel tejto serie, na smrt som sa nudila. Dvojka ovela lepsia a tato najlepsia!!!

miruska1
miruska1
24.07.2019 5 z 5

Koli tejto knihe som kupila celu seriu. A tato časť bola najlepšia. Bolo to čtive a fakt som sa bavila :-D......

michaela8804
michaela8804
30.07.2018 2 z 5

Vůbec mě to nebavilo. Bylo to chaotické, nedávalo to vůbec smysl. Jem je zhýralec, ale kdysi měl dokonalou manželku a všechno bylo perfektni, byl ukázkový manžel? Celý ten příběh je vzhůru nohama. Ani jsem to nedočetla. Jo a z Harriet udělala prkno, co se jen nechává osouložit. Prostě hrozný! Vtipné to taky nebylo, na žádné takové pasáže, kde bych se smála jsem nenarazila.

havrmoni
havrmoni
28.12.2016 5 z 5

Nejhezčí ze série,jelikož byl romantický,vtipný a hlavně byl zaměřený jen na tu hl.dvojici. Co mě však mrzelo,že se všemi díly táhly přiběhy 4 lidí a jen jeden se tu zakončil, o druhém se zmiňují,jak skončil. Villiers a Jemma s manželem,postavy které mě bavily,které byly hezky rozpracovány a nic. Škoda,třeba jsou ještě v nějaké jiné knize.

LilianaFalcon
LilianaFalcon
08.04.2016 4 z 5

To bylo zábavné. Přesně takové, jaké jsem potřebovala. Občas úsměvné, zamilované a s pořádným happy endem.

Luccy78
Luccy78
04.05.2015 4 z 5

Tak tahle bych řekla, že je z celé série Zoufalých vévodkyň nejpovedenější a zároveň se nejlépe četla :-)

mac.martina
mac.martina
10.06.2014 5 z 5

moc pekna knizka, tesila jsem se na ni jak to dopadne... :-) moc doporučuju

jaja10
jaja10
07.09.2013 5 z 5

Mně se knížka líbila. Docela jsem se u ní pobavila, zvlášť mi bylo líto Jema (lord Strange), když si myslel, že se mu líbí chlapi. ;-)

marihorner
marihorner
11.03.2012

Krásná knížka, přečetla jsem jí jedním dechem a to doslova.

Eloisa James
americká, 1964
2010  70%Zoufalé vévodkyně
2011  72%Osudová láska
2011  78%Vévodkyně v přestrojení
2021  79%Osudový návrat
2021  77%Nevhodná partie

Kniha Vévodkyně v přestrojení je v