Napravený prostopášník

Nechvalně proslulý prostopášník Leo Wade tráví čas raději v londýnských hernách a dámských budoárech než na večírcích smetánky. Když ho instinkt gamblera dovede k domněnce, že upjatá a nudná slečna Susanna Lelandová je ona neznámá modelka z pohoršujícího aktu, který visí v pánském klubu, vydá se za ní na venkov, aby odhalil její tajemství. Susannu, která už vlastně zůstala na ocet, by ani ve snu nenapadlo, že bude zatažena do směšné hry na kočku a na myš, a už vůbec ne s nejhříšnějším mužem, kterého zná. Rozhodně však nemá v úmyslu dovolit Leovi, aby potvrdil své podezření, bez ohledu na to, jak umí přesvědčovat..., dokud jejich vzájemné pokušení nezačne být téměř nesnesitelné. Oba zjistí, že důvěra stojí za všechna skandální tajemství....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/333081/napraveny-prostopasnik-k3F-333081.jpg 3.830

Scandalous Lady 3.

Vydáno, Oldag

Every Scandalous Secret, 2011

Kniha Napravený prostopášník

munka
19.03.2019

Pekné ukončenie série. Prostopašník Leo konečne narazil a Susanna mu bola rovnocennou partnerkou. Doporučujem.

malazluta
02.03.2018

Některé autorčiny knihy se povedly víc, škoda, na tento příběh jsem se opravdu těšila.

moudivlacek
05.02.2018

Povedená celá série, líbilo se mi i propojení s hrdiny z jiných sérií. Zde se konečně dozvídáme, proč se Leo chová tak, jak se chová. Susanna je skvělá, ale na toho uličníka prostě nemá. Přesto ani jeden si nedovolil ubližovat tomu druhému, vážil si ho, a v duchu si přál, aby k němu ten dotyčný vzplál láskou, k tomu ale musí ukázat city i ten první.
Jako romantické čtení, dobré.

modranka
01.12.2017

Tak tentoraz som sa neskutočne nudila, dialógy ploché, až nudné, opakovanie scén stále dokola. A ak ste nečítali časti predtým, nepochopíte o čom je celý príbeh.

havrmoni
29.09.2017

Naprostý souhlas s komentem pode mnou. Leo byl úžasný sympaťák. První díl byl více dobrodružný,druhý byl takový o všem a o ničem. A tento byl humorný,laškovný a .. No prostě dvě sympatické a inteligentní postavy,nějaké to tajemství a je s toho moc pěkný čtivý příběh. Tedy alespoň pro mne.

alzbeta4340
19.06.2017

Pod naprosto příšerným a odrazujícím ČESKÝM názvem se skrývá sympatická, dobře napsaná historická romance. Příběh mě moc bavil, protože Susanna a Leo byli jako pár opravdu sympatičtí. Celé je to přesná kombinace romantiky a humoru, kterou čtenářkám tohoto žánru ráda doporučuji.