Podkoní, nebo vévoda?

Podkoní, nebo vévoda? https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/497448/bmid_podkoni-nebo-vevoda-642c5ebface86.jpg 4 55 14

Rhys Sheffield, vévoda z Worthingtonu, se vsadí se svými přáteli, že se bude na domácí sešlosti vydávat za podkoního a nikdo ho neodhalí. Na party však bohužel dorazí jeho ex-přítelkyně, krásná lady Julianna Montgomeryová, a Rhyse pozná. Uvědomí si, že je to ideální příležitost, jak se mu pomstít za zrušení jejich zásnub. Rhys, který se činí ve stájích, se zdá krásné Julianně stále přitažlivější, takže ji dokáže přesvědčit, aby ho neprozradila. Když se však dozví o jeho odhodlání vyhrát sázku, neodolá, rozehraje vlastní svůdnou hru a přiměje tak Rhyse, aby sázku prohrál, i kdyby ona při tom měla ztratit srdce…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

Duke Looks Like A Groomsman , 2020

pip11
04.03.2024 4 z 5

V tomto lehkém žánru je to další pěkný a zábavný příběh, skoro stejně dobrý jako předchozí díl. Těším se na následující část.

Červená33
16.02.2024

Bavila jsem se při čtení, ale dočetla jsem jí před týdnem a teď vlastně nevím, o čem přesně kniha bylo. Vlastně mi nejvíc zůstali v hlavě koně :)

Bell@
09.02.2024 3 z 5

Příjemná oddechovka :)

NicaCola
16.01.2024 5 z 5

Tohle se čte prostě samo. Krásná série a tenhle díl mě bavil ještě víc než ten první...
Jiskření mezi Rhysem a Juliannou bylo zábavné:)

avalonek
29.11.2023 5 z 5

Moc hezké čtení,už se těším na další díl

biki
12.09.2023 4 z 5

Na rozdíl od několika předchozích komentujících se mi druhý díl líbil o dost více, než ten úvodní. Oba hlavní hrdinové mi připadali zajímavější, oba měli své důvody k jednání, které je před časem rozdělilo. Ovšem ten závěr slibuje ještě zajímavou zápletku, patrně v dalším pokračování.

Satan-démon
24.08.2023 4 z 5

První díl o něco lepší, ale stále hezká kniha. Brala jsem ji jako oddechovku po náročnějším čtení a byla jsem spokojená.

imelia
10.08.2023 4 z 5

Pre mňa slabšie ako predchádzajúci diel, ale aj tak veľmi dobré čítanie pre dlhé večery.

havrmoni
06.08.2023 4 z 5

Líbil se mi méně než předchozí díl. Ta Juliina ,,pomsta" mě moc nebavila.

jaja1989
05.08.2023 1 z 5

1. Díl tak navnadil a upoutal a 2.dil je zklamani.
Zápletka naprd, ,,pomsta" od Julianny zadna.

LenaWirus
05.07.2023 3 z 5

Jednoznačně horší než první díl, ale i tak velice čtivé, zábavné a oddechové. Narozdíl od první knihy mi zde nesedla ženská postava a upřímně ani Rhys mě nijak nenadchl. Možná bych dokonce byla více zvědavá na nějakou příběhovou linku Julianiny sestry Mary. A navíc nenávidím otevřené konce, takže se mi zde ty negativa četně sešly, ačkoliv to vcelku není špatné. Určitě si počkám i na další díly série.

Dellphi
04.07.2023 4 z 5

Jak já nemám ráda otevřené konce! Jasně, tady je otevřený tak napůl, ale i tak Myslím, že je dobré vás, budoucí čtenáře upozornit, že je lepší si počkat i na třetí díl a číst ho rovnou v návaznosti na tento. Kdybych to věděla, určitě bych to tak udělala. Knížce jako takové není co vytknout. Bavilo mě to, přečetla jsem to v podstatě za jeden dlouhý večer a četlo se mi to dobře. Jen ten konec no :-) prostě bych ráda rovnou hmátla po dalším díle.

Valerii Bowman jsem si jako autorku oblíbila, umí psát čtivě, barvitě a zábavně. A nápad s touto sérií se mi moc libí. Těším se na další díl.

Edita1702
12.06.2023 5 z 5

První díl se mě moc líbí, na druhý se čekalo přes rok, ...a také jsem spokojená , oba příběhy se odehrávaji ve stejnou dobu. Není to příběh jen o lásce, ale i přátelích (sestře), které je dobré občas vyslechnout...Konec je otevřený k třetí knize, doufám že se nebude muset tak dlouho čekat.

Renike
06.03.2022 4 z 5

Stejně vtipná historka jako první díl. Pokud někdo hledá nějaký hlubší smysl v knize, nenajde. Kniha má čistě oddechový charakter. Mě se líbila :)

Kniha Podkoní, nebo vévoda? je v