kacenka6144 kacenka6144 komentáře u knih

Dohoda s láskou Dohoda s láskou R. L. Mathewson

Spisovatelku jsem objevila zcela náhodně a po přečtení první její knížky jsem si hned sehnala celou sérii. Sedím večer zachumlaná do svetru (přece jen si ještě léto dává trochu načas) a čtu a čtu a čtu. A bavím se, bavím se a bavím se. A vy se při čtení bavte taky.

12.06.2023 5 z 5

Hra s láskou Hra s láskou R. L. Mathewson

Na tuhle spisovatelku jsem narazila úplně náhodou. A - "WAW". Neskutečně jsem se bavila, místy se nahlas smála. Knížka se snad ani nedá pořádně popsat, ta se prostě musí přečíst. A už dneska vím, že se k ní zase určitě vrátím.

12.06.2023 5 z 5

Ďábel v přestrojení Ďábel v přestrojení Lisa Kleypas

Super završení sérii "Čekanky" a "Ravenelovi". Ústřední dvojice Vás baví, děj je přiměřeně dramatický a nechybí samozřejmě ani romantická linka. Příjemné čtení. A dovolené se nám blíží...

09.06.2023 5 z 5

Hon na Cassandru Hon na Cassandru Lisa Kleypas

Rozhoduji se někde mezi 4,5* a 5*. Trvalo mi totiž, než jsem se začetla. Ale pak jsem se báječně bavila. Už se těším na poslední díl této série.

07.06.2023 5 z 5

Nepoddajná touha Nepoddajná touha Julie Garwood

Už není skoro žádná knížka této autorky, kterou bych nepřečetla. A přiznám se, že některé už několikrát. Tato knížka je spíš autorčin průměr. Bredford a Karolína - bavila jsem se u jejich slovních soubojů, ale "zločinecká" část příběhu byla tentokrát taková nepropracovaná.

06.06.2023 4 z 5

Vévoda v zářivé zbroji Vévoda v zářivé zbroji Loretta Chase

Tady mě autorka trošku zklamala. Olivia byla ze začátku jak smyslů zbavená. Začala jsem se bavit až někdy kolem půlky knížky. Po předešlých knihách, které jsem četla, to byl trochu sešup. Uvidíme, co přinesou její další knížky. Teď si dám trošku oddech, abych získala odstup.

05.06.2023 3 z 5

Přiznání Přiznání Kristen Callihan

Po Idolovi a Manažerovi jsem byla celá nažhavená do dalších dílů. Ale cítím trošku zklamání. Nebylo to špatné, ale něco mi tam přesto chybělo. Uvidíme, jestli se dočkáme ještě alespoň jednoho dílu a jaké to bude.

02.06.2023 4 z 5

Plavba zlých snů Plavba zlých snů L. J. Shen

Od téhle autorky jsem přečetla skoro všechno, co u nás vyšlo. A většinou se dobře bavím. Příběh pozvolna plyne a lopotně neklopýtá. I tady to byla jasná přímá linka. Je to jemně přislazené, ale já na tohle vždycky čekám. Proto nejsem na konci rozčarovaná.

27.05.2023 4 z 5

Tak se dáma nechová Tak se dáma nechová Loretta Chase

Druhá knížka autorky a opět jsem se bavila. Jenom mě mrzí, že žádná její série není přeložená do češtiny celá.

23.05.2023 4 z 5

Lord Belzebub Lord Belzebub Loretta Chase

Knížka se čte skoro sama. Nezkrotná Jess a nabručený Sebastian vás musí jako dvojice bavit. Byla to moje první knížka od této autorky, ale určitě si najdu i její další knížky.

20.05.2023 5 z 5

S vikomtem v ložnici S vikomtem v ložnici Gayle Callen

Knížku jsem četla před lety (mnoha). Venku už víc než 24 hodin prší a tohle je ten správný příběh k zachumlání se do deky a ke skleničce vína. A ještě si splním další položku ve Čtenářské výzvě.

17.05.2023 5 z 5

Vévoda pro Dianu Vévoda pro Dianu Sabrina Jeffries

Už i tato autorka píše snad jen z povinnosti. Knížka neurazí, ale ani že byste si po přečtení řekli "Páni, to byla jízda", tak to taky ne.

15.05.2023 3 z 5

Mladá pro manželství Mladá pro manželství Paula Marshall

Knížku jsem si přečetla kvůli letošní Čtenářské výzvě. Nenáročné čtení, i když dialogy mezi Elizabeth a Andrewem jsou někdy pěkně jiskrné. Jenom nechápu obálku této knížky, která nemá s ústřední dvojicí nic společného.

15.05.2023 3 z 5

Slušný vybavení Slušný vybavení Lauren Blakely

Série pokračuje ve stejném duchu. Ale ne každá ženská dokáže myslet a psát jako chlap (celou knížku). Takové nenáročné holčičí počteníčko. A předpokládám, že se dočkáme ještě dalšího jednoho až dvou pokračování. Potencionální páry v téhle sérii ještě jsou.

03.05.2023 3 z 5

Hrátky s doktorem Hrátky s doktorem J. D. Hawkins

Taková pohodová oddechovka na víkend. Jenom ten název - Hrátky s doktorem?! Zní to spíš jak titul nějaké erotické fantazie.

24.04.2023 4 z 5

I když nemá tato autorka příliš vysoké hodnocení, já se u jejích knížek dobře bavím. A jiné to nebylo ani u této. Chris s chováním přerostlého dítěte (aspoň na první pohled) a Bella, která udržuje jejich vztah v rovnováze. Příjemná oddechovka, u které si nemusíte utírat oči.

19.04.2023 5 z 5

Pro sebe jako stvořeni Pro sebe jako stvořeni Sarah Hogle

Od začátku jsem se nemohla do knížky začíst, Naomi bych dala nejraději "tečku". Ale někdy v půlce nastal ve vyprávění zlom a já ho dočetla s úsměvem na rtech.

18.04.2023 3 z 5

Moje (tak trochu) dočasná chůva Moje (tak trochu) dočasná chůva Penelope Bloom

Knížka bez žádných velkých dramat a zvratů. Lehká zápletka na pár stránkách. Ale pokud chcete přežít deštivý víkend v klidu se skleničkou vína, bude tahle knížka ten správný společník.

13.04.2023 4 z 5

Moje (tak trochu) utajené dítě Moje (tak trochu) utajené dítě Penelope Bloom

Ale jo, docela to šlo. Je to přesně styl téhle spisovatelky. Taková trochu vztahová sci-fi, ale ne od každé knížky čekáme zvratové drama a někdy na to ani není nálada a potěší tyhle jednoduché, předem dané příběhy.

12.04.2023 4 z 5

Ronanovo srdce Ronanovo srdce Melanie Moreland

Zase jsem se nezklamala. Knížky téhle autorky jsou čím dál lepší. Krásně propojuje všechny známé postavy z dřívějších sérií. Jenom ten konec se dal o pár stránek zkrátit. Ale to píšu jenom pro to, abych měla i nějakou připomínku. ;-)

11.04.2023 5 z 5